• תַפרִיט
  • תַפרִיט

רשימת אוניות השייט/הקרוז המובילות והמומלצות של חברת נורוויגי’ן קרוז ליין

דף הבית » רשימת אוניות השייט/הקרוז המובילות והמומלצות של חברת נורוויגי’ן קרוז ליין

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

עם 18 אוניות בצי שלהם, הבחירה בספינה המושלמת של Norwegian Cruise Line לחופשה הבאה שלך עשויה להיראות מרתיעה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להקל על ההחלטה עם רשימת האוניות המובילות של Norwegian Cruise Line.

גילוי נאות: הכתבה בחסות מחירים בלעדיים לקבוצת נורוויג’ן קרוז ליין – Norwegian Cruise Line שמספקת פתרונות והטבות ייחודיים לחבריה.

מאמר משוייך רשימת אוניות השייט/הקרוז המובילות והמומלצות של חברת רויאל קריביאן

אין תשובה אחת לגבי איזו אונית ה-NCL הטובה ביותר. זה תלוי בהעדפות לסגנון שיוט ועם מי אתם משייטים.

לפני שניכנס לרשימה המלאה, הרשו לנו להקדיש שנייה להסביר כיצד דירגנו את האוניות לפי הסדר הרשום.

גם אם הייתה לנו – והיא דעת יחיד. אנחנן לא כמוכם ולכן השקפותינו על האוניות יהיו שונות. זה יכול להיות מעניין לקרוא אילו אוניות הכי אהבנו אבל זה לא בהכרח יהיה שימושי.

אז במקום זאת, כדי להיות סופר אוביקטיבי ונטול העדפה אישי., בדקנו בשלושה מהאתרים הגדולים ביותר המאגדים ביקורות על ספינות שייט – Cruiseline.com, Cruise Critic ו-TripAdvisor. בחרתי בשלושת אלה בגלל עצמאותם ובגלל שיש להם הרבה ביקורות. הציונים שלהם לא יהיו מוטים על ידי כמה חוויות יוצאות דופן.

ונקודה אחרונה – הרבה מהביקורות שקראתי מזכירות דברים רעים בכל קו השייט, או באונייה מסוימת. כדאי לדעת, אז כדאי מאד לשקול הזמנה דרך סוכן קרוזים במקום קנייה באופן ישיר.

האוניות מדורגים בסולם של 5 נקודות, חברים דירגו את האוניות הטובות ביותר, איכות הספינה, מסעדות, חדרי אירוח, ופעילויות/בידור על הסיפון.  

נורוויג’ן קרוז ליין היא ההימור הטוב ביותר אם רוצים שייט בתקציב נמוך מבלי לוותר על האיכות. למרות שהם לא חברת השייט הזולה ביותר. אך הם מציעים הרבה תמורה למחיר.  

ההפלגות באוניות נורוויג’ן מיועדות למשפחות עם או בלי ילדים, לירח דבש המחפשים מפלט רומנטי, למטיילים בודדים שרוצים לברוח לבד, ולנופשים המחפשים לבלות. לכן הוכנה רשימת דרוג (משנת 2022) שיש לצרף אליהם את שתי האוניות החדשות מסדרת פרימה (ויוה ופרימה).

תמורה מצוינת לכסף

נורוויג’ן קרוז ליין היא הימור הטוב ביותר אם אתם רוצים שייט בתקציב סביר מבלי לוותר על האיכות. למרות שהם לא חברת השייט הזולה ביותר, הם מציעים הרבה תמורה למחיר.

שתי האוניות החדשות ביותר בצי ה- Norwegian Prima הם הראשונות במחלקת הפרמיום, וזה מרגיש כאילו נלמדו הרבה לקחים משאר אוניות. האוניות מעט קטנות יותר ומרגישות הרבה פחות צפופות עם התמקדות בשירות טוב עוד יותר, עם יחס גבוה יותר בין צוות לאורח שיבטיח שלעולם לא תצטרכו לחכות הרבה זמן.

העיצוב המודרניות והמינימליסטיות, אבל זה לא אומר להתפשר על תכונות – האורחים אוהבים את משחקי ה-VR, הקארטינג ומגוון המסעדות גם אם רוב הדברים מגיעים בתוספת תשלום. 


1. Norwegian Ancore- 4.49 מסדרת
Breakaway Plus

 
2. Norwegian Joy – 4.44  מסדרת
Breakaway Plus


3. Norwegian Bliss – 4.39 מסדרת
Breakaway Plus


4. Norwegian Jewel – 4.37


5. Norwegian Gem – 4.35


6. Norwegian Escape – 4.34 מסדרת
Breakaway Plus


7. Norwegian Jade – 4.33


8. Norwegian Breakaway – 4.31

חדרים

אוניות חדשות בדרך כלל מקבלות דירוגים טובים יותר לחדרים, וזה בדיוק היה המקרה פה כאשר שלוש האוניות החדשות ביותר של נורווג’ין דורגו בראש הרשימה. החדרים של אנקור זכו להרבה התלהבות ולכן לא הופתענו כשדורג במקום הראשון.

מה שמפתיע שנורווג’ין אסקייפ היא האונייה חדשה אך שתי אוניות ותיקות יותר מהמחלקה של ג’ואל גברו עליה.

בריקאוואי עלתה העל מדיי הדרוג ככל הנראה בשל תיקונים שבוצעו במהלך עבודות תחזוקה באמצע 2018 ששדרגו את פריטי הריהוט והעיצוב בתאים.

אוכל ושתייה

נורוויג’ן קרוז ליין היא חלוצה של שייט חופשי. המשמעות היא שאין זמני אוכל מוגדרים או לילות רשמיים נדרשים על סיפון הספינות שלהם. אתם יכולים לסעוד מתי שאתם רוצים ואיפה שאתם רוצים. ויש הרבה אפשרויות לסעודה לבחירה. כחלוצה של קונספט האוכל ה’פרי-סטייל’, Norwegian Cruise Line ידועה בשילוב המגוון שלה של מסעדות כלולות ומסעדות מיוחדות.

Norwegian Cruise Line היא הבחירה האידיאלית אם אתם מחפשים חופשת שייט רגועה יותר, במובן זה שאתם לא רוצים לדאוג לגבי מה שאתם לובשים או לקבוע זמני אוכל.

ג’וי קפצה לראש יחד עם בליס, וזה הראה שהאוניות החדשות עושות משהו נכון במיוחד בתחום הקולינרי.

לפעמים זה לוקח זמן עד שאוניות חדשות מצליחות להיכנס לתלם ולתפקד, והאוכל אינו יוצא דופן. אולם, האונייה החדשה לחלוטין אנקור שלטה בקטגוריית האוכל והיא חדשה בשירות. 

מה שמפתיע היא האונייה בריקאוואי הראתה שיפורים משמעותיים.

 

שרות וצוות

לאוניות חדשות בדרך כלל יותר קשה עם השירות והלוגיסטיקה, ולכן מפתיע כשאנקור (שהושקה ב-2019) הצליחה כל כך טוב.

הציון הממוצע לשירות של נורווג’ין עלה ברוב האתרים חוות הדעת  מ-4.36 ל-4.42. זה אולי עלייה קטנה, מכיוון שרוב הציונים נעים בין 4.0 ל-4.6, שיפור כזה בתוך שנה אחת אינו בר זלזול.

פעילויות 

נורוויג’ן קרוז ליין מפורסמת בקונספט השיוט החופשי ובספינות החדשניות שלה. לאחרונה, הם ידועים כספינת הקרוזים הראשונה שמציעה מסלול מירוץ בים עם כלי השיט החדשים שלהם, Norwegian Bliss ו-Norwegian Joy.

 

אוניות הנוסעים שהושקו בשנים האחרונות מציעות יותר פעילויות ממה שרוב הנוסעים יכולים לחוות בהפלגה אחת, כך שאוניות חדשות יותר בדרך כלל נהנות מיתרון גדול בקטגוריה הזו. לנורווג’יאן אנקור (2019) וג’וי (2017) יש את שורת הפעילויות הטובה ביותר בצי, מה שהביא אותן לסיים במקומות הראשונים.

