סיור רגלי בברלין במסלול שונה וייחודי: שכונות קרויצברג, מיטה ופרידריכסהיין

אל תסתפקו במסלולים התיירותיים, בואו ללמוד על תרבויות המשנה הרבות והמגוונות של ברלין בסיור רגלי מעשיר ומסקרן. תבקרו בשכונות ייחודיות, ביניהן פרנצלאואר ברג, מיטה ופרידריכסהיין. בואו לראות את קרויצברג – הרובע הטורקי של ברלין – ויאם ביץ', מרכז זירת ההיפ-הופ והרגאיי הגרמנית. למדו על תנועות נגד שונות וגלו חצרות נסתרות, גינות גרילה ואמנות רחוב בכל רחבי ברלין עם עזרתו של המדריך הנלהב, בעל הידע שלכם.

סיור בקבוצה קטנה שמוגבל ל-20 אנשים הופך את החוויה ליותר רגועה נינוחה ואינטימית.

עיקרי הדברים

  • בהנחיית מדריך מקומי
  • טיול ברחובות המקומיים בסיור רגלי בעיר
  • קבלו טיפים ממדריך מקומי

כדי לצאת לדרככם לגלות את ברלין האמיתית, תפגשו את המדריך שלכם בשעות צהריים במרכז ברלין. במהלך הסיור הרגלי המקיף שנמשך 4.5, אתם תלכו ותתרחקו מהמרכז ותראו צדדים של ברלין שרוב התיירים מפספסים. בזכות הקצב הרגוע של סיור בקבוצה קטנה, יהיה לכם יותר הזדמנויות לצלם תמונות ולשאול את המדריך המקומי שלכם שאלות.

אתם תבקרו בשכונות ידועות כגון פרנצלאואר ברג, מיטה ופרידריכסהיין. תעברו באזור הטורקי הצבעוני של קרויצברג ובקהילה היהודית בעיר. תראו גלריות לאמנות עכשוויות ומחתרתיות, חוות עירוניות, גני גרילה ושווקים אורגניים.

למד על מקורותיו של קאריווארסט, מזון מהיר גרמני פופולרי של נקניק חזיר מטוגן עם קטשופ מתובל בקארי, וקבב דונר הטורקי שהופיע לראשונה בברלין. אתם תראו גם את פרטר גארטן ברלין, הביר גארדן העתיק ביותר בעיר.

בזמן שאתם משוטטים ברחבי העיר, המדריך שלכם יצביע על אתרים הקשורים לתנועות הנגד השונות, כולל תנועת המחאה של הסטודנטים מ-1960, עלייתה ונפילתה של הכנופיה באדר-מיינהוף ב-1970 ותנועת הפאנק ומהומות ה-1 במאי של 1980. תראו אמנות רחוב משגעת, גרפיטי וציורי קיר בכל רחבי העיר. למדו על הפסטיבל המוזיקלי אלקטרוניק דאנס שנקרא גם מצעד האהבה ועל סצנת ההיפ הופ, רגאיי ראסטה של יאם ביץ'.

לקראת סוף הסיור התרבותי המעמיק שלכם בברלין שמסתיים ביאם ביץ', אתם תדעו הרבה יותר על ההיסטוריה, על השכונות והסצנות האלטרנטיביות של העיר המרתקת הזו.

לפרטים נוספים על סיור רגלי בברלין במסלול שונה וייחודי: שכונות קרויצברג, מיטה ופרידריכסהיין,  תמחור וביטולים

ברלין גרמניה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות crkhi, מיטה, פרידריכסהיין, קרויצברג

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות