• תַפרִיט
  • תַפרִיט

עקיפת תורים ארוכים לאטרקציות באמסטרדם

דף הבית » עקיפת תורים ארוכים לאטרקציות באמסטרדם

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

אמסטרדם היא עיר הבירה של הולנד והעיר הגדולה ביותר במדינה. בעיר חיים כ-800 אלף תושבים והיא מושכת אליה מיליוני תיירים מכל העולם, והיא אחת מערי התיירות המובילות באירופה, יותר משמונה מיליון בני אדם מבקרים באמסטרדם מדי שנה כדי ליהנות מנופי התעלות הייחודיות שלה, מהפיתוי הנועז של מחוז האורות האדומים ומאוסף של נקודות תרבות חמות. בעיר כל כך פופולרית, לא ניתן להתחמק בקלות מהכמות האדירה של המבקרים, אבל הנה כמה דרכים פשוטות להימנע מהמתנה ארוכה בתור לאטרקציות ברשימה שלכם.

המוזיאונים באמסטרדם מפורסמים בצדק בזכות גלריות האמנות הפנטסטיות שלהם, והם עמוסים במבקרים בכל ימות השנה. חובבי אמנות שאין ברשותם זמן רב, יכולים לקנות מראש כרטיסים המאפשרים לדלג על התור במוזיאון ואן גוך וברייקסמוזיאום. סיורים קטנים וקבוצות פרטיות כוללים לעתים קרובות גם כניסה מהירה למוזיאון הרייקסמוזיאום, מוזאון של אמנות קלאסית, ובו משמר הלילה של רמברנדט, מוזאון ואן גוך, עם יצירות מסגנון האימפרסיוניזם והאקספרסיוניזם, ובו אוסף ואן גוך הגדול בעולם ותערוכות מתחלפות. וגלריית פורטרטים מדהימה מתור הזהב בהרמיטאג’ אמסטרדם. מבקרים מגיעים מכל העולם למוזאונים ההיסטוריים, כדי לראות את ההיסטוריה של אמסטרדם והתורים ארוכים מאוד בכל ימות השבוע. תחסכו לעצמכם המתנה ארוכה בתור לבית אנה פרנק ( שהיא הכי מתווירת )  או למוזיאון אמסטרדם עם כרטיסי עקיפת תורים שיבטיחו לכם כניסה מהירה יותר.

 

לפרטים נוספים על סיורי עקיפת תורים באמסטרדם

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם