עשרת הדיברות לחיסכון משמעותי, בהזמנת שייט חופים

1.הזמינו את השייט שלכם, כמה שיותר מוקדם: מומלץ להזמין את השייט שלכם לפחות שנה מראש ולכל היאוחר חצי שנה מראש, על מנת, שתוכלו לבחור את החדר המתאים ביותר עבורכם וליהנות מהמחירים הטובים ביותר.

2. בחרו בעונת השיט הזולה: אם יש באפשרותכם, כדאי שתשקלו לצאת לשייט באחת מעונות המעבר. במקום לשוט בקיץ או בחגים, הזמינו שייט בעונת מעבר שקטה ורגועה יותר.

3. בצעו מחקר השוואתי מדויק: מומלץ ואפילו חובה לבדוק מחירים של אותם חדרים, בין האתרים והחברות האמינים בישראל ובחו"ל.
לידיעתכם, באנייה ישנם עשרות סוגי חדרים שונים, שהמחירים שלהם תלויים במיקום שלהם ובגודלם, לכן בחרו את התא שמתאים לכם

4. ארגנו קבוצת רכישה: חברות ספנות רבות מספקות הנחות משמעותיות לקבוצות גדולות, כך שמומלץ לכם לארגן כמה משפחות יחד (כ-16 איש) ולחסוך עד 20% על השייט שלכם.

5. חברות רבות מספקות הנחות משמעותיות למטיילים שמזמינים את השייט הבא שלהם כשהם עדיין נמצאים בשייט. זאת בתנאי, כמובן, שאתם מזמינים את השייט דרך אותה חברת ספנות.

6. היו מודעים לכך שחלק מחברות הספנות מספקות זיכויים מיוחדים למזמינים שייט דרכן. למשל, אתם יכולים לקבל זיכוי של 100 דולרים לבזבוזים על הספינה או ליהנות ממגוון מבצעים אחרים הקשורים לפעילויות על הספינה.

7. היום, בעידן השמיים הפתוחים, ניתן למצוא טיסות לואו קוסט ליעדי יציאת הקרוז ואין סיבה לשלם יותר לטיסה סדירה המסופקת ע”י הסוכן.

8. במקום לקחת הצעות לטיולים מאורגנים שהספינה מנפקת למטיילים שלה כשמגיעים לנמל יעד, מומלץ להזמין חצי שנה מראש סיורים מודרכים במחירים הוגנים וזולים מאלה המוצעים על ידי צוות הספינה. כמו כן, מומלץ לברר מראש  אם קיימים ביעד עצמו או בעיר עצמה טיולים או סיורים בחינם מטעם המקום.

9. באנייה, אפשר לחסוך גם בפרטים הקטנים: למשל, אל תיעזרו בשירותי הכביסה והצילום של האנייה וחפשו את הדילים טובים בבר המשקאות.

10. רוצים לקבל תואר פרופסור להבנת תהליכי הזמנות הקרוזים וכל השירותים סביבם קראו את המאמר הבא> המדריך המושלם לקבלת תואר פרופסור בתחום הקרוזים.

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר חסכון, טיפים, קרוזים

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות