קתאי פסיפיק חונכת את המטוס איירבוס 350-1000 A בקו תל אביב הונג קונג

רשמה: שרה פלד

קתאי פסיפיק, חברת התעופה שבסיסה בהונג קונג המפעילה טיסות ישירות בקו תל אביב- הונג קונג והמדורגת ברשימת חברות התעופה הטובות בעולם, חונכת בקו לתל אביב את המטוס החדיש ביותר בעולם איירבוס A350-1000 אשר יצטרף החל מה – 3 לאוקטובר לקו תל אביב – הונג קונג.

קתאי פסיפיק רכשה 20 מטוסי איירבוס A350-1000, שמונה מהם יועברו כבר השנה והשאר צפויים להיכנס לפעילות עד 2021. בנוסף לקו תל אביב-הונג קונג, מטוסים חדישים אלו ישרתו גם את וושינגטון, מדריד, אמסטרדם, מנצ'סטר וציריך החל מספטמבר וחודשי החורף. החברה אוחזת בצי של 146 מטוסים ועוד 85 מטוסים בהזמנה, ונחשב לצי המטוסים מהצעירים שיש לחברות תעופה עם ממוצע של כ-5 שנים.

מדובר בתצורה הגדולה ביותר ממשפחת A350 של קתאי פסיפיק, אשר תכלול 334 נוסעים במחלקות השונות: תיירים, פרימיום אקונומי ועסקים. מדובר על הוספה של 54 מושבים לעומת ה A350-900 המשמש גם בקו לתל אביב. המושבים במחלקת התיירים רחבים ומרווחי רגליים, באופן שאין כמותו באף טיסה סדירה, כך שגם הנוסע במחלקה הזו, נהנה מאיכות ורווחת טיסה מעולים. המטוס ישרת את הנוסעים בקו תל אביב-הונג קונג ומבטיח מחיר מנצח ביחס לשירות. הטיסות להונג קונג מוצעות במחיר של החל מ-800 דולר.

אפילו לשירותים יש חלון

אפילו לשירותים יש חלון…

 

בתכנון המטוס הושם דגש על חווית הנוסעים הכוללת בין השאר, מושבים חדשים במחלקת התיירים, טלוויזיה אישית באיכות גבוהה, מערכת בידור חדשנית, WiFi המאפשר לנוסעים להישאר מחוברים לאורך הטיסה, תאורת LED ולחץ אוויר גבוה בתא הנוסעים המספק יותר חמצן ומפחית את תופעת הג'ט לג. בנוסף, בתכנון המטוס הושם דגש על  הפחתה משמעותית של השפעה מרעש חיצוני.

ג'ונתן ביילי, מנהל סניף קתאי פסיפיק בישראל ציין, כי "חנוכת המטוס החדיש גם בקו לתל אביב מבטא את מחויבות החברה לקהל הישראלי והרצון להציע מוצרים חדשנים ומתקדמים, המציבים את ישראל על המפה הגלובלית של החדשנות וקדמה טכנולוגית בעולם התעופה". עוד מציין ביילי, כי "באמצעות הצטרפות המטוס החדש, תציע קתאי פסיפיק את חוויית הטיסה המשודרגת ביותר יחד עם המטוס החדיש ביותר שאי פעם נחת בישראל". החברה הקשובה לצרכי הנוסע הישראלי, שינתה את מועד ההמראה מתל אביב בהתאם לדרישות הלקוח הישראלי, על מנת שטיסות הקונקשן שלו תהיינה נוחות. כמו כן, שינתה את שירות ההסעדה וצריכת האלכוהול בהתאם להעדפות הישראליות.

****** חברת התעופה קתאי פסיפיק שבסיסה בהונג קונג מחזיקה צי מטוסים חדיש ומתקדם ומפעילה ממרץ 2017 טיסות ישירות בקו תל אביב- הונג קונג באמצעות מטוס האיירבוס A350 החדש, עם חיבורי המשך נוחים ל-75 יעדים באסיה והפסיפיק מתוכם 25 יעדים בסין, 6 יעדים באוסטרליה ו- 6 יעדים ביפן.

חדשות בתיירות הונג קונג, קתאי פסיפיק

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות