סיור ללא תור: סיור רגלי במוזיאוני הוותיקן.

בואו לביקור מעשיר במוזיאוני הוותיקן המהממים, הקפלה הסיסטינית ובזיליקת פטרוס הקדוש! עם כ-12,000 חדרים הפרושים על כמעט 4,000 שנות היסטוריה, מתחם המוזיאונים המפואר של הוותיקן יציף אתכם בתדהמה. תוכלו לבקר בחדרי רפאל, גלריית המפות ועוד, ולאחר מכן היכנסו אל תוך הקפלה הסיסטינית כדי לראות את ציור התקרה המפורסם של מיכלאנג'לו. סיימו את הסיור עם טיול בבזיליקת פטרוס הקדוש ושמעו את הסודות של המקום הקדוש ביותר בעולם הנוצרי. תוכלו לבחור מתוך 4 זמני התחלת הסיור או לשדרג לסיור בקבוצות קטנות (מקסימום של 12 אנשים). דלגו על התורים הארוכים לבזיליקת פטרוס הקדוש עם גישת VIP מיוחדת ישירות מהקפלה הסיסטינית!

סרטון 360 מעלות (שאפשר להזיז ע"י גרירה) של הקפלה הסיסטינית

להזמנת סיור רגלי במוזיאוני הוותיקן < לחץ כאן

גלריית המפות היא מסדרון בלתי-נגמר לכאורה, המעוטר במפות איטלקיות בעלות פרטים מסובכים ומרהיבים; חדרי רפאל מכילים גלריות המחוברות יחדיו ומראות את הגאונות האומנותית של רפאל; טיילו דרך גלריית הקנדלברות והתפעלו מהפסלים העתיקים והקנדלברות העשירות אשר עיטרו טירות קיסריות, ולאחר מכן תוכלו לשוטט בחצר האצטרובל כדי להצטלם מול פסל האצטרובל המפורסם העשוי מארד; היכנסו אל תוך הקפלה הסיסניטית – גולת הכותרת של כל ביקור בוותיקן. הביטו מעלה אל ציור התקרה המפורסם של מיכלאנג'לו, "בריאת האדם", וראו את "יום הדין האחרון" על הקיר האחורי של הקפלה; הסיור מסתיים עם ביקור מודרך אל בזיליקת פטרוס הקדוש, ביתו של הכנסייה הקתולית, שם מחכות לנו יצירות אמנות חשובות נוספות, כגון "לה פייטה", פסל מדהים שיצר מיכלאנג'לו כשהיה רק בן 24.

אסור לפספס את ההיסטוריה האמנותית אשר במוזיאוני הוותיקן, והדרך המהנה ביותר לחוות 4,000 שנים של היסטוריה היא עם סיור ללא תור בקבוצה קטנה. שדרגו לסיור שיוצא ב-8:10 בבוקר, ולא רק תדלגו על התורים הארוכים בכדי להיכנס למוזיאוני הוותיקן, אלא גם תקבלו גישה ברגע שהדלתות נפתחות – לפני שהציבור הרחב מניח רגלו בפנים. הזמינו את סיור הערב בכדי לחקור את מוזיאוני הוותיקן והקפלה הסיסטינית לאחר שעות הסגירה. הגישה אפשרית רק למי שמזמין מראש את סיור הערב, אז הזמינו עכשיו בכדי להבטיח מקומכם בסיור.

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות רומא הקפלה הסיסטינית, חדרי רפאל, מוזיאון הותיקן, פטרוס הקדוש

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות