• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור פרטי במקדשי בודהה בבנגקוק

דף הבית » סיור פרטי במקדשי בודהה בבנגקוק

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

שאתם משוטטים ברחובות בנגקוק אין זה יוצא דופן לראות נזירים מעוטרים בבורדו וצבעים צהובים שהולכים למקדשים. בתאילנד יש מעל 26,000 וואטים (השם המקומי עבור מקדש).

עיקרי הדברים

  • מדריך פרטי
  • הקדמה למבקרים בפעם הראשונה
  • דמי הכניסה כלולים
  • בחירה של יציאה בבוקר או אחר הצהריים
  • איסוף ממלון חינם

סיור מודרך פרטי של חצי יום תוכלו לבקר שלוש של וואט המפורסם ביותר בבנגקוק – וואט Traimit, Wat Pho ו Wat Benchamabophit. ואט הוא בניין בודהיסטי שבו הגברים ונשים כאחד שהוסמכו נזירים או נזירות.

בהתחלה נסייר ב Wat Traimit שנקרא מקדש בודהה הזהב. הפסל בגובה של 3 מטר ועשוי מזהב טהור ומשקלו 5.5 טון הוא דוגמה יפה של אמנות בסגנון סוקוטאי.

לאחר מכן תוכל לעבור דרך צ’יינה טאון בדרכך Wat Pho, מקדש עם בודהה השוכב  46 מטר אורכו ו 15 מטרים גבוהו. זהו הבודהה הגדול בבנגקוק. ואט פּהוֹ הוא מקדש בודהיסטי הממוקם במחוז פראה נאקהון של העיר בנגקוק בירת תאילנד. המקדש ממוקם בסמוך לארמון הגדול. המקדש מכונה גם מקדש הבודהא השוכב ושמו הרשמי של המקדש הוא ואט פרא צ’טופון וימון מאנדקהלאראם קאטצ’ווראמאהאוויהאן. ויקיפדיה

תחנת הסיור האחרונה בבית מקדש ווט בנצ’אמאבופיט Wat Benchamabophit Dusitvanaram , או מקדש השיש. מנזר מפואר זה נבנה משיש איטלקי לבן מקרארה במאה ה -19.

לחץ כאן>לפרטים נוספים על סיור פרטי במקדשי בודהה בבנגקוק ( תמחור, ביטולים ונקודת מפגש )


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם