סיור רגלי באנדרטת מחנה הריכוז זקסנהאוזן, ברלין

 

צפונה מברלין נמצא מחנה הריכוז זקסנהאוזן, הצטרפו לסיור באחד ממחנות הריכוז הראשיים בגרמניה הנאצית. במהלך ביקורכם באתר ההנצחה עם מדריך, אתם תלמדו על ההיסטוריה של המחנה ועל האנשים שנכלאו כאן, רקע חיוני מהעבר ולהווה של גרמניה.

עיקרי הדברים

  • תספגו את האווירה בסיור רגלי
  • בהנחיית מדריך מקומי
  • קבוצה קטנה המבטיחה שירות אישי

בעוד שהנאצים אירחו את המשחקים האולימפיים ב-1936, אנשים אולצו בכפייה לבנות מחנה ריכוז ענק צפונית לברלין, שנועד להכיל 'אויבים' פוליטיים של המשטר הנאצי, פוליטיים, גזעיים ו'א-סוציאליים'. מבין 200,000 האנשים שנכלאו, יותר מ-50,000 מתו לפני שהמחנה שוחרר על ידי הסובייטים ב-1945.

המחנה שימש לאחר מכן את הסובייטים עד שנת 1950 כמקום מעצר של נאצים לשעבר, חיילים גרמנים ומתנגדים פוליטיים של הקומוניזם. אלפים רבים נוספים מתו מתת תזונה ומחלות.

החלק החשוב ביותר בסיור רגלי זה הוא הסיפור האינפורמטיבי ושופך האור שמספק לכם המדריך המומחה שלכם. במהלך ביקור של 3 השעות במחנה, תלמדו היסטוריית רקע חשובה של האתר בזמן שאתם הולכים דרך מגרש הצעידה אפלפלאץ, מקום שיכון היהודים, תאי עונשים, אתר הוצאות להורג, המשרפה, התחנה Z, המעבדה לפתולוגיה ובית החולים של המחנה.

סיור זה מבוסס על מחקרו של ההיסטוריון גבריאל פוסט, אשר פרסם עדויות חשובות על המחנה. לכל מדריכי הטיולים יש תובנות מיוחדות משלהם על ההיסטוריה של זקסנהאוזן, והם מנוסים בחשיפת ההיסטוריה המורכבת של הרייך השלישי והשואה.

לפרטים נוספים על סיור רגלי באנדרטת מחנה הריכוז זקסנהאוזן. תמחור וביטולים

ברלין גרמניה הנצחה ומורשת בעולם סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות ברלין, מחנה ריכוז, סיור

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות