קיק – הפלטפורמה המובילה בתחום השכרת רכבים

חברת קיק – EasyRentCars לשעבר – זוהי פלטפורמה מובילה בתחום השכרת רכבים המספקת פתרונות השכרת רכב מותאמים אישית עם השוואה קלה ומהירה של שירותים, מיקומים, סוגי רכב, תעריפים, תכלילים וכו'. האתר מציע שירותי השכרת רכב מקוונים ביותר מ -200 מדינות ו -60,000 מקומות בעולם כולל ארה"ב, אוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, בריטניה, גרמניה, צרפת, איטליה, יפן, סינגפור, מלזיה ועוד.

 

חברי הצוות באתר מגיעים מחברות השכרת רכב עולמיות, סוכנויות נסיעות מקוונות עולמיות ומנוע חיפוש מוביל.כדי שתקבלו את חווית הנסיעה הטובה ביותר ללא רגעים מביכים.

הצמיחה המהירה וההכרה העולמית הגוברת הודגמו על ידי מועמדות לפרסי הנסיעות העולמיות 2019, שקדמו לה פרסי זהב של מגלן וכן פרס טרווולושן בשנת 2018. ומאד מומלץ על ידי אץר חוות דעת TRUSTILOT ו – scamadviser

מדוע לקוחות מעדיפים להזמין שם?

מרגישים עצבנים לבדוק שוב ושוב חברות השכרת רכב? במיוחד כאשר סוף סוף הצלחתם לקבל החלטה אך לא הצלחתם למצוא את הקישור לרכב הרצוי? לחיצה אחת בלבד ב- חברת קיק, ותמצא את כל המידע שאתה רוצה בחיפוש אחד, כולל מחירים, שירותים ומיקומים של חברות השכרת רכב.

התחייבות למחיר הטוב ביותר מרגיש טיפשי כשאתה מוצא שהוצאת הרבה יותר כסף על שכירת אותה מכונית באותה עיר מאשר החברים שלך? לחיצה אחת בלבד ב-חברת קיק. ממליצים לכם למצוא מחיר נמוך יותר עם אותו מותג השכרת רכב, סוג רכב, הכללת תעריפים, סוג תשלום, מיקומים, תאריך ושעה. ההפרש הכפול במחיר כאן מחכה לכם. מצא פרטים נוספים והשלם את טופס התחייבות המחיר כאן.

 

ללא עמלת כרטיס אשראי מרגישים שולל כשמשלמים יותר ממחיר הרכב בגלל דמי כרטיס אשראי מסוימים? לחיצה אחת בלבד ב- חברת קיק, ואל תתפלאו מכדי לראות שאינכם צריכים לשלם עמלת כרטיס אשראי כלשהי.

 

ביטול חופשי מרגישים מוטרדים כשמבטלים מכונית אך עדיין צריכים לשלם מחיר מלא עבור מכונית שמעולם לא ראיתם? קליק אחד בלבד ב- חברת קיק אנו לא גובים דמי ביטול על מרבית ההזמנות. תוכל לקבל החזר כספי מלא כל עוד אתה מבטל את ההזמנה לפני האיסוף.

 

 

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר QEEQ, השכרת רכב

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות