• תַפרִיט
  • תַפרִיט

ערכת חירום זעירה לנסיעות

דף הבית » ערכת חירום זעירה לנסיעות

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

היום מוצרי הטכנולוגיה השונים שאנו נושאים איתנו בכל יום נוטים להקל על החיים. ניסיון לארוז בצורה מסודרת את כל החוטים, המטענים ואביזרי הטכנולוגיה שלנו, שלא לדבר על המכשירים שלנו עצמם, לחלל מוגבל יכול להפוך במהירות לסיוט; אחרי הכל, נסיעה עם טק מסתכנת בשכחה, ​​איבוד או הרס של מכשיר או אחד מחלקיו.

מקרים טכניים יקרים יכולים לעזור בפתרון הבעיה, אך רק אם יש לך מקום מזומן או מקום מזוודה. אם אתם מחפשים תיקון פשוט וידידותי לתקציב, ערכת חירום טכנולוגית זעירה זו של אמזון והיא רק 27 $ נותנת מענה

הערכה מתאימה לכף היד שלך, היא בגודל 7.5על 10 בעובי 5 ס”מ בלבד. הערכה הקטנה והמסוגננת היא חלומו של מטייל וזה ישנה את אופן הנסיעה שלהן. שמונה אביזרים חיוני טק חירום משתלבים בצורה חלקה בתוך הכיס בגודל כף היד, כולל כבל טעינה, תקע קיר, שני מארגני כבלים, מעמד לטלפון / טאבלט, אוזניות, מטלית מיקרופייבר וגיליון של סיסמאות. יש כאן את ערכת החירום המועילה , ולהיפרד לשלום מכל צרות הטכנולוגיה הנוסעות שלך.

הערכה נוחה, היא מגיעה בגוון ורוד רך עם  אביזרים דמויי זהב. בעיקרון, הערכה הזו כל כך חמודה, שתרצה לקבל אותה איתך בכל נסיעותיך, בעובדה שהיא לגמרי מסוגננת תרצי להשוויץ בטיול הבנות הבא שלך!

ערכת חירום זעירה-טק זו, מחזיקה ב -8 אביזרי חיוניים לנסיעות – והיא רק בקנייה באמזון.


שינוי גודל גופנים
ניגודיות