סיור מסוק באורלנדו מאיזור האינטרנשיונל דרייב

תגיעו לשמים במסוק ותראו את אורלנדו מזוית חדשה לגמרי. תהנו מהנוף של אורלנדו כמו שלא ראיתם מעולם כאשר אתם טסים גבוהה מעבר לפארקי השעשועים המפורסמים כמו עולם המים, אולמי יוניברסל סטודיו וכפר הנופש של עולם וואלט דיסני. עם אפשרות לשישה נתיבים שונים, תהיו בטוחים לצפות באתרים הכי טובים באורלנדו.

עיקרי הדברים

  • אפשרות להמראה בבוקר או בצהריים
  • ידידותי למשפחה
  • תהנו מנוף אווירי מיוחד במינו
  • סך המסים, היטל דלק ודמי שירות כלולים

טיסה בנוחות עם מיזוג אוויר, טייס מומחה למסוק, 6 מסלולים שונים לבחירה, כל מסלול לפי תקציב ומגבלת הזמן שלו, צפו במסלולים לפרטים נוספים.

לאלו שרוצים לקבל טעימה מטיול במסוק, תהנו מטיסת הכרות מעל הפארקים עולם המים כולל דיסקוברי קוב ואקווטיקה. אם אתם מחפשים קצת יותר הרפתקה אז טיול מעל עולם המים ואולמי יוניברסל סטודיו יכלול את שני האתרים המפורסמים האלה של אורלנדו.

בטיול שמעל כפר הנופש של דיסני אתם תראו את פארק דיסני המפורסם ויכלול גם את אולמי הוליווד, ממלכת החיות, אפקות, פארק המים והנופש של דיסני. או שתוכלו להאריך את הטיסה שלכם קצת יותר ותיקחו את המסלול של דיסני ועולם המים שיכללו את הפארקים של עולם המים.

למסלול הזוגי עם פארקים של אהבה, הסיור הגדול ייקח אותכם מעל הפארקים המפורסמים ביותר של אורלנדו, שכולל כפר הנופש של וואלט דיסני. ואם תרצו אפילו להרגיש עוד יותר אז תקחו את הסיבוב הענק עם המסוק של המפורסמים. לא רק שתטוסו מעל הפארקים המפורסמים, אלא גם תטוסו מעל שרשרת האגמים באטלר של פלורידה גייטור. זה לא נגמר שם, אתם תטוסו גם מעל בתים של מפורסמים כגון טייגר וודס, קן גריפי ווינס קרטר.

שימו לב: טיול זה מצריך קנייה והצטרפות של מינימום שני מבוגרים – ללא יוצא מן הכלל. אם נקנה רק מושב אחד ההפרש יחוייב בהגעה למקום.

לפרטים נוספים סיור מסוק באורלנדו מאיזור האינטרנשיונל דרייב וגם מדיניות ביטולים ( אם יש ) ותמחור

 

אמריקה אמריקה הצפונית ארצות הברית סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות אורלנדו, הליקופטר


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים