• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור של יומיים מאתונה למטאורה ודלפי

דף הבית » סיור של יומיים מאתונה למטאורה ודלפי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

בקר באטרקציות ברשימת האתרים של אונסק”ו של יוון. סיור בחורבות הקלאסיות של אתר ההר דלפי, שנחשב למרכז העולם, ולאחר מכן חוצים את מישור Thessalian לבקר במנזרי של מטאורה. באוטובוס עם מזגן. לינה בבתי מלון 3 או 4 כוכבים,

יום 1: אתונה – דלפי – קאלאמבקה. הגעה לדלפי בסביבות הצהריים. שמפורסמים על חורבותיה העתיקים כולל תיאטרון ובית המקדש של אפולו. דלפי נחשבה למרכז הארץ ביקום, ומילא תפקיד מרכזי בעולם היווני הקלאסי. ביום ההגעה, ביקור באתר ארכיאולוגי במקדש אפולו, שמפורסם באורקל שלה.

בשעות אחר הצהריים, אחרי ארוחת הצהריים (אפשר על חשבונכם) לנסוע לעיר Lamia. אחרי הפסקה קצרה ב Lamia, להמשיך אל העיר Trikala עצירה קצרה וחוצה את מישור Thessalian לקאלאמבקה, עיירה קטנה שנבנתה למרגלות הסלעים האפורים המלכותיים להפסקה קצרה לקניות מזכרות. לינה על- פי בחירה של מלון 3 או 4 כוכבים במיקום מרכזי בעיר.

יום 2: קאלאמבקה – מטאורה – אתונה. ביקור בשני מנזרים ביזנטיים שונים ונוף פנטסטי שצופה על המישור. מטאורה נכלל ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק”ו. נבנה על גבי עמודי אבן חול. מטאורה נחשב לאחד באזור היפה ביותר של יוון היבשתית, והמנזרים שלה הם אחת האטרקציות יוצאות הדופן והייחודיות ביותר שלה. במהלך ההחזר לאתונה, ליהנות ביקור אופציונלי למפעל ביצוע אייקונים בסגנון ביזנטי. הפסקה לתמונות באנדרטה האל ליאונידס, מלך ספרטה, בתרמופיליי.

הסיור חוזר לאתונה בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

כלול

לינה במלון  בקלמבקה 4 * או לינה במלון  3 * (מחלקת תיירים)

דמי כניסה

ארוחת ערב

ארוחת בוקר

מדריך מקצועי

WI-FI חינם במלונות

 איסוף באוטובוס ממוזג מהמלון

לא כלול

דמי כניסהלמוזיאון דלפי

ארוחת צהריים

משקאות

מענקים (אופציונלי)

מידע נוסף על תמחור בהנחה של 20%, מדיניות ביטולים לזמנים שונים. לא בטוח שיש כל הזמן.

מידע נוסף על תמחור, מדיניות ביטולים לזמנים שונים. לא בטוח שיש כל הזמן.

 


שינוי גודל גופנים
ניגודיות