• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סיור של צלילי המוסיקה וסיור הליכה היסטורי בזלצבורג

דף הבית » סיור של צלילי המוסיקה וסיור הליכה היסטורי בזלצבורג

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

– 

טיול “זלצבורג חיסכון על” משלב שני סיורים פופולריים ליום אחד בלתי נשכח. התחילו את היום עם טיול הליכה דרך העיר היפה של זלצבורג העתיקה ולאחר מכן בילוי אחר הצהריים מהנה של סיור צליל המוסיקה המקורי! אם אתם קצרים בזמן ואתם רוצים לראות את כל המראות הטובים של זלצבורג, אז סיור “זלצבורג חיסכון על” ייתן לכם טעימה של העיר. אפילו תחסכו כסף כאשר תזמינו את הסיור המשולב!.

סיור הליכה בזלצבורג ההיסטורית (2 שעות):

תוכלו לגלות את הצד ההיסטורי של זלצבורג ברגל! הרגישו כאילו אתם חוזרים בזמן כאשר אתם חוקרים את העיר העתיקה של זלצבורג עם הכנסיות והקתדרלות היפיפיות. ראו את המראות של זלצבורג, למשל בית מוצרט ומנזר סנט פיטר. המדריך המומחה לא רק יכסה את ההיסטוריה של זלצבורג, אלא גם יספר לכם עובדות מעניינות על אזרחי העיר המפורסמים ביותר – וולפגאנג אמדיאוס מוצרט ומשפחת פון טראפ.

הסיור הבא שלכם יוצא בשעה 14:00 ממסוף האוטובוסים במיראבלפלטז (Mirabellplatz), מול כנסיית סנט אנדרה.

סיור צלילי המוזיקה המקורי (4 שעות):

הגבעות קמות לתחייה עם סיור צליל מוסיקה! לאחר היציאה לדרך ממיראבלפלטז (Mirabellplatz) עם המדריך המקצועי שלכם, בקרו במיקומים ונופים מרהיבים, וראו היכן היצירה המוזיקלית המפורסמת צלילי המוסיקה צולם. נקודות השיא של הסיור, בהמלצת מריה פון טראפ, הכוללות סיור בגני מיראבל, שם רקדו מריה והילדים ל”דו-רי-מי “, ובקרו בכנסיית החתונה במונדסי. נוחו והירגעו והקשיבו לשירים המפורסמים של הסרט בין האתרים שבו צולם הסרט,האזינו לשירים “אדלויסס” (‘Edelweiss’), ”שש עשרה הולך על שבע עשרה” (‘Sixteen Going on Seventeen’) , וכמובן לכותרת המפוארת “צליל המוסיקה” (‘The Sound of Music’).

לפרטים נוספים על כרטיס לסיור “זלצבורג חיסכון על”, תמחור וביטולים


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם