• תַפרִיט
  • תַפרִיט

לצאת לקרוז – החופשה המושלמת לאנשים שאוהבים לטייל בעולם

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מזמינים קרוז ויוצאים לשייט בין יעדים שונים בעולם. חופשה באוניית שייט היא חופשה מהנה ונטולת דאגות. זוהי הזדמנות להתנתק מטרדות היומיום, לבלות שעות בלב ים, לצפות בזריחות ושקיעות מהממות וגם לטעום ממספר יעדים בטיול אחד.

רוצים לצאת לקרוז? מחפשים את אוניית השייט שהכי תתאים לתחומי העניין, לצרכים ולתקציב שלכם? אנחנו כאן כדי לעזור. אתר טיולים.נט יצר קשר עם חברה מובילה בתחום הקרוזים, שמציעה מבחר הפלגות ברחבי העולם במחירים ייחודיים לגולשי האתר. הוספנו גם כמה טיפים לגבי בחירת האונייה המושלמת ועוד כמה מאמרים, שיעזרו לכם לתכנן את השייט בצורה הטובה ביותר.
הסיבה שבחרנו בסוכנים ולא באתר. הסוכן, יש לו מחויבות ללקוח מה שקשה להתנהל מול אתר. וגם, ההוצאה גדולה.

*גילוי נאות: בעמוד זה ישנם לינקים של מספר תכניות שותפים. אם תלחצו ותזמינו דרך הקישורים הללו, אנו נרוויח עמלה סמלית, שתעזור לנו לתפעל את האתר. העמלה הזו לא תשפיע על המחירים שתקבלו. תודה על העזרה!

אז איך מזמינים קרוז?

כפי שכבר ציינו, אתר טיולים.נט יצר קשר עם חברה מובילה בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום. החברה מציעה מבחר רחב של הפלגות במחירים מיוחדים לגולשי האתר, שלא תשיגו בשום מקום אחר. החברה מציעה גם הטבות נוספות, כמו קרדיט שאפשר להשתמש בו בזמן הקרוז. בקרוזים יוקרתיים, היא מציעה גם סיורי חוף ללא תשלום, הסעות ועוד הטבות מיוחדות. והשירות מעולה!

כל שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הטופס הבא. נציג החברה יצור איתכם קשר תוך מספר ימים עם הצעת מחיר מיוחדת לגולשי האתר. שימו לב שאתר טיולים.נט משמש כצינור תיווך בלבד ומרגע מילוי הטופס או ההתקשרות שניצור ביניכם לבין נציג החברה, כל ההתנהלות הכספית והתכתובות הן מול החברה.

אם אתם רוצים לשאול משהו לפני מילוי הטופס, אתם יכולים ליצור איתנו קשר במייל support@tiulim.net.

מידע לגבי חברות השייט השונות – בהמשך הכתבה.

חשוב!

המאמר פונה בעיקר לקבוצות של משפחות, חברים שמתארגנים, חברות שרוצים לחסוך כסף במבצעים הטובים, הם אלו שמתפרסמים חצי שנה מראש וכל מי שיתעניין יקבל את המחיר הנכון לאותו רגע.

למי שמזמין כקבוצה יש צ’ופרים שהם משמעותיים שתקבלו מהנציג שיפנה אליכם לאחר מילוי הטופס. נא לעשות שיעורי בית (שם האונייה, תאריכים, מסלול, כמה ימים, נמל יציאה ונמל חזרה).

אין קנסות על ביטול עד 91 יום לפני ההזמנה. המחיר ירד אם המחיר ישתנה כלפי מטה עד 90 יום לפני ההפלגה (יום התשלום הסופי).

אתם מוזמנים לאתגר את הסוכנים. אם יש לכם הצעה לקרוז מסוים עם מספר התא (יש חשיבות לתא), נשלח לסוכנים שינסו להתמודד עם כל קרוז

חובה למלא את כל השאלות שבטופס!!!

טופס הזמנת קרוז
אם יש לכם מספר חברות שמעניינות אתכם, אתם יכולים לבחור מספר אופציות.
אם אינכם בטוחים, כיתבו מדינה שממנה תרצו לצאת או "לא יודעים".
כיתבו לנו את היעדים שבהם תרצו לבקר במהלך השייט.
כיתבו תאריך מדויק ככל האפשר. אם אין לכם תאריכים - כיתבו חודש ושנה. מומלץ גם לכתוב אם אתם רוצים לצאת בתחילת / אמצע / או סוף החודש.
כיתבו לנו כמה חדרים משפחתיים, כמה חדרים זוגיים והאם אתם רוצים חדר פנימי / עם חלון / עם מרפסת / עם דלת מקשרת.
זה הזמן לכתוב לנו בקשות מיוחדות שיש לכם.
שלום וברוכים הבאים לאתר tiulim.net (להלן: "האתר").

אנו עוזרים למשתמשים למצוא את המידע שהם צריכים בשביל לתכנן את הטיולים שלהם בארץ ובחו"ל, מספקים טיפים לצרכנות נכונה, וממליצים על אטרקציות, פעילויות ומוצרים לטיול ולבית. עם זאת, חשוב להדגיש שאיננו סוכנות טיולים או חברת טיולים ואנו איננו מפעילים או מספקים את האטרקציות, הפעילויות או המוצרים שאותם אנו מציגים ומקדמים באתר. כאשר אתם מזמינים כרטיס כניסה, פעילות, סיור, ייעוץ לקראת טיול, ציוד או כל מוצר או שירות אחר, אתם עושים זאת ישירות מול הספק, שהוא גורם צד-שלישי.

התנאים הבאים תקפים לגבי כל השירותים והמוצרים המופיעים באתר tiulim.net. אנא קראו אותם בעיון. השימוש באתר הוא למעשה הסכמתכם לתנאי השימוש הבאים ואתם כבולים להסכם זה. אם אינכם מסכימים לכל התנאים, אסור לכם להשתמש בשירותים המוצעים באתר.

הקדמה:
תנאי השימוש הללו, יחד עם מדיניות הפרטיות (ביחד "תנאי השימוש"), מבהירים את התנאים שבהם אתר tiulim.net ("האתר", "אנו", "אנחנו", "שלנו", "מפעיל האתר") פועל ומציע שירותים ומוצרים ("השירותים", "המוצרים") דרך האתר בכתובת tiulim.net, דרך התקשרויות באימייל, דרך התקשרויות בטלפון או דרך התקשרויות ברשתות החברתיות. כשאנחנו מציינים "אתם", אנו מתייחסים לכל אדם שנכנס לאתר או משתמש בשירותים או במוצרים שאליהם אנחנו מפנים. אתר tiulim.net הוא לא סוכנות או חברת טיולים ולא ספק של סיורים, פעילויות, מוצרים או שירותים אחרים. כשאתם מזמינים ומשלמים, אתם עושים זאת ישירות מול גורמי צד-שלישי. אין האתר אחראי על איכות השירותים או המוצרים או על כל עוגמת נפש, פציעה או מוות כתוצאה מהשימוש בשירותים או במוצרים.
אם ברצונכם ליצור קשר עם צוות האתר, אנא צרו קשר דרך דף צור קשר שלנו.
אנו עשויים לעדכן או לשנות את התנאים הללו מדי פעם, ואתם מבינים שהשימוש שלכם באתר ובשירותים הוא למעשה הסכמתם לתנאי השימוש המעודכנים. אנו נציין את התאריך האחרון שבו עודכנו התנאים בראש עמוד זה, והתנאים המעודכנים ייכנסו לתוקף מרגע הכנסתם לדף. זו אחריותכם לחזור אל הדף ולהתעדכן בתנאים החדשים מפעם לפעם.
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.
גיל השימוש:
כל המידע והתוכן הקיים באתר מיועד לבני 18 ומעלה. איננו מתירים שימוש באתר ובשירותים הניתנים בו למי שלא מלאו לו 18.

מדיניות הפרטיות:
אנו עושים הכול על מנת לשמור על פרטיותכם. הסכמתכם לתנאי השימוש הללו מהווה גם הסכמה למדיניות הפרטיות. אנא קראו את מדיניות הפרטיות למידע נוסף.

כתב ויתור:
אנו פועלים בתכניות שותפים שונות ("תכניות שותפים") ועם שותפים שונים ("יועצי טיולים", "מתכנני טיולים", "מדריכי טיולים" ו/או כדומה) על מנת להפנות אתכם לשירותים ומוצרים הקשורים לתחום התיירות והפנאי. השירותים והמוצרים של שותפים אלה מקודמים ומפורסמים באתר שלנו ובתמורה, אנו מקבלים עמלה בכל פעם שאתם לוחצים על הקישור או רוכשים מוצרים או שירותים דרך הקישור או דרך שירותי התיווך שלנו. שירותי התיווך נעשים ללא עלות. העמלה ניתנת לנו ללא תוספת מחיר עבורכם.
אנו ממליצים על מוצרים, שירותים, יועצים ומדריכים ועושים כל מאמץ על מנת לשמור על מידע עדכני בקשר למה שאתם מספקים ולמחירים, אך אין לקחת את ההמלצה שלנו כהצהרה שהמידע שאנחנו מספקים הוא העדכני ביותר. עליכם לוודא שהמידע הוא עדכני ונכון לפני שאתם רוכשים כל שירות או מוצר המופיע באתר.
השימוש באתרי צד שלישי:
1.1 האתר כולל קישורים לאתרי צד-שלישי לנוחיותכם. עם חלק מהאתרים אנו פועלים בתכנית שותפים על ידי פרסום השירותים או המוצרים שלהם באתר שלנו. עם זאת, אנו איננו הבעלים של האתרים הללו ואנו לא שולטים בהם. ברגע שאתם לוחצים על קישור לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, תנאי השימוש שלנו אינם תקפים עליכם. יש לקרוא את תנאי השימוש של האתר שאליו אתם נכנסים.

1.2 אתם מסכימים שאיננו אחראים על העדכניות של התוכן או על המידע המוצג באתרי צד שלישי. אתם מודעים לכך שכל הסיכונים הכרוכים בשימוש באתרי צד-שלישי אלה הם קשורים אך ורק לכם ולגורם צד שלישי. אנו לא נישא באחריות על נזקים או כל עוגמת נפש כתוצאה מהשימוש באתרי צד שלישי.

תוכן האתר:
כל התוכן הקיים באתר נכתב על ידי צוות האתר או על ידי יוצרים, ששלחו את התוכן לצוות האתר. היוצרים התחייבו כי המידע ששלחו הוא יצירתם המקורית ושהתוכן מכיל מידע עדכני לרגע הכתיבה. התוכן שנשלח על ידי היוצרים הוא באחריותכם המלאה בלבד.
צוות האתר מתחייב כי התוכן שנכתב על ידנו הוא עדכני לרגע הכתיבה. איננו אחראים על כל עוגמת נפש מכל סוג שהיא שעלולה להיווצר כתוצאה מקריאת התוכן שלנו. ייתכן כי ייפלו שגיאות בתוכן האתר, שלא בזדון, ואנו נדאג לתקן שגיאות אלה ברגע שייוודע לנו עליהן. על כן, על אחריותכם לוודא שהתוכן עדכני בשעת הקריאה שלכם ולבדוק בעצמכם את השירותים והמוצרים שעליהם אנחנו ממליצים.
אין לעשות שימוש בכל מידע הקיים באתר tiulim.net ללא אישור מנהל האתר. ניתן להדפיס את הפוסטים הקיימים באתר ולעשות בהם שימוש אישי בלבד.
אתם מסכימים שלא להעתיק, לשכפל, לגנוב, לשנות, לפרסם, להציג, להפיץ, לייצר מחדש, להעביר או למכור כל חלק מהתוכן שלנו ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אתם מסכימים למלא אחר חוקי זכויות היוצרים ותהיו אחראים על כל הפרה של זכויות יוצרים בהתאם לתנאים אלה.
צוות האתר רשאי לפרסם את האתר בכל מדיה שהיא, לרבות באתר, בדברי דפוס, לרבות בעיתונים, מגזינים, כתבי-עת, ספרים וכיו”ב, במדיות דיגיטליות, לרבות באתרי אינטרנט נוספים, בארכיבים דיגיטאליים ובשירותים הניתנים ברשתות תקשורת, לרבות תקשורת חוטית, אל-חוטית, סלולארית, כבלים לווין ועוד.
מילוי טפסים באתר:
באתר ישנם מספר טפסים ליצירת קשר ולהזמנת שירותי תיווך. חלק מהטפסים מופעלים על ידי חברת Typeform, שבונה טפסים אינטראקטיביים, וחלק על ידי Contact Form 7. המידע שאתם מכניסים בטפסים מועבר אל צוות האתר. כאשר אתם יוצרים קשר לקבלת שירות תיווך למציאת יועצי טיולים או מדריכי טיולים, אנו עשויים להעביר ליועצ/ת הטיולים או מדריכ/ת הטיולים הרלוונטיים את שמכם ומטרת הפנייה שלכם כדי שתקבלו שירות טוב יותר ואנו נקבל את העמלה המגיעה לנו. במקרים מסוימים, כמו במילוי טופס להזמנת קרוז, הפרטים שאתם ממלאים בטופס מועברים באופן אוטומטי לספק השירות כדי שספק השירות יצור איתכם קשר ישירות.
אנו עשויים לשתף את הטפסים שלנו גם ברשתות החברתיות או דרך פלטפורמות אחרות, כמו אימייל או ניוזלטר. במקרה הזה, כל התנאים המצוינים בתנאי השימוש תקפים גם לטפסים הממולאים שלא ישירות דרך האתר.
אתם מתחייבים שהפרטים שאתם מוסרים דרך הטפסים הם פרטים אמיתיים ונכונים.
אבטחת מידע:
מפעיל האתר מיישם באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי מפעיל האתר, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, מפעיל האתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

מידע ליוצרים:
כל המעוניין יכול לשלוח פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר לצוות האתר ולבקש לפרסם את התוכן שלהם באתר. צוות האתר רשאי לבחור שלא לפרסם פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר, באם אלה לא עומדים בסטנדרטים של הפרסום באתר.
יוצרים השולחים תוכן לפרסום באתר מתחייבים כי המידע ששלחו הוא עדכני ומידע מקורי שלהם. לצוות האתר יש את הזכות המלאה לשנות את הנוסח או להוסיף מידע בהתאם לנדרש עם הערות מצידה.
אם אתם מעוניינים להסיר תוכן שנכתב על ידכם מהאתר, אנא שילחו לנו בקשה במייל ואנו נסיר אותו בהקדם.
קריאה ואישור של תנאי השימוש הללו מהווה את הסכמתם לצוות האתר לפרסם את התוכן שלכם באתר tiulim.net.
הסרת אחריות:
כל התוכן, המידע, המוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר הינם "כפי שהם" ו"כפי שהם זמינים" ללא כל מצג או התחייבות מכל סוג שהוא. אין אנו אחראים על דיוק או תקינות המידע הקיים באתר. אין אנו מתחייבים שהאתר יפעל או יפעל כדי לעמוד בציפיות או בדרישות שלכם או שהמידע שמוצג יהיה שלם, עדכני או נטול שגיאות. צוות האתר מתנער מכל אחריות, משתמעת או מפורשת, במלוא המידה המותרת על פי חוק.

הגבלת האחריות:
אתם מסכימים שבכל מצב שהוא, אנו או כל מי שהינו חלק מצוות האתר, לא נהיה אחראים על כל נזק ישיר, עקיף, משני, תוצאתי, שקשור להוגנות, ענישתי או כל נזק אחר כתוצאה מהשימוש שלכם באתר.
אתם מסכימים שהשימוש שלכם באתר הוא על אחריותכם בלבד ושאתם אחראים לבדוק את עדכניות ואמינות התוכן המוצג לכם.
שיפוי:
אתם מסכימים לשפות ולשמור על צוות האתר ו/או כל אדם אחר העובד איתנו מפני כל נזקים, הפסדים, תביעות, דרישות, פעולות, הליכים או פסקי דין, לרבות עלויות, הוצאות ושכר טרחת עורכי דין ("התחייבויות") שיוטלו עלינו כתוצאה מ-א) פעולות שנעשו על ידכם או על ידי נציגים מטעמכם; ב) כל הפעולות שלכם הקשורות לשימוש באתר או לשירותים שאליהם הוא מפנה; ג) עבירה על חוקים על ידכם; או ד) פעולות המפרות את תנאי השימוש של אתר זה על ידכם; ה) פגיעה בזכויות היוצרים של תכנים באתר. אנו נודיע לכם מראש באם יישלחו לנו איזה שהם התחייבויות ואנו שומרים על זכותנו לבקש את השיפוי והפיצוי שלכם. אתם תשתפו פעולה בצורה מלאה ואם תידרשו לכך, תספקו לנו כל עזרה הנדרשת לנו ללא כל עלות, על מנת שנוכל להגן על טענותינו.

ויתור על פעולות ייצוגיות:
אתם מסכימים שכל טענה או וויכוח העולה כתוצאה מההסכם הזה ייפתר בינינו לבינכם. אתם מסכימים שלא להפעיל פעולות ייצוגיות כנגדנו.

ההסכם השלם:
תנאי השימוש הללו יחד עם מדיניות הפרטיות וכתב הוויתור מהווים את ההסכם השלם ביניכם לבין צוות האתר. הסכם זה הוא מעל לכל התקשרות שנעשתה בינינו לבינכם בכל דרך אחרת, בין אם בכתב, בעל-פה או דרך אמצעים מקוונים.

בר הפרדה:
אם הוראה כלשהי בתנאי השימוש הללו נחשבת על ידי בית המשפט, הרשות הרגולטורית או בעל סמכות שיפוט מוסמכת כהוראה פסולה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כזו תיחשב כאילו הושמטה מהסכם זה. שאר ההסכם הזה נשאר בתוקף.

שינויים:
צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות לשנות לפי ראות עיניו וללא התראה מוקדמת את א) תנאי השימוש הללו; ב) תוכן האתר והשירותים שאנו מציגים בו; ג) לסיים את פעילות האתר בכל זמן. כל שינוי בתנאים הללו ייכנס לתוקף באופן מידי. אתם מסכימים לעבור על תנאי השימוש וכל מדיניות אחרת המופיעה באתר על בסיס קבוע כדי לבדוק אם קיימים שינויים. אתם מסכימים שכל שינוי יהיה תקף לגביכם אם אתם בוחרים להמשיך ולהשתמש באתר.

הכרה בהסכם:
כאשר אתם משתמשים באתר, אתם מכירים בהסכם ומתחייבים לתנאי השימוש.

חברות השייט המומלצות ביותר:

חברות המציעות שייט נהרות:

חברת ויקינג (Viking Cruises):

זוהי חברת שייט מומלצת למי שרוצה לספוג את האווירה ביעדי השייט השונים. האוניות של ויקינג נוהגות לעגון זמן ארוך יותר בנמלים בהשוואה למתחרים. החברה מגיעה לכל העולם כמעט – המדינות הבלטיות, הים התיכון, אירופה, אמריקה, אוסטריה, ניו זילנד ואסיה. היא מציעה קווי שייט שעוברים בנהרות וגם באוקיינוסים – לבחירתכם.

למידע נוסף על חברת ויקינג – לחצו כאן.

AmaWaterways:

החברה הזו מציעה שייט נהרות ברמה גבוהה ביותר. האוניות מספקות חוויית אירוח של מלון בוטיק, רמת החדרים יוצאת מן הכלל, הארוחות נהדרות ויש מבחר גדול של סיורי חוף טובים. החברה מפליגה בנהרות שונים בעולם, באירופה, אפריקה, אסיה, ווייטנאם וקמבודיה.

חברות המציעות שייט באוקיינוסים:

חברת וירג’ין וויאג’ס (Virgin Voyages):

חברת וירג’ין וויאג’ס מציעה יעדי שייט אקזוטיים, הכוללים את פורטו פלאטה, קי-ווסט, סן חואן, מיאמי, וקוסטה מאיה. לכן, החברה מתאימה במיוחד למי שאוהב ליהנות מהחיים הטובים, להלך על חופי ים יפים וליהנות מתחושת החופש.

חברת נורוויג’יאן (Norwegian Cruise Line):

חברת נורוויג’יאן היא הצעירה ביותר בתחום הקרוזים. האוניות של החברה מגיעות כמעט לכל העולם – לאירופה, לקנדה, לקאריביים, להוואי, ואפילו לאלסקה! היתרון הגדול של החברה היא שהיא מאפשרת לכם לעשות מה שמתחשק לכם. אתם יכולים לבחור באילו פעילויות תרצו להשתתף, באילו מופעים תרצו לצפות ואיפה תרצו לאכול.  

למידע נוסף על חברת נורוויג’יאן – לחצו כאן.

חברת סלבריטי (Celebrity Cruises):

המתקנים של חברת סלבריטי הם ברמה גבוהה במיוחד, והשירות מושלם. המסעדות והשטחים הציבוריים של האוניות מלאים בהוד ופאר. גם היעדים שאליהן החברה מגיעה הם יעדים מיוחדים ומרהיבים במיוחד, כמו אוסטרליה, אלסקה והבאהמס.

חברת הולנד אמריקה (Holland America Line):

חברת הולנד אמריקה מציעה קווי שייט ליעדים שונים ברחבי העולם באסיה, אירופה, דרום אמריקה, אפריקה ועוד. האוניות מרווחות מאד ומספקות אווירה אינטימית, הארוחות טעימות במיוחד, והמחירים נוחים.

למידע נוסף על הולנד אמריקה – לחצו כאן.

חברת אם.אס.סי (MSC Cruises):

חברת אם.אס.סי ידועה בזכות האוניות המודרניות ואלגנטיות שלה ובחוויית האירוח האיטלקית. האוניות של החברה מגיעות ליעדים בים התיכון ובקאריביים.

למידע נוסף על MSC – לחצו כאן.

חברת רויאל קאריביאן (Royal Caribbean):

זוהי החברה הפופולארית ביותר בתחום הקרוזים. היא מפעילה קווי קרוז ליותר מ-233 יעדים ברחבי העולם – בכל שבע היבשות. אם תרצו להסתייע בה כדי למצוא סיורי חוף טובים, יש לה היצע רחב של סיורים להציע.

למידע נוסף על רויאל קריביאן – לחצו כאן.

חברת פרינסס קרוז (Princess Cruise):

האוניות של חברת פרינסס מרווחות ונעימות, ומגיעות ליותר מ-100 יעדים ברחבי העולם, בשש יבשות!

למידע נוסף על חברת פרינסס קרוז – לחצו כאן.

טיפים וטריקים להוזלת מחירים:

סיורי חופים – איך מזמינים?

הזמנתם כבר קרוז? הגיע הזמן להתחיל לתכנן את סיורי החופים שלכם. הקרוז מגיע לנמלי עגינה שונים ברחבי העולם ומאפשר לנוסעים לצאת ולטייל באזור למשך מספר שעות או מספר ימים. יש אפשרות להזמין את סיורי החופים ישירות מדלפק המידע באונייה, אבל אם אתם רוצים לחסוך כסף, עדיף לכם להזמין את הסיורים מראש.

אתר Shore Excursions מספק מגוון רחב של רעיונות לסיורי חופים. תוכלו להיכנס לאתר, להכניס את שם האונייה שלכם ואת תאריכי ההפלגה שלכם ולמצוא את כל הסיורים הרלוונטיים עבורכם.

טיפים נוספים על עולם הקרוזים:

מחפשים טיפים נוספים על עולם הקרוזים? חילקנו לכם את הטיפים לקטגוריות שונות כדי שיהיה לכם קל למצוא את מה שאתם מחפשים:


שינוי גודל גופנים
ניגודיות