• תַפרִיט
  • תַפרִיט

עזרים וגאדג’טים בזיכרון לסובלים מאובדן זיכרון

דף הבית » עזרים וגאדג’טים בזיכרון לסובלים מאובדן זיכרון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

כדאי לקבל ייעוץ מקצועי מרופא, מרפא בעיסוק שיכולים לעזור להחליט איזה ציוד מתאים לצרכים שלך. אם הינך סובל מאובדן זיכרון, דמנציה, אלצהיימר

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

קרדיט צילום ראשי: Gordon Johnson  Pixabay

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

התמודדות עם אובדן זיכרון ודמנציה

אובדן זיכרון הוא סימפטום של מחלת אלצהיימר וצורות שונות של דמנציה, שכחה יכולה להיות חלק מתהליך ההזדקנות הנורמלי. זה יכול גם לפעמים להיות תוצאה של מחלות אחרות, כגון דיכאון או תת פעילות בלוטת התריס.

בעיות זיכרון אינן תמיד סימן לדמנציה. אבל אם אובדן זיכרון הופך לדאגה עבורך או עבור אדם אהוב, צריך להתייעץ עם הרופא שלך שיוכל להעריך את חומרתו.

כדאי לבדוק אם אפשר לקבל את הציוד בחינם מהשירותים הסוציאליים המקומיים.

גלאי גז ועשן

אזעקות עשן ו גלאי גז פולטות אזעקה נשמעת חיוניות אם אתה בסכנה ושוכח כי הפעלת על הכיריים. לי יש בבית את המוצרים לגילוי עשן.

מערכות איתור חפצים

ישנם לא מעט מכשירי איתור (הקישור עובד) שפועלים על ידי חיבור לחיישנים קטנים (בדרך כלל בלוטוס לפריטים יומיומיים שאתה נוטה לאבד, מפתחות, משקפי קריאה או הארנק שלך. לאחר מכן, שלט רחוק ימצא את כל אחד מהפריטים הללו באמצעות אזעקה קולית.

שעונים מיוחדים

ישנם שעונים שיכולים לעזור בבעיות זיכרון. חלקם דיגיטליים המציגים בצורה ברורה מאוד את השעה והתאריך. חלקם מחשיכים את האור באופן אוטומטית בלילה. טוב לבעלי ראייה לקויה.

חלק מהשעונים הם הדיגיטליים וניתן לתכנת אותם כך שיציגו הודעה בשעה מסוימת ביום, כגון ‘זכור לקחת את הכדורים שלך’.

Dayclox  שעוני זיכרון.

מכשירי תזכורת ללקיחת גלולות

שימושיים לתזכורת מתי לקחת תרופות למנוע לנטילת מנות חוזרות. שימושיים מכיוון שהם קומפקטיים יחסית. 

למשל Automatic Pill Dispenser ( הקישור עובד).


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם