פאנטסתי מבית אמסלם מארגנת תיירות חופשות ייחודיות למשפחות יחידניות וחד הוריות

חברת התיירות פאנטסתי, מקבוצת אמסלם תיירות ונופש, המתמחה בטיולים מאורגנים וחבילות נופש לאירופה לקהל הרחב ובמחירים מוזלים, מרחיבה את היצע החופשות אותן משווקת גם לקהלי יעד ספציפיים. תשווק חופשות ייחודיות השוות לכל כיס למשפחות יחידניות וחד הוריות, המשלבות באופן הרמוני פעילויות משותפות להורים ולילדים. במקביל, תאפשר בחלונות זמן מוגדרים זמן חופשי להורים למילוי המצברים.

היעד הראשון של חברת פאנטסתי אשר יושק בקטגוריה זו יהיה לברצלונה בספרד למשך שבוע ימים, יעד תוסס ומבוקש עם תנאי מזג אוויר טובים ברוב ימות השנה. הטיולים אשר יצאו בחודשים יולי ואוגוסט 2019, ישמשו כפלטפורמה איכותית להרחבת המעגלים החברתיים לגברים ולנשים כאחד. מסלול הטיול יכלול ביקור בפורט אוונטורה פארק השעשועים הגדול בספרד, ביקור בדולפינריום, בקמפ נואו, חירונה, אמפוריה ברווה וכמובן באתרים האייקוניים כמו סגרדה לה פמיליה, הרובע היהודי, קאזה מילה, פסל המדונה השחורה ועוד.

במהלך ימי הטיול ובזמן שההורים יזכו לזמן חופשי בסגנון free style, הילדים יבקרו באטרקציות פופולאריות כמו האקווריום ומוזיאון המדע בליווי מדריך הטיולים וצוות ייעודי מלווה אשר ידאג להשגיח עליהם ולמלא את צרכיהם האישיים.

פזית בר עוז, מנהלת פאנטסתי מקבוצת אמסלם תיירות ונופש, מסרה "לא פעם הורים נתקלים בקושי למצוא השגחה על הילדים לצורך טיסה עצמאית לחו"ל ונאלצים לדחות שוב ושוב את רעיון החופשה, או שאינם מצליחים למצוא פרטנרים מתאימים שיצטרפו לטיול. טיול מסוג זה מתחשב בצרכי ההורה ומאפשר לו ליהנות גם מזמן פנוי לעצמו, בעוד שילדיו נמצאים במסגרת מהנה ומחבקת-דבר שבטיול עצמאי לא בהכרח מתאפשר, לצד פעילויות משותפות ומגבשות.. כמובן, שנוסף לכך הערך המוסף שטיול זה מספק הוא הרחבת המעגלים החברתיים ויצירת חברויות חדשות, או אף רומנטיות".

חדשות בתיירות מידע תיירותי פאנטסתי

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות