סיור של צלילי המוסיקה וסיור הליכה היסטורי בזלצבורג

– 

טיול "זלצבורג חיסכון על" משלב שני סיורים פופולריים ליום אחד בלתי נשכח. התחילו את היום עם טיול הליכה דרך העיר היפה של זלצבורג העתיקה ולאחר מכן בילוי אחר הצהריים מהנה של סיור צליל המוסיקה המקורי! אם אתם קצרים בזמן ואתם רוצים לראות את כל המראות הטובים של זלצבורג, אז סיור "זלצבורג חיסכון על" ייתן לכם טעימה של העיר. אפילו תחסכו כסף כאשר תזמינו את הסיור המשולב!.

סיור הליכה בזלצבורג ההיסטורית (2 שעות):

תוכלו לגלות את הצד ההיסטורי של זלצבורג ברגל! הרגישו כאילו אתם חוזרים בזמן כאשר אתם חוקרים את העיר העתיקה של זלצבורג עם הכנסיות והקתדרלות היפיפיות. ראו את המראות של זלצבורג, למשל בית מוצרט ומנזר סנט פיטר. המדריך המומחה לא רק יכסה את ההיסטוריה של זלצבורג, אלא גם יספר לכם עובדות מעניינות על אזרחי העיר המפורסמים ביותר – וולפגאנג אמדיאוס מוצרט ומשפחת פון טראפ.

הסיור הבא שלכם יוצא בשעה 14:00 ממסוף האוטובוסים במיראבלפלטז (Mirabellplatz), מול כנסיית סנט אנדרה.

סיור צלילי המוזיקה המקורי (4 שעות):

הגבעות קמות לתחייה עם סיור צליל מוסיקה! לאחר היציאה לדרך ממיראבלפלטז (Mirabellplatz) עם המדריך המקצועי שלכם, בקרו במיקומים ונופים מרהיבים, וראו היכן היצירה המוזיקלית המפורסמת צלילי המוסיקה צולם. נקודות השיא של הסיור, בהמלצת מריה פון טראפ, הכוללות סיור בגני מיראבל, שם רקדו מריה והילדים ל"דו-רי-מי ", ובקרו בכנסיית החתונה במונדסי. נוחו והירגעו והקשיבו לשירים המפורסמים של הסרט בין האתרים שבו צולם הסרט,האזינו לשירים "אדלויסס" ('Edelweiss'), "שש עשרה הולך על שבע עשרה" ('Sixteen Going on Seventeen') , וכמובן לכותרת המפוארת "צליל המוסיקה" ('The Sound of Music').

לפרטים נוספים על כרטיס לסיור "זלצבורג חיסכון על", תמחור וביטולים

אוסטריה זלצבורג סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות אוסטריה, וינה, צלילי המוזיקה

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות