• תַפרִיט
  • תַפרִיט
נתוני מידע באינטרנט

קישורי תיירות שיחסכו זמן וכסף בתכנון הטיול

דף הבית » קישורי תיירות שיחסכו זמן וכסף בתכנון הטיול

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

במשך 47 שנות טיולים בעולם, יצא להכיר מאות אתרי מידע והזמנות, רק שלא כולם היו אמינים ואיכותיים. אלו אתרים שיש אמון וניסיון של שנים.

זכרו חברה לא נמדדת רק במחיר. אלא, בשירות ואחריות שהופכים את הטיול לחוויה שלא תשכחו.

זכרו לקנות רק בזול, זה נפלא עד שנופלים בפח (ואני הייתי ביניהם) ואז המחיר הופך ליקר.

קרדיט תמונה ראשית Pixabay

לפני כל פעולה מסחרית.

מומלץ למחוק קוקייס (המרגלים שהחברות שותלות לכם במחשב) כאן יש הסבר מדויק איך למחוק קוקייס במערכות הפעלה עיקריות: איך למחוק קוקייס באנדרואיד איך למחוק קוקייס באיפון. לזכור, כל פעם שעוברים לאתרים אחרים או שחוזרים לאתרים שהייתם. יש לבצע ניקוי היסטוריה וקוקיס.

הסתרת IP  למנוע זיהוי מיקומך בגלובוס PIAVPN. מומלץ שבגלישה שלכם, תשתמשו בתוכנה שמסתירה את IP שלכם ומציגה מיקום אחר (שנו מידי פעם למדינות עולם שלישי, בריטניה, איטליה, גרמניה, צרפת, ארצות הברית). מניסיון להמנע מקוגניטו ( בגלל שהם לא מזהים אותכם המחירים גבוהיים)

הקישורים שיעזרו לך לקבל נתונים באיכות לתועלת מקסימאלית

נופשונים באתר גרופון ישראל. דף המרכז את כל מבצעי הנופשונים בישראל ובעולם.

 Books & Map for Traveler חנות מובילה במפות וספרי טיולים באינטרנט ומציעה אותם במחיר הטוב שיש, עם משלוח חינם לישראל ללא הגבלת סכום.

 Books for Traveler חנות אמזון לממכר מעל ל-60,000 ספרי טיולים באינטרנט ומציעה משלוח חינם לישראל בקנייה מעל ל 49$

The maps for Traveler חנות אמזון לממכר מעל ל-10,000 מפות טיולים באינטרנט ומציעה משלוח חינם לישראל בקנייה מעל ל 49$

העולם. הוצאת ספרים ישראלית שמתמחה במפות, במדריכי טיולים בשפה העברית.

קיווי – כרטוס של טיסות. כאן יש אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות מטעם החברה. כאן המחיר הוא סופי!! ואין הפנייה לשום גורם שלישי. נמצא במערכת אמדאוס של סוכני הנסיעות. אם למישהו יש עניין אנחנו מכירים חברה ישראלית שמוכרת במחירים ברי תחרות עם תמיכה אנושית סביב השעון. ליצור קשר באתר

AIRHELP אתר תביעות מוביל שמתמחה כנגד חברות תעופה שביטלו או אחרו בטיסה. סיכויי הצלחה גבוהים. הומלץ על-ידי עיתונים כלכליים ידועים.

השכרת רכב > קיק (QEEQ) לשעבר EasyRentCars  שהיא אחת מפלטפורמות השכרת הרכב המקוונות הצומחות ביותר בעולם, ומציגה למעלה מ -7 מיליון מכוניות להשכרה בכ -200 מדינות צמיחתם המהירה וההכרה הגלובלית ההולכת וגוברת הכניסו אותם לפרסי הנסיעות העולמיים 2019. מתחרים טוב מול כל חברות ההשכרה שכולם מכירים. הבעלים הם יוצאי חברות ההששכרה עם ניסיון

EATWITH   שהיא הקהילה הגדולה בעולם לחוויות קולינריות ייחודיות בהובלת מארחים ייחודיים, ביותר מ -130 מדינות. עם שיעורי בישול וסדנאות.

תחבורה ציבורית בין ערים ומדינות (באירופה) – חיפוש אופטימלי מנקודה לנקודה. משווה מחירים לאוטובוסים, רכבות וטיסות טיסות פנימיות במחיר מוזל. במקרה של שילוב נעשה בדיקת אופטימיזציה.

שירות הזמנות מקוון לאופנועים, קטנועים, טרקטורונים ואופניים בכל רחבי העולם.

שירותי תיירות מובילים בעולם: הסעות מ\ל מלונות\שדות תעופה, סיורים וטיולים, כרטיסי כניסה לאתרים, עקיפת תורים, כרטיסי הנחות למסעדות ועוד. המחירים כאן זולים לפחות ב 10% מהמחירים הרשמיים. ומי שלא טוב, מעיפים אותו. אני משתמש הרבה מאד

TicketNetwook הבורסות הכי גדולות בעולם לכרטיסי כניסה לאירועי ספורט, תיאטרון וקונצרטים ברחבי העולם.

טריפאדוויזור – אתר הנסיעות וחוות הדעת הגדול בעולם.

השוואת מחירים לכל סוגי הלינות באתר שסורק את כל האתרים ורשתות לפי פרמטרים וחוות דעת החשובים לגולש. אני ממליץ תמיד לבחור במרכז העיר, דרוג 8-10, 3-5 כוכבים, ווי פיי חינם ואם יש לכם פרמטרים חשובים לסינון אז להכניס. שמתקבלת הרשימה, מומלץ לבחור את האתר שיש לו מספר חווות דעת הגדול ביותר. כי יש שוני מ 10 חוות דעת של ציון 9.8 מ 13,000 חוות דעת לציון 8.5

אתר בוקינג שישראלים אוהבים לקנות דרכו. ממליץ לבדוק בהשוואת מחירים לכל סוגי הלינות. לדעתנו תופתעו אם תכנסו לאתרים השניים והשלישיים ברשימה (בגלל העדכון השוטף וגם גילוי פגם במערכות ההזמנות שיעזור לכם)

חוות דעת על אוניות קרוזים מאתר עולמי מוביל שזכה בכל התארים האפשריים. עם אחריות ושרות בלתי מתפשרת.

שירותי תיירות מובילים בעולם: הסעות מ\ל נמלי עגינה של קרוזים.

סיורי חופים עם החברה המובילה זה 80 שנה. לא נוסעים עם 51 באוטובוס צפוף.  עם מגילת זכויות המטייל.

ציוד למטיילים חנות אמזון לממכר מעל ל-100,00 ציודים טיולים באינטרנט (עם ציון 4/5) ומציעה משלוח חינם לישראל בקנייה מעל ל 49$

לרכוש ביטוח (מיד אחרי הזמנת הטיסות)

באופן עצמאי או מול סוכן? אנחנו מכירים את כל האתרים שיש כולל המומלצים. אך מנסיון של רבים וטובים אנו ממליצים לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל מול סוכן. הסוכן יוכל להתאים לכם את הביטוח המתאים ביותר לצרכים שלכם, תוך התחשבות במצבכם הרפואי ויעד הטיול שלכם. ברכישה עצמאית של ביטוח, אתם עלולים לפספס פרטים חשובים, שעלולים לעלות לכם ביוקר בהמשך (כבר קרה לי מקרה בחברה באינטרנט שנחשבת מספר אחת שלא שאלו או היבהירו לדברים שלא הייתי מודע להם). לחצו כאן אם אתם רוצים לדבר עם סוכן לגבי ביטוח נסיעות לחו”ל? 

הערות חשובות ביותר

האתר אינו לוקח על עצמו אחריות על כל נזק, פגיעה או אי נוחות שנגרמת למטיילים כלשהו בגלל השימוש במידע שקיבלתם.

במאמר הושקעו שעות של עבודה ויתכנו שגיאות או אי-דיוקים, אז אם יש לכם, הערות, הארות, תוספות. אתם מוזמנים לשלוח בצור קשר