סיור ללא תור: פאולו דה לה מוזיקה קטלוניה בברצלונה

 ערך:טל שגב

בואו לגלות את אחד מההישגים הארכיטקטורים המרשימים ביותר בברצלונה בסיור לפאולו דה לה מוזיקה קטלוניה שאורכו שעה. אנחנו נכנס למבנה החדש שרשום באונסקו ללא תור בכלל בליווי המדריך שלנו כדי לסייר בחלקו הפנימי. נלמד על ההיסטוריה העשירה של המבנה וגם על החברה במאה ה-20 דרך קליפים קוליים מרתקים, ואז נעלה במדרגות הגדולות ונסתכל על תקרת הזכוכית המעוצבת עד לפרט הקטן ביותר. נשאב את האור הטבעי באולם לואיס מילט לפני שנכנס לאולם הקונצרטים, אודיטוריום מקושט בעל תקרה שקופה שדרכה אפשר לראות את השמיים.

לחץ כאן> לסיור ללא תור: פאולו דה לה מוזיקה קטלוניה בברצלונה

מה כלול בסיור?

  • אפשרות למספר זמני התחלה במהלך היום.
  • סיור מודרך.
  • אישור מידי.

אחרי שתבחרו את זמן היציאה שנוח לכם נפגוש את המדריך שלנו בפלאו דה לה מוזיקה קטלוניה בלה ריברה. אחד מאולמות הקונצרטים הפופולריים של ברצלונה, המבנה הרשום באונסקו הוא יצירת מופת של הארכיטקטורה החדשנית.

נכנס ישר פנימה בלי לחכות בתור בכלל ומתחיל את הסיור המודרך באולם החזרות. נלמד איך יסודות האבן הונחו כאן ב1905 ונראה קליפ בן 15 דקות על ההיסטוריה של הבניין ועל החברה של המאה ה-20 המוקדמות.

אחר כך נהנה מהמראה של המדרגות המסוגננות שמובילות אל הקומה השנייה. נסתכל על האריחים הצבעוניים שמכסים את הצדדים ונסתכל דרך עמודי המעקה מזכוכית שתומכים בהכל בזמן שנעלה במדרגות.

ברגע שנכנס לאולם לואיס מילט נראה איך החדר מוצף באור שמש, מכיוון שהחלונות בנויים מהרצפה ועד התקרה ונתפעל מהעמודים המקושטים בפרחים כמחווה לטבע.

התחנה האחרונה שלנו הוא אולם הקונצרטים. ברגע שנכנס לאולם כל מה שיהיה לנו לעשות זה להתפעל מהיופי של האולם הענק והמדהים. נראה את הקירות היפהפיים המעוטרים בזכוכית וקשתות לאורכם. ואז נפנה את תשומת הלב שלנו לגולת הכותרת, תקרת זכוכית ענקית שמעוצב ככיפה הפוכה.

בזמן שנסייר באודיטוריום עם המדריך שלנו, נלמד על הארכיטקטים הקטלוניים שאחראים על הקישוטים, כולל אוסבי ארנאו( Eusebi Arnau), פאו גרגלו( Pau Gargallo), לואיס ברו( Lluis Bru). ואנטוני ריגלט( Antoni Riglat).

לאחר שעה בערך יסתיים הסיור ליד היציאה של פאולו דה לה מוזיקה קטלוניה.

מה כלול במחיר?

  • מדריך מקומי.
  • כרטיס ללא תור.
  • קליפ מולטימדיה בן 15 דקות.

לא כלול:

  • אוכל ושתיה.
  • טיפים (אופציונלי).

מידע נוסף:

  • אישור ההזמנה יתקבל בעת ההזמנה אלא אם הזמן בין הסיור להזמנה קטן מיומיים. אם כן האישור יתקבל תוך 48 שעות על סמך מקום פנוי.
  • נגיש לאנשים עם כיסא גלגלים.

תגובות המטיילים:

" אני הייתי ממליץ על השירות והסיור הזה לכל אחד שנוסע לברצלונה. זה הביקור השני שלנו בעיר המדהימה הזאת ובפעם הראשונה לא הצלחנו להשיג כרטיסים לפלאו דה לה מוזיקה קטלוניה אז הפעם הזמנו אותם מראש בשביל הביקור. אני ממש שמח שעשינו את זה."

"מקום מדהים והסיורים היו מאורגנים היטב. המדריכים היו מצוינים והבניין פשוט לא מהעולם הזה."

ברצלונה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות ברצלונה, סיור, פאולו דה לה מוזיקה, קטלוניה


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות