צ'יצ'ן איצה, טיול יום מקנקון

צ'יצ'ן איצה המרהיבה היא עיר שנבנתה על ידי תרבות המאיה בתקופה הקדם-קולומביאנית. כיום זהו אתר ארכאולוגי הממוקם בצפון מרכז חצי האי יוקטן, באזור מקסיקו של ימינו. מקום של מסתורין וגם קסם,  מומלץ כאתר מורשת עולמי של אונסקו. צא לחקור את האזור הארכיאולוגי החשוב ואת הבירה העתיקה של אימפרית המאיה ביום שלם של סיור מודרך מקנקון. תתפעל מהמצפה המלכותי, מהפירמידה של קוקולקאן, ממקדש הלוחמים, ממגרש הכדורגל והטירה. תטעם מאכלים מהמטבח של שבט המאיה במזנון צהריים ולשחות בקנוטה (איק קיל או הוביקו). טיול היום צ'יצ'ן איצה כולל איסוף והורדה מהמלון ומדריכים מקצועיים.

 

עיקרי הדברים 

  • טיול יום (יעד א' עד ב')
  • כולל איסוף והורדה חינם מהמלון
  • בהנחיית מדריך מקומי
  • כל דמי הכניסה כלולים

במהלך שהותכם בקנקון, אתם חייבים לנצל את ההזדמנות ולבקר בצ'יצ'ן איצה, האזור הארכיאולוגי החשוב ביותר ביוקטן. לאחר האיסוף מהמלון בקנקון, תחקרו את הבירה העתיקה של אימפרית המאיה ותלמדו מדוע זה אחד מהפלאים המודרניים של העולם. זהו יופי אדריכלי יוצא דופן, והמיקום הגיאוגרפי בטוח ישאיר אותכם עם תחושה התפעלות.

התחנה הראשונה היא ביקור של 50 דקות באיק קיל קנוטה או בהוביקו קנוטה. ביקור בקנוטה יהיה תלוי באיזה שטח מאוכלס פחות ביום של הטיול. יהיה לך זמן חופשי לחקור את הפלא הטבעי, אז תהיו בטוחים להביא מגבת ובגד ים! בשעה 10:50, אתם תגיעו אל האתר הארכיאולוגי המפורסם של צ'יצ'ן איצה.

בסביבות השעה 12:00 שתהיו באתר הארכיאולוגי, תחולקו לקבוצות דוברות אנגלית וספרדית לסיור מודרך. אתם תועברו לסיור של שעה וחצי עם מדריך מוסמך אשר יציג לכם את הסודות של המאיה. המדריך יסביר את המשמעות ההיסטורית של כל האתרים החשובים לפני שיעזוב אותכם ליהנות בעצמכם מההריסות עד 15:00. תראו את הפירמידה של קוקולקאן, את הטירה, את מקדש הלוחמים ועוד. לאחר שתחקרו את האתר, תגיעו למסעדה המקומית ותוכלו ליהנות ממזנון של סלטים טריים, מרקים, אורז, בשר, עוף, דגים, ירקות ומאכלים מקומיים אחרים (משקאות על חשבונכם).

לאחר ארוחת הצהריים, תועברו בחזרה למלון קנקון שלכם.

לפרטים נוספים על צ'י'צן איצה טיול יום בקנקון, תמחור וביטולים

 

מקסיקו סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות Chichen Itza, צ'יצ'ן איצה

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות