• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור מסוק באורלנדו מאיזור האינטרנשיונל דרייב

דף הבית » סיור מסוק באורלנדו מאיזור האינטרנשיונל דרייב

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

תגיעו לשמים במסוק ותראו את אורלנדו מזוית חדשה לגמרי. תהנו מהנוף של אורלנדו כמו שלא ראיתם מעולם כאשר אתם טסים גבוהה מעבר לפארקי השעשועים המפורסמים כמו עולם המים, אולמי יוניברסל סטודיו וכפר הנופש של עולם וואלט דיסני. עם אפשרות לשישה נתיבים שונים, תהיו בטוחים לצפות באתרים הכי טובים באורלנדו.

עיקרי הדברים

  • אפשרות להמראה בבוקר או בצהריים
  • ידידותי למשפחה
  • תהנו מנוף אווירי מיוחד במינו
  • סך המסים, היטל דלק ודמי שירות כלולים

טיסה בנוחות עם מיזוג אוויר, טייס מומחה למסוק, 6 מסלולים שונים לבחירה, כל מסלול לפי תקציב ומגבלת הזמן שלו, צפו במסלולים לפרטים נוספים.

לאלו שרוצים לקבל טעימה מטיול במסוק, תהנו מטיסת הכרות מעל הפארקים עולם המים כולל דיסקוברי קוב ואקווטיקה. אם אתם מחפשים קצת יותר הרפתקה אז טיול מעל עולם המים ואולמי יוניברסל סטודיו יכלול את שני האתרים המפורסמים האלה של אורלנדו.

בטיול שמעל כפר הנופש של דיסני אתם תראו את פארק דיסני המפורסם ויכלול גם את אולמי הוליווד, ממלכת החיות, אפקות, פארק המים והנופש של דיסני. או שתוכלו להאריך את הטיסה שלכם קצת יותר ותיקחו את המסלול של דיסני ועולם המים שיכללו את הפארקים של עולם המים.

למסלול הזוגי עם פארקים של אהבה, הסיור הגדול ייקח אותכם מעל הפארקים המפורסמים ביותר של אורלנדו, שכולל כפר הנופש של וואלט דיסני. ואם תרצו אפילו להרגיש עוד יותר אז תקחו את הסיבוב הענק עם המסוק של המפורסמים. לא רק שתטוסו מעל הפארקים המפורסמים, אלא גם תטוסו מעל שרשרת האגמים באטלר של פלורידה גייטור. זה לא נגמר שם, אתם תטוסו גם מעל בתים של מפורסמים כגון טייגר וודס, קן גריפי ווינס קרטר.

שימו לב: טיול זה מצריך קנייה והצטרפות של מינימום שני מבוגרים – ללא יוצא מן הכלל. אם נקנה רק מושב אחד ההפרש יחוייב בהגעה למקום.

לפרטים נוספים סיור מסוק באורלנדו מאיזור האינטרנשיונל דרייב וגם מדיניות ביטולים ( אם יש ) ותמחור

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם