סיור יין כפרי בחבל היין אטייק עם ארוחת ערב. הונגריה

בואו להתענג על היינות הטעימים של הונגריה בחוויית טעימות יין וארוחת ערב בת 4-5 שעות בחבל היין אטייק. תצאו מבודפשט בבוקר או בשעות אחר הצהריים כדי לחקור את אזור היין המושלם, הידוע בזכות היינות הלבנים והמבעבעים האלגנטיים שלו. תספגו את האווירה של הגבעות מכוסות הגפן ומנוקדות במרתפים ישנים ומכבשי ענבים, ותבקרו בשלושה יקבים נעימים, משפחתיים לטעום ארבעה יינות בכל אחד. למדו את סודות היין המקומיים מכל מארח ידידותי ותסיימו עם ארוחת ערב הונגרית כפרית, בעלת 2 מנות. תיהנו מתשומת לב אישית מהמדריך שלכם בסיור בקבוצה קטנה זה, המוגבל ל-12 אנשים.

עיקרי הדברים

  • ארוחת ערב כלולה
  • תיהנו מיום הרחק מההמולה של העיר
  • תקבלו טיפים ממישהו מקומי
  • סיור מדובב באופן מלא
  • סיור בקבוצות קטנות במיניבוס

התחילו את החוויה שלכם עם איסוף מבית המלון שלכם במרכז בודפשט, ותצאו לדרך אל חבל היין אטייק-בודה, במרחק של כ-30 דקות. תתרשמו מהגבעות מצופות הגפן כאשר אתם מתקרבים לעיירת אטייק, נקודת המוקד של תעשיית היין צעירה יחסית זו, החלה כאשר מתיישבים גרמנים נטעו כאן גפנים לפני כ-200 שנה.

תוכלו לשמוע על יינות לבנים רעננים וממריצים המפורסמים של אטייק, אשר בדרך כלל גדלים מפינו-גרי וענבי סוביניון בלאן, ועל היין המבעבע המהולל טורליי. לאחר מכן, תלכו לבקר בגבעת היין וישנה שבה קרוב ל-1,000 מרתפי יין, שרובם כבר לא בשימוש, מפוזרים על המדרונות. תיהנו מנופים מעל הכרמים, מכבשי ענבים והכפרים תחתיהם, בזמן שהמדריך שלכם מסביר בהרחבה על הקרקעות והחומציות המקומית.

תבקרו ביקבים משפחתיים קטנים ותטעמו ארבעה יינות בכל אחד מהם, יחד עם חטיפים הונגרים טעימים. בסיור הבוקר תוכלו לראות שני יקבים, בסיור הצהריים הארוך יותר תבקרו ב-3 יקבים. בעוד אתם לוגמים מהיין, תוכלו ללמוד את סודות הכנת היין המקומיים מהמארח הידידותי שלכם – בדרך כלל בעל היקב ויינן באחד. תדונו על כל יין עם המארח ותיהנו מגישה אישית באמת מכל גוון שאתם טועמים. אתם תעזבו עם הבנה באמת אינטימית של מסורות ועמים כפריים שהופכים היינות כאן למיוחדים כל כך.

לאחר מכן, תוכלו ליהנות מארוחת ערב טעימה בת 2 מנות באחוזת יין. אם תבקרו במהלך הקיץ, תוכלו לסעוד בחוץ, אם בחורף, תוכלו לשבת בשולחן בתוך המרתף ולהתענג על מנות הונגריות קלסיות ולדון על תגליות היין שלכם בזמן האוכל אוכל, אולי תיהנו מקצת יין (על חשבונכם) עם האוכל שלכם. ראו את מסלול הסיור עבור תפריט לדוגמה.

לבסוף, תעלו על הסעה בחזרה לבודפשט, שם ההורדה בבית המלון שלכם מסמנת את סופו של הסיור.

לפרטים נוספים על סיור יין כפרי באטייק עם ארוחת ערב מבודפשט, תמחור וביטולים

הונגריה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות הונגריה, יין

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות