עושים כבוד ל"שביל ישראל"

צפתה ורשמה: שרה פלד

ארצנו הקטנטונת מצטלמת יפה תמיד והפעם חברת הלווין yes עושה לה כבוד עם מסע  דיי שונה ומקורי ב"שביל ישראל"' בסדרה המצחיקה "תום יער עושה את שביל ישראל". השביליסטים שחורשים את הארץ לאורכה במסלול השביל, מתחמשים בתרמיל, מימיה ומקל ואף לנים באוהל. תום יער מצטווה להתנהל בצורה זו, אך סובלת קשות ומפליגה בקיטורים המאפיינים עירונית תל אביבית מצויה. על הדרך, היא פוגשת טיפוסים הזויים הנעים על הסקאלה שבין היפים לדתיים שמחים, או מכורי שאנטי וטבע ובעיקר מבקרת באתרים נפלאים הנמצאים לאורך השביל. את המסלול היא עושה בחברת חמור לבן העונה לשם "מתן" ושניהם מתכננים יחד את ביאת המשיח.

גם אנחנו באתר שלנו יאיר טיולים עשינו כבוד לשביל ישראל בכתבה נרחבת מלווה במצגות של כל מקטעי השביל. לחצו כאן לצפייה ב"61 מצגות ממסלולי טיול בשביל ישראל" שנערכו ע"י אורי איתיאל על פי מסלול של דני גספר ממכון אבשלום. אורי איתיאל הכין מצגות של מסלולי טיול ב"שביל ישראל" לאורכה של ארצנו היפה, לאורך 1000 ק"מ מדן ועד מפרץ אילת. ניתן לצפות כיצד חולף עובר הנוף הגלילי וממשיך לכרמל, אל חוף הים ולשפלת החוף, יורד לנגב ועד ראש מפרץ אילת.

באדיבות ויקיפדיה

המקומות שבהם מבקרת תום יער בפרקי התכנית, מתחילים בתחילת השביל בקיבוץ דן, ממשיכים לבית הלל, נחל החצבאני, קבר צדיק בצפת, מושב שפר, כנסיית הלחם והדגים בטבחה, שביל ישוע כפר נחום, קיבוץ דגניה וחוף דגניה, עין כמונים, עוספיא, ג'סר א-זרקא, חבצלת השרון, חוף מכמורת, בית הפנקייק, נמל תל אביב, שבע התחנות בפארק הירקון, ספורטק תל אביב,אבו רבאח בצומת ירקון, אזור לטרון, יער ישעי, ערד, חאן דרך הבשמים, נחל צין בשדה בוקר, הסנפיר הקטן במכתש הגדול והסיום בעיר אילת. לעיתים זה לא בדיוק השביל אלא אטרקציות ואנשים על הדרך, אך החוויה בכל מקרה, מתקיימת. צפייה נעימה…

 

 

אטרקציות בטבע בישראל כתבות ורשמים מסלולי טיול תוכניות טלוויזיה

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות