• תַפרִיט
  • תַפרִיט

סרטים וירטואליים ליעדי טיול מומלצים לאחר 2020

דף הבית » סרטים וירטואליים ליעדי טיול מומלצים לאחר 2020

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

אם תהיתם לאן לנסוע בדיל מדהים, ולמקומות פחות הומי אדם, או באמת לחוויית נסיעה של פעם בחיים, היעדים שלהלן מאד משכנעים לאלו המכורים לנסיעות, וכוללים אירועים שמתקיימים, הצעות חדשות עם כל ההתפתחויות החדשות שחלו בהם החל משנת 2020, ושהם בגדר חובה לנסוע אליהם, ועכשיו.

יפן

גם אם אינכם טסים למשחקים האולימפיים בטוקיו, יפן מספקת תמיד אפשרויות אירוח למבקריה במהלך שנת 2020 ומעבר לה, וזאת באמצעות פיתוחים מרגשים המגיעים יחד עם האירוח. Shinkansen Supreme bullet trains הן רכבות הבולט (כדור ירי) העליונות המהירות של Shinkansen, שיופיעו בהופעת בכורה ממש בזמן המשחקים, ויחברו את אוסקה לטוקיו, כלומר, יהיה קל יותר (וגם ידידותי יותר לסביבה, מאחר והרכבות הקלות צורכות אנרגיה הרבה פחות מאשר רכבות הבועות הקודמות) מתמיד, לגלות את יפן לאחר שנוחתים בטוקיו הידידותית. והרכבות הללו הן רק טעימה ממה שיש לצפות בביקור ביפן. המדינה נמצאת בתהליך הפיתוח של הרכבת המהירה ביותר בעולם, ה- Maglev bullet train, שמסוגלת להגיע למהירות של יותר מ-550 קמ”ש לשעה.

מלונות מומלצים ביפן

מונטנה – ארה”ב

הנוף המלכותי הידוע של מונטנה ידוע כבר מזמן, ומונטנה כטרנד חדש, נחגגת בזכות סצנת המלונות המפוארים שלה שהולכת וגוברת, על הצעות הקולינריה שבה והבוטיקים המקומיים, וזאת על פי מחקר אמריקאי, המפרט את המקומות שמומלץ לנסוע אליהם.

מלונות מומלצים במונטנה

פטגוניה, ארגנטיה – Patagonia, Argentina

הכניסו לרשימת הדברים שאתם חייבים לעשות בחיים, ביקור בפטגוניה, ארגנטינה, ואפילו יותר מפעם אחת, ותכננו את נסיעתכם בסביבות חודש דצמבר, כשמופיע ליקוי חמה, בחלקו הצפוני של האזור. ומאחר וזהו ליקוי החמה השני באזור בשנים האחרונות, מפעילי הטיולים מכירים היטב את התופעה והם יוכלו ללוות אתכם עם מדריך מנוסה.

מלונות מומלצים בפטגוניה

מונטובידאו, אורוגואי – Montevideo, Uruguay

אחת מהערים שאופייני להגיע אליהן, היא עיר הבירה מונטבידאו של אורוגואי, שהיא יעד יציב וידידותי, לביקור בדרום אמריקה שהיא יבשת המתויירת מאד לאחרונה, וזאת בגלל אי היציבות הפוליטית השוררת ביעדים כגון ברזיל, צ’ילה וארגנטינה.

התיירים זיהו את העיר כיעד נסיעות טרנדי לכל אחד שמבקש לברוח באופן חד פעמי, וזאת על פי מחקר שנערך, והעריך ש”מעל למחצית (54 אחוזים) מהנוסעים בעולם אומרים שהם רוצים לנסוע לנסיעה ארוכה, למקום שבו יש את כל הפעילויות החביבות עליהם והנופים הקרובים ביחד.”

מונטווידאו מציעה חופי ים, חיי לילה, שווקים, תיאטראות, יכולות קולינריות ואת חגיגות הגאווה בחודש ספטמבר.

מלונות מומלצים במונוובידאו, אורוגואי

ניירובי ומלינדי, קניה – Nairobi and Malindi, Kenya

האחריות לסביבה, לא צריכה לעלות בקנה אחד עם טיסה ליעד ארוך אם אתם בוחרים לתמוך ביעד שמקזז את הפחמן בשעורים המהירים ביותר בעולם. בוועידת האו”ם לנקיטה בפעולה בתחום האקלים בשנת 2019, קניה התחייבה לשתול כמעט שני מיליארד עצים עד שנת 2020. ולכן, אתם הנוסעים קחו לתשומת ליבכם: העיר Malindi , קניה, היא אתר נופש באיזור החוף וקרוב לשמורת היער – Arabuko-Sokoke Forest Reserve

מלונות מומלצים במלינדי

מלונות מומלצים ניירובי

רומניה

למוקדי הטיולים המלאים בתיירים באירופה (ונציה, ברצלונה, סנטוריני), מתוספים להיטים אירופאיים חדשים ממזרח אירופה, וזאת עם התחלת הפניית אורות הזרקורים אליהם.

שמה של רומניה הולך לפניה כאחת מחמשת הערים המובילים ביותר. המדינה שהיא ביתה של טרנסילבניה, טירתו של דרקולה, והעיירות השמורות היטב מימי הבינים, השוכנות בין הגבעות המתפתלות.

מלונות מומלצים ברומניה

שנגחאי, סין – Shanghai, China

זה אולי נשמע יעד מרוחק, אך העיר הגדולה ביותר בסין, התבררה כאחד מהמקומות הזולים ביותר כדי לטוס אליה.  Shanghai The Bund  הם מבתיה מלון חדשים ומומלצים, אם אתם רוצים להיות קרובים לנוף הרקיע הנוצץ של נהר שנגחאי. כמו כן, אפשר לקחת בחשבון ולנסוע ברכבת הכדור (בולט) לעיירות סמוכות ומתורבתות כגון ל (סוהו – ונציה של סין)  Suzhou, the Venice of Chinaאם רוצים לצאת קצת משנגחאי.

קהיר, מצרים

מספר שנים כבר עברו מהאביב הערבי, ומצרים אינה רק מקום יציב כדי לנסוע אליו במזרח התיכון, אלא היא אפילו יעד פופולארי, הודות להצעות המתלוות של התרבות החדשה. קהיר פותחת סוף סוף את המוזיאון המצרי הגדול החדש והמבריק  Grand Egyptian Museum.

המוזיאון המשתרע על פני 117 דונם, נבנה כשהוא צופה על הפירמידות של גיזה העתיקות, ויהיו בו יותר מ-100,000 חפצים, הכוללים מרכבות, מומיות, מסיכות, וכולל פריטים רבים שהוחזרו למצרים מאוספים שהיו בחו”ל, ופריטים שהגיעו מקברו של המלך תות. המוזיאון המצרי הוא חובה לעשות חובבי היסטוריה ולכל מי שיש לו עניין במצרים העתיקה. חדר המומיות של בעלי החיים הוא חובה למשפחות עם ילדים, שלא כמו בחדר המומיות המלכותי. אל תצפו לראות את הכל ביום אחד. רק הקומה הראשונה במוזיאון המצרי נגישה למשתמשים בכסאות גלגלים, הזכאים לכרטיסים מוזלים.
מלון ארבע העונות היוקרתי – Four Seasons Hotel Cairo at the First Residence הראשון במצרים, מופיע במחקר של אמריקן אקספרס, על כך שהוא אחד מהמקומות הפופולאריים שמזמינים בו.

לונדון, אנגליה

סאגת הברקזיט ממלאת תפקיד כבר כמה שנים, ועכשיו השנה שבה בריטניה סוף סוף תפסיק את קשריה עם האיחוד האירופי לתמיד. בלתי סביר להניח שאנינו נושפע ישירות בגלל השינוי, מאחר וללקוחות והקשר עם בריטניה יישאר כמות שהוא – אולם, יתכן שניתן יהיה להפיק יתרון בגלל הירידה במחיר הפאונד.

המנהיגות החדשה בבריטניה בעקבות הבחירות בסוף שנת 2019, מהווים הנחה שלונדון תהפוך להיות “סינגפור על התמזה”, כלומר, שהיא תהפוך להיות למנהיגת עולם יותר תחרותית בעסקים עם שעורי מס נמוכים, רגולציה מינימלית ועם תשתיות חדשות. אולם, מומחים אומרים שההיפך עלול לקרות, מה שאומר שמטיילים מהעולם, עדיין יוכלו למצוא את לונדון עם מחירים יותר סבירים מכפי שהיו לפני הברקזיט.

מלונות מומלצים בלונדון

נפאל

נפאל היא יעד נוסף שהוא בגדר חובה לבקר בו, ושבפועל רוצה עוד מטיילים אצלה, מה שנשמע כשינוי מבורך. נפאל מעודדת נוסעים להגיע אליה, כדי להשיג את מטרתה ולהגיע ליעד של שני מיליון מבקרים בשנה. בקרו בנפאל תוך התמקדות בנסיעה הרפתקנית ברת קיימא, תוך התנסות בחוויות מקומיות, כגון פסטיבלים גדולים ואירועים מיוחדים (כשרוצים לחשוב על השנה החדשה הנפאלית ועל ספורט, כגון טיפוס על קרח).

מלונות מומלצים בנאפל


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם