• תַפרִיט
  • תַפרִיט

פרמטרים לבחירת סוכן קרוזים

דף הבית » פרמטרים לבחירת סוכן קרוזים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

קרדיט לתמונה ראשית: Dan Evans  Pixabay 

בשנים האחרונות החלו לא מעט ישראלים לקחת קרוזים, במתכונת של נופשון קצר, חופשה ממושכת יותר או טיול רב חודשים באתרים רחוקים בעולם. כל נסיעה כזו מחייבת קשר עם סוכן. הבחירה בטוב ביותר מבין כל הסוכנים עבורכם איננה בהכרח טריוויאלית ופשוטה. בחירה סוכן קרוזים טוב צריכה להתחשב במוניטין, באמינות ובהמלצות שקיבלתם עליה, אך גם בצרכים הספציפיים שלכם, אופי הקרוז שאתם מתכננים ואתר היעד שאליו אתם נוסעים.

לא רק מחיר

המחיר הוא תמיד שיקול מרכזי בקבלת ההחלטות של הישראלים ואין בכך פסול. אך לקרוז יש לקחת את העלויות של כרטיסי טיסה ומקומות לינה בחו”ל. יש סוכנים ו/או אתרי אינטרנט שמצהירים שאצלם המחירים זולים ממתחרותיהם, נותנת לכם ספק אם ההצעה אטרקטיבית.

יחד עם זאת, חשוב להסתכל מעבר לשורת המחיר בגולמי – גם בעלויות נוספות שכרוכות בקרוז ובאיכות השירות שתקבלו תמורתו. לשם דוגמא, אתם יכולים לקבל הצעת מחיר לקרוז זולה יחסית אבל האוניות לא תואמות את הציפיות והדרישות שלכם. חשוב שתפליגו בנוחות ובתנאים סבירים.

בואו להרכיב חופשת קרוז המושלמת שמותאמת בדיוק בשבילכם

כתובת אמינה

כשהכל הולך חלק וללא תקלות, הכל נפלא – אבל כשתקלה מתרחשת, כשאתם מגיעים לנמל ההפלגה ומגלים שהכרטיס שהזמנתם בכלל לא מופיע במערכת המחשוב המקומי. ואז אתם עשויים להצטער על כך שלא פניתם לסוכנות אמינה. הסיכוי שסוכנויות אמינות יעשו טעויות מהסוג הזה מאוד נמוך.

יחס אישי וזמינות השירות

סוכני קרוזים טובים מבינים שהעבודה שלהם לא הסתיימה ברגע שגבו מכם את הכסף. שירות טוב מצידם יגרום לכם לחזור לעשות איתם עסקים בעתיד. סוכן קרוזים איכותי יעמיד לשירותכם את כתובת המייל שלו ואת הטלפון (או שמוקד השירות יפנה אליו פניות מכם) ובכל שלב בטיול תוכלו לפנות אליו בבקשות עזרה או שאלות הבהרה לגבי הטיול המתוכנן.

התאמת הסוכן האישי לצרכיכם

יצירת קשר אישי עם הסוכן עדיפה על הזמנה באינטרנט שיכולה להועיל עד מאוד בשלבים של תכנון הקרוז. מומלץ לשאול את הסוכן, כאשר אתם מדברים איתו האם הוא בעצמו עשה קרוזים (תתפלאו לדעת כמה סוכנים לא מכירים ולא היו בקרוז).

סוכנות נסיעות כללית מול סוכנות מתמחה

האינטרס של סוכני נסיעות רבים הוא אחד ויחיד: למכור לכם קרוז במחיר הכי גבוה כדי להרוויח עמלות גבוהות. כל סוכן יודע שיש קרוז זול יותר שהמשמעות היא קבלת עמלה נמוכה יותר.

סוכנות מתמחה שהשם שלה חשוב שתתן לכם עצה כנה ואמינה.

דמי פתיחת תיק

כיום, יש לא מעט סוכנים שגובים דמי פתיחת תיק במקרה של ביטול. הסיבה די ברורה, יש כאלה נוסעים שלא סגורים על הקרוז או שזאת ההפלגה הראשונה ששלהם ואז יש צורך לייעץ שעות רבות ו/או לשנות ולבטל ללא אבחנה.

יש סוכנים שאחוזי הביטולים והשינויים שלהם נמוכים ולכן לא יבקשו דמי פתיחת תיק.

דמי ביטול אינם קשורים לדמי קדימה שאנשים משלמים. תנאים ועלות דמי קדימה שונים מחברת קרוזים אחת לשניה

מסקנה

מטיילים חכמים יודעים שהזמנת שייט דרך סוכן שייט מומחה מספקת את המבחר הטוב ביותר של אוניות, מסלולים ופעילויות שיתאימו לצרכיהם. יועצי הקרוזים שאנחנו ממליצים הם מנוסים שלנו יכולים לעזור לכם לבחור את חופשת השייט המושלמת לכל אירוע.

הדרך הטובה ביותר לבחור את הסוכן הוא לשאול חברים שיתנסו ולקרוא חוות דעת בקבוצות לא מגמתיות.

הדרך הכי טובה שלכם להגיע לקרוז הזול ביותר הוא להשוות ולא לקבל ולהאמין למחיר הראשוני.

אם יש לכם מספר חברות שמעניינות אתכם, אתם יכולים לבחור מספר אופציות.
אם אינכם בטוחים, כיתבו מדינה שממנה תרצו לצאת או "לא יודעים".
כיתבו לנו את היעדים שבהם תרצו לבקר במהלך השייט.
כיתבו תאריך מדויק ככל האפשר. אם אין לכם תאריכים - כיתבו חודש ושנה. מומלץ גם לכתוב אם אתם רוצים לצאת בתחילת / אמצע / או סוף החודש.
כיתבו לנו כמה חדרים משפחתיים, כמה חדרים זוגיים והאם אתם רוצים חדר פנימי / עם חלון / עם מרפסת / עם דלת מקשרת.
זה הזמן לכתוב לנו בקשות מיוחדות שיש לכם.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם