פרס מגלן בתיירות 2019 הוענק ל….

 השבועון Travel Weekly גאה להציג את פרסי Travel Magellan Travel Weekly לשנת 2019. שבו מצדיעים למומחי הנסיעות המצטיינים העומדים מאחורי כל תעשיית התיירות. הזוכים מוצגים בגיליון של Travel Weekly באוקטובר שכלול קטע המוקדש לזוכים השנה. הזוכים קיבלו גם פסלון המיוצר בהתאמה אישית שנעשה על ידי אותה חברה המייצרת את פרסי אוסקר® ואמי®.

הכבוד למגוון רחב של מגזרי תעשיה: מלונות ונופש, יעדי נסיעות, קווי שייט, שירותי נסיעות מקוונים, חברות תעופה ושדות תעופה, סוכני נסיעות וסוכנויות, מפעילי טיולים וחברות להשכרת רכב, המגלן הוא פרס לזכות לנמצאים בעסקי נסיעות. טקס פרסי המגלן השבועי הוא ההזדמנות שלך לזכות בהכרה המגיעה לטובים בענף התיירות.

על נסיעות שבועיות

Travel Weekly ו- TravelWeekly.com הם משאבי החדשות המשפיעים ביותר על B2B לתעשיית הנסיעות. דרך פורטפוליו של מולטימדיה של מוצרים, Travel Weekly ו- TravelWeekly.com מספקים את כל החדשות, הניתוחים והמחקרים המאוחרים שאנשי מקצוע הנסיעות צריכים כדי להצליח.

בשוק המתחלף והמתחרה במהירות, Travel Weekly ו- TravelWeekly.com מספקים לאנשי נסיעות פרספקטיבה עולמית הכרחית באמצעות סיקור מעמיק של כל מגזר עסקי, כולל חברות תעופה, השכרת רכב, שייט, יעד, מפעיל מלונות וסיורים, כמו גם טכנולוגיה. סוגיות כלכליות וממשלתיות. באמצעות אירועי המנהיגות ובריתות המפתח בתעשייה, Travel Weekly מרחיבה את מעמדה כפרסום העסקי המשפיע ביותר בענף.

זוכי 2019

אנא לחץ על התמונה למטה כדי לראות רשימת הזוכים.

 

זוכי זהב

 

% Image_alt%חברות תעופה ושדות תעופה % Image_alt%קווי שייט % Image_alt%יעדי טיולים % Image_alt%הכנסת אורחים % Image_alt%שירותי נסיעות מקוונים % Image_alt%סוכן נסיעות וסוכנויות % Image_alt%מפעילי סיורים % Image_alt%הובלה יבשתית

 

זוכי כסף

 

% Image_alt%חברות תעופה ושדות תעופה % Image_alt%קווי שייט % Image_alt%יעדי טיולים % Image_alt%הכנסת אורחים % Image_alt%שירותי נסיעות מקוונים % Image_alt%סוכן נסיעות וסוכנויות % Image_alt%מפעילי סיורים % Image_alt%הובלה יבשתית

אני שמח ליידע את כי חלק גדול מההמלצות שלי מופיעות מידי יום . בעיקר מתחום הלינות, סיורי חופים, ואוניות קרוזים.

חדשות בתיירות מגלן, פרס תיירות

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות