סיור לדאונטאון אבי ואוקספורד מלונדון כולל טירת הייקלר

ערך: טל שגב

– 

בואו לראות את המקומות בהם צולמה סדרת הטלוויזיה זוכת הפרסים 'דאונטאון אבי' בסיור של יום שלם מלונדון.  אחרי שנטייל באוקספורד ונהנה להסתובב בכפר במפטון, המקומות בהם צולמו סצנות במקומות פתוחים בסדרה. נעשה את דרכנו לטירת הייקלר בהמפשיר, ביתם של דאונטון אבי האמתיים, לסיור. בסיור נוכל להכיר את אנגליה האדוורדית ונקבל רכילות מבפנים על הדמויות הפופולריות מסדרת הדרמה האהובה וגם סיפורים על המשפחה האמתית שהטירה בבעלותה מהמאה ה-17. ישנה כמות מוגבלת של סיורים כאלה והם נמכרים במהירות, אז תזמינו מקום עכשיו ולא תתאכזבו!

לחץ כאן: להזמנת סיור לדאונטאון אבי ואוקספורד מלונדון כולל טירת הייקלר

 מה כלול בסיור?

 • כל כרטיסי הכניסה כלולים.
 • בואו ליהנות מהמרחק מכל הבלגן של העיר.
 • איסוף מהמלון כלול.
 • סביר שיגמרו המקומות מהר.

אחרי שנפגוש את המדריך המומחה שלנו בלונדון ניסע באוטובוס לעיר אוקספורד ההיסטורית שנמצאת במרחק של שעה וחצי נסיעה בערך. בזמן הנסיעה, המדריך ידאג להעביר לכם את הזמן עם סיפורים על העיר שחייבים לבקר בה, ביתה של האוניברסיטה המפורסמת, אוניברסיטת אוקספורד.

הקולג'ים שמרכיבים את אוניברסיטת אוקספורד מייצגים את הארכיטקטורה של העיר. ואנחנו נחקור אותם בזמן הסיור הרגלי המקיף שלנו. נטייל דרך הכנסיות המקושטות ספריות המפוארות והאולמות הענקיים.

לפני שנעזוב את העיר יהיה לנו קצת זמן חופשי להסתובב במקום ולגלות דברים בעצמנו. אולי לבקר באחת מהאכסניות ה'אנגליות הישנות' המפורסמות לצהריים(תשלום עצמי) או אולי לחקור את העושר של אוקספורד ברחובות המעניינים והחנויות העצמאיות שיש שם.

כשאחר הצהריים יתחיל להגיע נחזור חזרה לאוטובוס וניסע לכפר היפהפה במפטון שבאוקספורדשיר, התפאורה של הכפר החיצוני בתכנית הטלוויזיה 'דאונטאון אבי'. נראה את הבית של אמא של מאת'יו קראולי וגם את בית החולים מהסדרה השנייה. נלמד איך הבתים של האנשים בכפר הופכים להיות משרד הדואר והפאב מהסדרה ונגלה את הארכיון של במפטון והתצוגות המקומיות כדי להכיר את ההיסטוריה של הכפר.

אחרי שנבקר בבמפטון נרד דרומה לטירת הייקלר בהמפשיר. הטירה מפורסמת בתור מקום הצילום של הסדרה הלוהטת דאונטאון אבי, הטירה בנויה מהתקופה הוויקטוריאנית  וממוקמת באמצע של פארק מעלף בגודל של 4 דונמים.

נטייל בטירה המדהימה עם המדריך שלנו ונראה את החדרים שבהם רואים את הליידי מארי, הדודן מאת'יו, לורד גראנט'ם ושאר הדמויות מהדרמה האדוורדית הפופולרית. נסייר דרך האולם הראשי המופלא, הספרייה, חדרי הישיבות, ונלמד על המשפחה האמתית- ההקרנרוונים- שחיו בטירה הזאת מאז המאה ה-17.

אחרי הסיור שלנו בטירת הייקלר נהנה מזמן חופשי כדי לחקור את האדמות היפהפיות או ליהנות ממשקה חם ועוגה בחדרי התה של הטירה(תשלום עצמי). יום הסיור שלנו יסתיים בחזרה בלונדון, כשנגיע לשם בשעות המוקדמות של הערב.

מה כלול במחיר?

 • כניסה לטירת הייקלר.
 • מדריך מקצועי.
 • איסוף מהמלון.
 • תחבורה באוטובוס ממוזג.
 • עותק חתום של הביוגרפיה של הליידי קרנרוון.

לא כלול:

 • אוכל ושתיה.
 • טיפים(אופציונלי).
 • הסעה חזרה למלון.

מידע נוסף:

 • אישור ההזמנה יתקבל תוך 48 שעות ועל סמך מקום פנוי.

תגובות המטיילים:

"ממש אהבנו את הסיור! היה ממש מהנה ללכת לאוקספורד והמקום בו צולמה הסדרה והבית עצמו היה מדהים!"

"סיור מקסים, כל כך שמח שבחרנו אותו, אני ממש הרגשתי כאילו זה היה בית של משפחה ולא סתם טירה ענקית.

 –

 

לונדון סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות אוקספורד, דאונטאון אבי, טירת הייקלר, לונדון, סיור

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות