• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור של חצי יום וטעימות יין בכרמי בורדו

דף הבית » סיור של חצי יום וטעימות יין בכרמי בורדו

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

 –

אתם מוזמנים לחקור את המרתפים ואת הכרמים של יקבי בורדו בסיור של 5 שעות, וליהנות מטעימות לאורך כל הדרך. התחילו בנסיעה אל האזור הכפרי מחוץ לבורדו בנוחות של האוטובוס הממוזג ותשמעו את המדריך שלכם מספר על ההיסטוריה של היין האזורי. במסלול מדויק המשתנה מדי יום, תוכלו לגלות יקבים באזורי מאדוק או סן אמיליון. תטיילו במרתפים עם המדריך שלכם ותראו שורות אחרי שורות של גפנים הנעלמים באופק. תיהנו משני מפגשים טעימות במהלך הסיור שלכם ותתעמקו בהבנת הטעמים העדינים בתהליך.

עיקרי הדברים

  • בהנחיית מדריך מקומי
  • משקאות חינם כלולים

השאירו את ההמולה של בורדו מאחור ותנצלו את ההזדמנות לנסוע אל מחוץ לעיר כדי לגלות את הכרמים ואת היקבים שבזכותם האזור הפך למפורסם. החל מהנכסים הידועים של סנט אמיליון וסאוטרנס ועד הכרמים המשפחתיים ברחבי האזור, לבורדו יש מורשת יין מרתקת ומוניטין חזק של איכות. סיור חצי היום הזה מתאים באופן מושלם לאלה המעוניינים לגלות את ארץ היין בורדו, אבל אין ברשותם הרבה זמן פנוי.

בזמן שהנוף מחלונכם באוטובוס מתחלף מעירוני לכפרי, הקשיבו למדריך שלכם כאשר הוא נכנס לפרטים על אזור היין של, המורשת והמסורות שלו. אומרים שהיין מיוצר באזור זה כבר מהמאה ה-8 והפך לענף שרבים מהמקומיים מתגאים בו מאוד.

הביקורים במסגרת הסיור הם בשני יקבים וכרמים שונים כל יום (למעט ביקור בסן אמיליון, בסיור זה מבקרים רק אחד) ולכל אחד יש משהו אחר להציע. אולי תגיעו לשדות מאדוק לחקור את המרתפים ולגלות את היינות הטעימים המיוצרים שם. תפגשו את בעל היקב או את המנהל ותיהנו מסיור מודרך בנכס. תצאו לטייל על הגבעות המתגלגלות לאורך שורות ארוכות של גפנים עמוסים בענבים, ולהתפעל מהנוף היפה שיש לחלק הזה של צרפת להציע. תיהנו משני מפגשי טעימות לאורך הדרך ותקבלו הזדמנות להעריך את הפרותיות העדינה של יינות שמיוצרים במקום זה.

לאחר חמש שעות של הנאה וטעימות בארץ היין של בורדו, הסיור שלכם יגיע לסיומו.

לפרטים נוספים על סיור של חצי יום וטעימות יין בכרמי בורדו

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם