קתאי פסיפיק מגדילה את תדירות טיסותיה בקו לתל אביב

מאת: שרה פלד

קתאי פסיפיק מגדילה את תדירות טיסותיה בקו לתל אביב. החל ממרץ 2019- טיסות יומיות בקו תל אביב  הונג קונג. הגדלת הטיסות תאפשר ללקוחות הישראלים אפשרויות רבות יותר ומענה מקיף לצרכיהם.

חברת התעופה קתאי פסיפיק, חברת התעופה שבסיסה בהונג קונג המפעילה טיסות ישירות בקו תל אביב- הונג קונג והמדורגת ברשימת חברות התעופה הטובות בעולם, מודיעה על הגדלת תדירות טיסותיה בקו תל אביב – הונג קונג. החל מ-1 במרץ 2019, תפעיל קתאי פסיפיק טיסה יומית בקו תל אביב – הונג קונג.

חברת התעופה שבסיסה בהונג קונג החלה את פעילותה בישראל בחודש מרץ 2017 עם ארבע טיסות שבועיות, זאת בנוסף לתיגבור טיסות בעיקר במהלך חופשות חג הפסח וסוכות. על רקע הביקוש הגובר לטיסות, קתאי פסיפיק הגדילה בהצלחה את מספר טיסותיה בשנת 2018, והחל מעונת האביב של שנת 2019 תספק ללקוחות הישראליים תדירות גבוהה במעבר לטיסה יומית קבועה.

ג'ונתן ביילי, מנכ"ל קתאי פסיפיק ישראל, מציין כי הגדלת תדירות הטיסות  של קתאי פסיפיק בקו תל אביב – הונג קונג מבטאת את הצלחת הקו לישראל, היותה של ישראל "סטארט אפ ניישן" ואת האמון וקבלת הפנים האוהדת של הצרכנים הישראליים. עוד מציין ביילי, כי לוח הזמנים היומי המשופר הופך את הקו לאחד מהקווים בעלי אחוזי הצמיחה המהירים ביותר שלנו אי פעם. הקו היומי יספק לנוסעי העסקים והפנאי גמישות רבה יותר בתכנון הנסיעות שלהם ומענה מקיף לצרכיהם.

הטיסות היומיות יופעלו על ידי מטוס Airbus A350-900 של קתאי פסיפיק, שיתוגבר עם מטוס A350-1000 – המטוס החדיש והמתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית – בתקופות שיא במהלך השנה. לשני מטוסים מחלקות עסקים, פרימיום אקונומי ותיירים, Wi-Fi ומערכת בידור חדשנית בכל המחלקות.

*** חברת התעופה קתאי פסיפיק שבסיסה בהונג קונג מחזיקה צי מטוסים חדיש ומתקדם ומפעילה ממרץ 2017 טיסות ישירות בקו תל אביב- הונג קונג באמצעות מטוס האיירבוס A350 החדש, עם חיבורי המשך נוחים ל-75 יעדים באסיה והפסיפיק מתוכם 25 יעדים בסין, 6 יעדים באוסטרליה ו- 6 יעדים ביפן.

חדשות בתיירות מידע תיירותי הונג קונג, קתאי פסיפיק

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות