• תַפרִיט
  • תַפרִיט

רשימת שיאי גינס באבו דאבי

דף הבית » רשימת שיאי גינס באבו דאבי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 5 דקות

האם ידעת כי איחוד האמירויות מחזיק ביותר מ -400 שיאי גינס בסך הכל? הישג יוצא דופן זה לא רק מדגיש את האומה על הבמה העולמית אלא גם מסייע לה להתבלט באזור המזרח התיכון. דובאי מחזיקה כיום במספר השיאים הגבוה ביותר. עם זאת, הבירה אינה רחוקה מאחור. מספר שיאי גינס באבו דאבי מרשים ביותר ומהווה מקור גאווה לכל המדינה.

ניפוץ שיאי גינס קודמים מאיר אור על ההתקדמות האדירה שעשתה אבו דאבי בעשורים האחרונים.

הכיפה והשטיח הגדולים ביותר

לא הרבה מסגדים בעולם משקפים את המורשת האסלאמית כפי שעושה המסגד הגדול של שייח זייד באבו דאבי. אבל האם ידעת שהמסגד הוא גם המקבל הגאה בשני תארים ברשימת שיאי גינס באבו דאבי?

ראשית, יש לו את הכיפה הגדולה בעולם שגודלה כמעט 32.7 מטר וקוטרה 85 מטר מלמעלה למטה.

שנית, למסגד הגדול של שייח זייד יש את השטיח הגדול ביותר בעולם שפותח על ידי 1,200 עובדים מיומנים. בין שלל האלמנטים הדקורטיביים המהפנטים במסגד, השטיח הירוק הזה בולט בגודלו, עיצובו ואומנותו. משקלו עולה על 12 טון ומשלב 2.2 מיליארד קשרים קשורים ביד, השטיח היפה מכסה 5624.9075 מ”ר שיש ונמשך יותר משנה.

הפסיפס החומרי הגדול ביותר למיחזור

באבו דאבי מתמקדת בנייטרליות פחמן, עיצוב ידידותי לסביבה וקיימות. העיר הגדולה בעולם עם פחמן נמוך היא ניסוי נועז שכן הפיתוח כולו יופעל אך ורק על ידי אנרגיה מתחדשת.

בינואר 2020, רגע לפני פתיחת שבוע הקיימות באבו דאבי 2020, מסדר העיר מסדר קיבל את תואר שיאי העולם של גינס על פיתוח פסיפס החומרים הגדול ביותר למיחזור תוך שימוש ביותר מ -90,000 פריטים למחזור כגון בקבוקי פלסטיק ופחיות.

יצירת המופת הבולטת, בגודל של שני מגרשי כדורסל, מעבירה מסר חשוב לגבי צמצום, שימוש חוזר ומיחזור פסולת.

גן עדן אל עין

גן עדן אל עין עשה את דרכו לספר השיאים של גינס על 2,500 סלי הפרחים הצבעוניים שלו. המבקרים אומרים שזו חוויה ייחודית לראות מיליוני פרחים מסודרים במסגרות שונות. לאחר שיפוץ מקיף, בפארק יש כיום 2,965 סלי פרחים, מגדל אייפל מינימלי ונחל מים.

ביקור בכל שבעת היבשות

הנוסע היחיד של אבו דאבי, ד”ר חוולה אל רומאיתי, קבע שיא עולמי על ידי ביקור ב -208 מדינות וכיסוי של כל שבע היבשות בשלושה ימים, 14 שעות ו -46 דקות בלבד! עכשיו זה נסיעה מהירה מאוד! ולא, הוא לא היה בדלוריאן.

אלבום הווידיאו המקוון הגדול ביותר של אנשים שמקבלים שבועה

אחד השיאים המעניינים ביותר של גינס באבו דאבי נוצר בשנת 2019 כאשר 10,060 אנשים דיקלמו שבועה / התחייבות והעלו את הסרטונים שלהם ברשת. אורגן על ידי פרוקטר אנד גמבל מזרח התיכון FZE (איחוד האמירויות הערביות), הניסיון השיא היה להדגיש את המגוון והסובלנות במדינה.

לוח הרישוי לרכב הכי יקר

תושב אבו דאבי מחזיק כיום בשיא לוחית הרישוי היקרה ביותר לרכב. איש העסקים סעיד עבדול גאפר ח’ורי שילם סכום של 52.2 מיליון דולר (כמעט 14.3 מיליון דולר) במכירה פומבית שהתקיימה במלון אמירייטס פאלאס כדי לאבטח את לוחית המספר המפורסמת “1” לרכבו.

אווירות הרכבת החשמליות ביותר

תושב אבו דאבי בן 23, עומיר סייד, ניפץ שני שיאי עולם בנובמבר 2020. ב -18 בנובמבר יצר סייד היסטוריה על ידי ביצוע שני פעלולים: המספר הגבוה ביותר של פעלולי סקי מיים בתוך 30 שניות, כמו גם קפיצת הרמפה הארוכה ביותר בסקי מיים.

תמונה אנושית הגדולה ביותר של דגל לאומי מנופף

ב- 28 בנובמבר 2017, GEMS Education, אחד מספקי החינוך הגדולים באיחוד האמירויות, יצר יחד 4,130 אנשים כדי ליצור את הדימוי האנושי הגדול ביותר של דגל איחוד האמירויות המתנופף. כחלק מחגיגות היום הלאומי של איחוד האמירויות הערביות.

ג’וג’וטסו הגדול ביותר (JIU-JITSU)

שיא עולמי חדש לשיעור ג’וג’וטסו הגדול ביותר הושג ביום הספורט הלאומי המכונן באבו דאבי שאורגן על ידי איחוד האמירויות, JJF, ADEC ו- Palms Sports. בסך הכל השתתפו 2,481 סטודנטים באירוע שהתקיים ב- 25 בנובמבר 2015.

הכי הרבה לאומיות בבריכת שחייה

שיא עולמי זה שנוצר בשנת 2019 מציג את המגוון התרבותי והסובלנות באיחוד האמירויות הערביות. אנשים המשתייכים ל -102 לאומים עמדו יחד בבריכת שחייה ביאס ווטרוורלד אבו דאבי .

הכפתור הגדול ביותר

שיא כפתורי הפינקבוק הגדול ביותר הושג על ידי ד”ר שייחה מוזה בן טאהנון בן מוחמד אל נהיאן כחלק מחגיגות היום הלאומי של איחוד האמירויות הערביות באבו דאבי 2018. כפתור / תג הפינק המסיבי נמדד כמעט 0.78 מ”ר.

שיעור אבטחת המחשב הגדול ביותר מורכב

בשיתוף מועצת הנוער של האמירויות, משטרת אבו דאבי ו- ACTVET ניפצו את שיא גינס לשיעור אבטחת המחשבים הגדול ביותר במקום אחד עם 2,574 משתתפים.

ברכה ליום האימהות הארוך ביותר

קניון דלמה באבו דאבי זכה בשיא גינס על אירוח “כרטיס הברכה הארוך ביותר” לרגל יום האם. דף הכרזה היה 150.25 מ ‘והורכב מיותר מ -15,000 כרטיסי ברכה.

דומינו

שיא עולמי מהנה נוסף של גינס באבו דאבי הושג בקניון מרינה ב -1 בדצמבר 2018. בסך הכל נפלו 89,995 אבני דומינו כדי לקבוע את השיא בשיתוף עם שייח’ מוחמד בין סולטן בן ח’ליפה אל נהיאן.

מנורות הלד הרבות ביותר שהותקנו בכביש ציבורי

חברת השירותים הכלליים באבו דאבי השיגה את השיא לאחר שהתקינה 21,416 מנורות לד בכביש ציבורי בינואר 2018.

פסיפס הפנקס הגדול ביותר

פסיפס המחברת הגדול המדיד 702.82 מ2 נוצר על ידי אוניברסיטת אבו דאבי.

תמונה אנושית הגדולה ביותר של סימבוליית אינסוף

הדימוי האנושי הגדול ביותר של סמל אינסוף נוצר על ידי 998 משתתפים. בית הספר ההודי באבו דאבי השיג את השיא ב- 27 בנובמבר 2018.

המטרייה הגדולה ביותר

המטריה / שמשיה הגדולה בעולם בקוטר 24.5 מ, וצרה על ידי  ח’ליפה – אקדר. חלק מאירועי האושר של האמירתים

המרתון המהיר ביותר על ידי צוות ממסר

המרתון המהיר ביותר על ידי צוות ממסר הושג על ידי מרתון אל ופא במהלך אירוע שאירגן סאלח חסן במועדון הנכים Al Ain. השיא עומד על שעתיים, 4 דקות ו -32 שניות.

מילת זיקוקי הדינור הגדולה ביותר 

בסך הכל הועברו 320 זיקוקי דינור בכדי לאיית את “שנה טובה 2020” במהלך פסטיבל שייח זייד באל-וותבה ב -1 בינואר 2020 והקים את אחד משיאי העולם הכי גינס באבו דאבי.

רכבת הרולר המהירה ביותר בעולם

בפרארי וורלד באבו דאבי יש רכבת ההרים המהירה בעולם ‘פורמולה רוסה’, שיכולה להגיע למהירות מרבית של עד 240 קמ”ש.

מגוון סוגי המסעדות המוצגים ביותר

עולם האוכל אבו דאבי. גילדת הקולינריה של אמירייט במדינת ג’ומיירה השיגו את השיא של הצגת המגוון הגדול ביותר של קינוחים … 2,586 ב- 7 בדצמבר 2019.

לחיצת הידיים הארוכה ביותר

קבוצה של 1,817 מבוגרים וילדים לחצה ידיים כדי לשבור את שיא ממסר לחיצת היד הארוך ביותר.

רוב הלאומיות המוצגות במסיבת ריקודים

67 מדינות יוצגו במסיבת ריקודים זו שערכה חברת Velocity במלון מריוט דאונטאון אבו דאבי שהקימה שיא חדש.

פארק המקורה הגדול ביותר

פארק השעשועים המקורה הגדול ביותר, האחים וורנר העולמי אבו דאבי, משתרע על שטח בנוי של 150,835.19 מ”ר.

מדליה הגדולה ביותר

המדליה הגדולה ביותר בקוטר 1.49 מ ‘הוענקה לחאלד אלסווידי באבו דאבי כהכרה בריצתו מאבו דאבי למכה.

תיבת הכסף הגדולה ביותר

קופסת הכספים הגדולה ביותר נוצרה על ידי הרשות הכללית לענייני אסלאם והקדשויות (איחוד האמירויות הערביות) באבו דאבי.

פסיפס הפרחים המלאכותי הגדול ביותר

פסיפס הפרחים המלאכותיים הגדול ביותר פותח על ידי Emirates Events. גודל הפסיפס היה 53.821 מ”ר.

עץ חג המולד הכי לבוש

עץ חג המולד היקר ביותר הוצג במלון ארמון האמירויות. שוויו של העץ הוא 41 מיליארד דולר, והיה העץ מכוסה -181 פריטי תכשיטים (יהלומים, פנינים, אמרלד וספיר)

אוסף הגדול ביותר של מסגרות תמונה

לארה חורי, תושבת אבו דאבי, עם 2,214 מסגרות תמונות שונות מחזיקה בשיא זה.

הבנייה הגבוהה ביותר נהרסה באמצעות פיצוצים

הריסת ארבעה מגדלים רבי קומות, בהם מינה פלאזה, נכנסה לשיאי גינס באבו דאבי כמבנה הגבוה ביותר שנהרס עם חומר נפץ. מונדון נכסים השיגה את ההישג תוך 10 שניות באמצעות פריצה מבוקרת.

מבנה אמנות החול הגדול ביותר

שיא גינס למבנה החול הגדול ביותר שיוצר באמצעות חול של 2,245.5 ק”ג והושג על ידי קניון יאס, אבו דאבי.

המלון אמיריס פאלאס -אתר הנופש היקר ביותר בעולם

אתר הנופש היקר ביותר בעולם. שבוע בילה בחדר סוויטה בגודל 680 מ”ר, הכל כלול, תעלה מיליון דולר לשניים.

הנברשת הכי גדולה והיקרה בעולם

במסגד שייח ‘זייד,  ישנה הנברשת שלבנייתו הוציאו יותר מ -600 מיליון דולר. שנוצרה בשימוש של כמיליון קריסטלי סברובסקי. הנברשת בקוטר של 10 מטר וגובהה של 15 מטר.

המגדל‌ ‌הנטוי‌ ‌ביותר‌ ‌בעולם.‌ ‌

במשך‌ ‌שנים‌ ‌רבות‌ ‌מגדל‌ ‌פיזה‌ שבאיטליה‌ ‌החזיק‌ ‌בתואר,‌ ‌המבנה‌ ‌הנטוי‌ ‌ביותר‌ ‌בעולם,‌ ‌עד‌ ‌שבשנת‌ ‌2010‌ ‌חנכה‌ ‌ממשלת‌ ‌אבו‌ ‌דאבי‌ ‌את‌ ‌בניין‌ הקפיטל‌ ‌גייט‌ ‌וגזלה‌ ‌ממנו‌ ‌את‌ ‌התואר,‌ ‌לאחר‌ ‌שהקימה‌ ‌בניין‌ ‌עם‌ ‌נטייה‌ ‌של‌ ‌18‌ ‌מעלות‌ ‌כנגד‌ ‌כל‌ ‌הסיכויים.‌ 

גם אתה רוצה להיכנס לשיא ג’ינס

אם אתה רוצה שהשם שלך יופיע ברשימה האיקונית של שיאי גינס, עליך להירשם לאתר הרשמי של שיאי גינס וללחוץ על הכרטיסייה ‘הגש בקשה לרישום’. לאחר מכן תונחה בתהליך על ידי הוראות על המסך.

אין משהו מיוחד לקביעת שיאי עולם. זה יכול להיות משהו מינורי, ייחודי, אפי … או מטורף לחלוטין!  הפעל את מוח החשיבה היצירתי שלך ותוכל בקרוב לעשות היסטוריה.

יש טעות? יש לך עוד שיאים? שלח ב”צור קשר”  ונעדכן

מומלץ לקרוא גם את המדריך למטייל בדובאי


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם