• תַפרִיט
  • תַפרִיט
מזוודה סמסונייט Samsonite Spark 55cm - צבע אדום 1

סמסונייט ספארק ספינר- מזוודה קלה וחכמה

דף הבית » סמסונייט ספארק ספינר- מזוודה קלה וחכמה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

סקירה כללית

את המזוודה החדשה Spark Spinner של חברת Samsonite, קיבלנו לביקורת בתחילת חודש אפריל 2016. עוד לפני שפתחתנו אותה, התרשמנו מהגודל המושלם, 55X40X20, שמאפשר להעלות את המזוודה יחד איתנו לתא הנוסעים. לאחר מכן, כשהרמנו אותה, הופעתנו מהמשקל האפסי (אפילו איש המשלוחים שהביא את המזוודה, היה המום מהמשקל), ולאחר בירורים גילינו שהמזוודה שוקלת רק 2.4 קילוגרמים! אז אם מה שאתם מחפשים היא מזוודה נוחה לשינוע, קטנה וקלת משקל, Spark Spinner של Samsonite היא ללא ספק המזוודה בשבילכם.

ארץ היצור: על הארגז שנשלח עם המזוודה, נכתב שיוצר בויטנאם.

ניתן להשיג מזוודה זו של סמסונייט באתר אמזון . אני היזמנתי 2 מזוודות כאלו במבצע!!

מזוודה סמסונייט Samsonite Spark 55cm - מבט קידמי, צבע אדום
מזוודה סמסונייט Samsonite Spark 55cm – מבט קידמי, צבע אדום

בסקירה הבאה נתמקד במספר היבטים של המזוודה, תוך התייחסות ליתרונות ולחסרונות שלה.

מקום אחסון 

קיימות מספיק אפשרויות אחסון. נפח המזוודה Samsonite Spark Spinner הוא 41 ליטרים. אפשר בקלות להכניס לתוכה מספר פריטי לבוש, תיק רחצה, מגבת ואפילו ספר קריאה למלון. בתא הפנימי המרכזי קיימות רצועות אלסטיות, שבעזרתן יכולנו להדק את כל הדברים שארזנו, כדי שלא יתפזרו בחופשיות בחלל המזוודה. בתוך המזוודה קיימים בנוסף גם שני תאים פנימיים מרושתים: תא צדדי אחד ותא נוסף, גדול יותר , שלפי Samsonite מתאים לאריזת חולצות.

מזוודה סמסונייט Samsonite Spark 55cm - מבט פנים, צבע אדום
מזוודה סמסונייט Samsonite Spark 55cm – מבט פנים, צבע אדום

קיימים גם שני תאים חיצוניים בקדמת המזוודה: תא עליון קטן ותא תחתון גדול, בהם אפשר לאחסן דברים נוספים, כמו גרביים, חולצות דקות או מחברות אם יש צורך לקחת כאלו לטיול.

כמה קל לנוע עם המזוודה?

קל מאוד. למזוודה ארבעה גלגלי סיליקון כפולים ורב כיווניים, אשר מאפשרים להסיע את המזוודה בנוחות לצדנו, מלפנינו או מאחורינו. אם אי פעם נגיע לקרקע שאינה יציבה ושקשה לתמרן על פניה בעזרת הגלגלים, תמיד נוכל להרים את המזוודה הידית העליונה או הצדית.

לדעתינו, קחו בחשבון שמזוודה שנוסעת על ארבעה גלגלי סיליקון כפולים ורב כיווניים (ספינר-360 מעלות) אינה מתפקדת כראויה כשמנסים להסיע אותה רק על שניים. אז אם אתם מתכננים לקחת את המזוודה במורד מדרגות, כדאי שתסחבו אותה מטה בעזרת אחת הידיות ולא בעזרת הגלגלים, כדי שלא יהרסו.

משקל

קלה במיוחד. המשקל של המזוודה, כאמור, הוא רק 2.4 קילוגרמים! זוהי בין המזוודות הקלות ביותר שנתקלנו בהן עד כה. כך, נוכל להעמיס בה דברים רבים יותר מבלי לחרוג ממגבלת המשקל. אהבנו, אהבנו, אהבנו!

 –

עמידות לאורך זמן

המזוודה עשויה ברובה מבליסטיק ניילון ( DuPpont ) צפוף דוחה מים, שאמור להגן על המזוודה בפני שריטות, לכלוך ולחות.

ממבט ראשון נראה שידית הטרולי אינה חזקה במיוחד, אך אנו מאמינים שהפרזול הצורתי שלה ישמור על החוזק ויצמצם כיפוף.

אולם, כדי שנוכל להעריך את העמידות של המזוודה לאורך זמן, עלינו לצאת איתה לטיול ולראות מה קורה. בהמשך, נביא לכם את המסקנות שלנו בנושא זה.

מנגנון טרולי

ידית הרמה טלסקופית , בעלת כפתור לחיצה בורר גבהים, במרווחים סבירים.

תכונות חשובות נוספות שכדאי להכיר

  • נעילה של כל התאים במנעול TSAחברת Samsonite הפתיעv עם פטנט ייחודי שמאפשר לנעול את כל התאים של המזוודה בעזרת כבל אחד, שמתחבר למנעול TSA המקובע בצד המזוודה. מנעול TSA הוא מנעול קומבינציה, שכולל גם אפשרות פתיחה באמצעות מפתח מאסטר, שנמצא ברשות בודקי התעופה בנמלי התעופה. כך, אם הבודקים יחשדו בתכולת המזוודה שלכם, הם יוכלו לפתוח אותה בקלות מבלי לפרוץ אותה ולאחר מכן לנעול אותה, כאילו מעולם לא נפתחה.

  • תג שם נשלף בצד המזוודה – בעבר היינו מחברים את תג השם למזוודה במקום גלוי, אך היום הגנבים משוכללים יותר והתחילו לצלם תגי שם, כדי לדעת מי לא נמצא בבית ולפרוץ לו. זו כנראה הסיבה ש-Samsonite החליטו ליצור תג שם נסתר בצד המזוודה. מושלם לאלה מכם שרוצים לוודא שהמזוודה תמצא את דרכה אליכם במקרה שתיאבד בדרך, ושפרטיכם האישיים לא יפלו לידיהם של גנבים.
  • רוכסן – רוכסני ניילון איכותיים לפתיחה/ סגירה קלה.
  • הגנות – הגנה בתחתית ובגב המזוודה נגד שפשופים וחבטות.
מזוודה סמסונייט Samsonite Spark 55cm - מבט אחורי, צבע אדום
מזוודה סמסונייט Samsonite Spark 55cm – מבט אחורי, צבע אדום

מראה אסתטי

המזוודה קטנה ואלגנטית, בעלת צבע אחיד. היא מהמזוודות החמודות שראינו. בעינינו, אין בה דבר שאינו אופנתי.

המזוודה הגיעה ללא שום פגם אסטטי וללא פגם ביצור. מושלם!!!

אחריות

האחריות היא ל-5 שנים.

השוואת מחירים

מבדיקה מחירים, בישראל המחירים זהים (ובכמה מקומות נמוכים יותר – אם יש מבצע), לעומת Ebay (קחו בחשבון שיש להוסיף גם משלוח) ולעומת המחירים בחנויות בחוץ לארץ.

והחסרונות?

לא מצאנו חסרונות רבים במזוודה Samsonite Spark Spinner. שניים מהחסרונות העיקריים הם:

  • לא מתאימה לאנשים שאוהבים לארוז את כל הבית במזוודה.
  • כרגע נראה, שהגלגלים של המזוודה חשופים ולכן הסיכויים שיפגעו מחבטות בדרך גבוהים יותר.

סיכום 

אהבנו את מה שמצאנו במזוודה Samsonite Spark Spinner ובמיוחד את שני הפטנטים הייחודיים – כבל נעילה של כל התאים ותג שם נשלף בצד המזוודה. המזוודה קטנה, קלת משקל ואלגנטית, ובעינינו מתאימה לאנשים שמתכננים לצאת לטיול קליל של עד שבוע ימים או לאנשים שיודעים לארוז בחוכמה. את בעיית הגלגלים נבדוק לאורך זמו ונעדכן בהמשך.

לסיכום, מזוודה על-רמה!