נורווג’ין ג’ואל מציינת השנה 15 שנים וסיימה גבוה בקטגוריית הפעילויות, במיוחד כשאוניות רבות אחרות של נורווג’ין חדשות יותר מציעות הרבה יותר פעילויות.

בריקאוואי הראתה שיפורים נוספים

בידור

חללי בידור חדשניים יכולים לתרום לניקוד ההופעות, אך בסופו של יום האמנים הם אלה שקובעים האם הבידור באונייה יצליח או יכשל. נורווג’ין אנקור וג’וי נראה שהצליחו משני צדי מטבע ודורגו ראשונות הרבה מעל שאר הצי.

בריקאוואי השתפרה גם בקטגוריה הזו, זה יכול להיות הודות לעבודות תחזוקה ב-2018 ששינו את בר הג’אז לבר בסגנון רוק אנד רול פופולרי יותר.

נורווג’יאן בליס השיגה התקדמות משמעותית.

 

תוכניות ילדים

לאוניות חדשות בדרך כלל יש תשתיות טובות יותר לילדים, ולכן היה צפוי שאנקור, ג’וי ואסקייפ יסיימו במקומות הראשונים. אבל אונייה חדשה אינה חזות הכל, וצוות איכותי שיודע ליצור קשר טוב עם הילדים יכול להפוך גם אוניות ישנות יותר למתחרות רציניות, כפי שראינו עם נורווג’ין ג’ייד.

בריקאוואי השתפרה גם בקטגוריה הזן.

איכות הספינה

הניקוד באיכות האונייה בודק דברים כמו עיצוב וניקיון, כך שלא היה זה מפתיע כשאוניות החדשות ביותר של נורווג’יאן (אנקור, ג’וי ובליס) דורגו בקלות בשלושת המקומות הראשונים. 

לסיכום

לאנקור ולג’וי יש עתה את ההובלה בצי של נורווג’ין. גם אם בליס לא הצליחה להתבלט כל כך, נורווג’ין לא יכלה לקוות לתוצאות טובות יותר מאוניותיה החדשות. בליס אולי לא הציגה תוצאות כמו אנקור וג’וי, אך על אף הציונים הנמוכים בשירות ובפעילויות לילדים, היא עדיין אופציה טובה באופן כללי. בריקאוואי זכתה לשבחים הודות לשיפורים ניכרים במספר קטגוריות. עם זאת, היא עדיין סיימה אחרונה בשירות.

 

מקורות שימושיים לתכנון הקרוז שלכם

הזמנת טיסה

השתמשו באתר קייאק כדי למצוא טיסות במחירים משתלמים. המחירים המוצגים באתר הם מחירים סופיים ואין הפנייה לגורם שלישי. בקיווי תוכלו ליהנות מאחריות לאיחורים וביטולים של הטיסות מטעם החברה.

הזמנת לינה, יום יומיים לפני הקרוז

מומלץ להשתמש באתר בוקינג כדי להזמין מלונות בחו”ל. ככל שמזמינים יותר פעמים דרך בוקינג, כך אתם זוכים להנחות גדולות יותר על הלינה שלכם. מומלץ לבדוק את מחירי הלינה גם באתר Hotelscombined, שמשווה בין מחירי הלינות באתרים השונים.

קבלו >> טריק מיוחד שיכול לחסוך לכם מאות ואפילו אלפי שקלים בהזמנת לינה!

הזמנת סיורי חופים

האתר המוביל להזמנת סיורי חופים ב-3000 נמלי עגינה, הוא אתר shore excursionsr. הפעילויות אומנם באנגלית, אך יש מבחר עצום ורובן באיכות גבוהה מאד.

ואל תשכחו ביטוח נסיעות! אנו ממליצים לקרוא אודות ביטוח נסיעות לחו”ל לפני שאתם מזמינים.

להצעות מחיר מפתות ובונוסים יחודיים. יש למלא את הפרטים ונציג מורשה יחזור אליכם


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם