ראיית דברים חדשה לפי האפליקציה Polarsteps- יומן נסיעות אוטומטי

כתבה וערכה: נועה הראל כתבת לעיניני טכנולוגיה

לַחקוֹר. לחלום. לְגַלוֹת.

אלה מילות המפתח של האפליקציה Polarsteps החדשה. מדובר באפליקציה שמתפקדת בתור יומן נסיעות נייד. האפליקציה עוזרת לך לעקוב ולשתף את מסלול המסע שלך מסביב לעולם בצורה קלה, פשוטה ויפה – היא עוקבת באופן אוטומטי אחר המסלול ומקומות שביקרת מבלי שתצטרך להוציא את הסמארטפון מהכיס, כשתתחבר לאינטרנט, אוטומטית כל המידע יסונכרן ותוכל לשתף את כול חוויות ותמונות הטיול עם החברים והמשפחה.

אפליקציית Polarsteps

אפליקציית Polarsteps

אפליקציית Polarsteps שייכת לחברת סטארט- אפ מאמסטרדם. המייסדים ב Polarsteps מציגים עצמם כחבורה של מטיילים שבדיוק כמו כול מטייל רוצים לספר סיפורים "שיגרמו למרקו פולו לקנא". לטענתם הרגישו כי הפתרונות שהיו זמינים עבורם לא לכדו את המהות של איך שרצו לדווח על מסעותיהם. הם אהבו לטייל באיטיות, אך להתחבר לאינטרנט ולדווח על הטיול באופן מהיר וקל. עם זאת, הם עדיין רצו שהתוצאה תהיה דו"ח חי ומגניב של ההרפתקאות שלהם בטיול. לכן הם החליטו ליצור פלטפורמה כזאת לאחרים. ניתן לראות זאת בדף האתר:

"אנו מאמינים בקארמה נסיעות – לעשות דברים טובים לאנשים שאתה פוגש בנסיעות שלך,

ודברים טובים יקרו לך.

Polarsteps הוא הניסיון שלנו ליצור את יומן הנסיעות הנייד הטוב ביותר בעולם ואנו מקווים שזה יביא המון טוב לכל מי נוסע."

גירסת הבטא של האפליקציה הושקה באפריל 2015 אצל אייפון וכרגע מתמקדים בחברה גם להביא לקהל האנדרואיד (יש כבר כפתור להרשמה מוקדמת באתר..). אפליקציית Polarsteps כיום, עוקבת אחר המסלול ומקומות שבהם ביקר המטייל באופן אוטומטי במהלך הטיול. לאחר ההתחברות לאינטרנט, האפליקציה מעבירה מסלולי נסיעה, נקודות מפתח ותמונות לדף האישי ב Polarstepsשם המסלול משורטט על מפת העולם בצורה מושכת וצבעונית. למטייל קיימת האפשרות גם לשתף את כל זה עם חברים קרובים ובני משפחה או אם ברצונך גם עם כל העולם.

מסלול טיול באפליקציית Polarsteps

מסלול טיול באפליקציית Polarsteps

יתרונה הגדול ביותר של האפליקציה הוא שהיא עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לאפשר לנוסעים לעקוב אחר הנתיבים שלהם בלי אינטרנט או GPS וזאת על מנת למנוע התרוקנות סוללה. באתר החברה מציינים כי במשך יום שלם הצריכה של מעקב הטיול משתמשת רק ב 4 אחוזים מהסוללה. יתרון נוסף הוא בכך שלאפליקציה יש אפשרות לשמור את המידע שמוזן וברגע שמתחברים להעביר את כולו, כלומר אין צורך להתחיל להזין רק בזמן החיבור באינטרנט, דבר שמשחרר את המטייל והופך את חווית השיתוף לקלילה הרבה יותר.

נראה כי האפליקציה אכן ממלאת נישה חשובה מאוד בחיי מטיילים, היא משחררת את המטיילים מהפער בין הרצון לשתף את חוויתם לבין הזמן והעבודה שהיו צריכים עד היום להשקיע על מנת לבצע את זה. מעבר לזה האפליקציה נותנת למשתמש גם תוצר ברמה גבוהה מאוד, כל זאת תוך חווית משתמש נוחה וכיפית. אז אזרום עם בקשת מייסדי החברה – "רוצה לעשות משהו בחזרה בשבילנו? אנא הפיצו את הבשורה!"

אתר האפליקציה: https://www.polarsteps.com/

חדשות טכנולוגיה בתיירות יומן נסיעות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים