סיור מרתק בלאס וגאס בעקבות הסדרה של לונלי פלנט על עולם האקווריומים

מה משותף למכונית, מכונת מזל, מלונה של כלב ומערכת תופים? נכון שנראה שלגמרי אין קשר? אז מסתבר שיש קשר, והכי הזוי שיכולתם לחשוב עליו: את כולם אפשר להפוך ל… אקווריום! איך? את כל זה תוכלו לראות בסדרה TANKED וגם בסיור המתקיים באתר הצילומים של הסדרה, סדרה שעוסקת כולה בהכנת אקווריומים, אך באמריקה כמו באמריקה, כמובן שיש גם מעבר. סט הצילומים הוא ATM (Acrylic Tank Manufacturing) שנמצא בלאס וגאס, ונראה קצת כמו לא קשור לעיר שכולה ניאון וצבעים זוהרים. כשמגיעים ל- ATM מקבלת את פניכם בריכה רגועה ומעוצבת עם מפלי מים, אך זו הטעיה. הבריכה הרגועה לא רומזת על האקשן שקורה בפנים…

עולם שלם של אקווריומים

אם עדיין לא שמעתם על TANKED זה לא לגמרי מפתיע. הסדרה משודרת בערוץ אנימל פלאנט, שבשנים האחרונות כבר לא מהווה חלק מחבילת הערוצים. הסדרה עוסקת כולה בעיצוב אקווריומים, אבל לא סתם אקווריומים, אקווריומי אקסטרים מטורפים, כולל כאלה בגדלים עצומים והם כוללים גם יצורים ימיים כמו אלמוגים, סוסוני ים, ושפע עצום של דגים שיכולים כולם לחיות רק במים מלוחים. הכוכבים הראשיים הם בראט וווייד, שהם שני גיסים שבונים יחד אקווריומים לפי בקשה. כל בקשה, אפילו הפראית ביותר מקבלת מענה. כבר בכניסה לתוך ה- ATM, תראו מכונית אקווריום מדהימה. לצד בראט וווייד תראו גם את אגנס, את רובי רדנק ועוד דמויות שיוצרות שהופכות את הסדרה לא רק למסקרנת בגלל האקווריומים יוצאי הדופן שנבנים בה, אלא גם לכיפית בזכות כל מה שקורה מסביב.

70 דקות מתחת למים

הסיור  בעקבות TANKED הוא סיור של 70 דקות שמתקיים בקבוצות קטנות ועם מדריך שיראה לכם את ההווי של המקום, את בניית האקווריומים, איך הדברים עובדים, ממה מתחילים בראט וווייד כשהם נפגשים עם לקוח המבקש מהם בקשה שנראית בהתחלה, לפחות לצופים בתכנית, הזויה ממש. סט הצילומים הוא גדול ומתפרש על פני 3,400 מ"ר, בכל חדר או אזור תראו אקווריומים ומיכלים בצורות וגדלים שונים, תראו את הכלים והמכונות איתם עובדים בראט וווייד. בדרך תעברו גם דרך המשרד של בראט ותוכלו לראות את השולחן המבולגן שלו, שולחן שנותן לבראט הרבה השראה להמציא עוד ועוד אקווריומים ולחשוב על פתרונות ודרכים ליצור אקווריומי ענק מגניבים בצורות וגדלים שאפילו לא דמיינתם שיש.

בוני אקווריומים שהפכו לכוכבים

איך מבוני אקווריומים מגיעים בכלל להיות כוכבי טלוויזיה? בארה"ב ובטח בלאס וגאס הכל אפשרי. בסיור תפגשו חלק מהכוכבים, תראו את הכריזמה של בראט וווייד, תראו כמה הם מצחיקים ופראיים במיוחד כשהם ביחד, תשמעו סיפורים על האבא וכל המשפחה שעזרו להפוך את הסדרה מסדרה שכולה סביב בניית אקווריומים ומעניינת או חובבי עיצוב או חובבי דגים ואקווריומים לסדרה שמעניינת את כולם ושהאקשן בה הוא גם בקשרים בין בראט, ווייד והמשפחה, הקשר עם הלקוחות שמופתעים כל פעם מחדש מהעיצוב המרהיב וגם היופי והאסתטיקה של האקווריומים. בכל מקרה, לכולם הסיור יתן רעיונות חדשים לגבי עיצוב האקווריום בבית, יראה שאקווריום יכול להיות חלק מרהיט ואפילו הרבה יותר מזה ועל הדרך לטעום מהזוהר והצבעוניות הסוחפת את כל החושים של לאס וגאס.

יתרונות הסיור:

  • סיור ייחודי בקבוצות קטנות שנותן לכם להיות בסט צילומים של סדרה, במקום בו הכל קורה.
  • אפשרות לפגוש את כוכבי הסדרה ולראות מה הם עושים גם באופן אותנטי ואמיתי.
  • חוויה מדהימה לכל המשפחה על סדרה שכל בני המשפחה יגלו בה עניין (צפו בקטעים שיש ביוטיוב או בפרקים מלאים דרך אתרים/נטפליקס ותראו איך כולכם נסחפים

לחץ כאן > לפרטים נוספים ולהזמנת הסיור בעקבות סדרת אנימל פלאנט על האקווריומים המוזרים בלאס ווגאס

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות שרותי תיירות אקווריום, סיור בלאס ווגאס

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות