רשת רימונים תיפתח מלון חדש בירושלים באמצע מרץ

צילום תמונה ראשית: אלי בליח

מותג רשת רימונים שנרכש ע”י איש העסקים אמיר פורת המחזיק גם ברשת המלונות אוליב, רכש את מלון “שני” בירושלים. המלון יעבור שיפוץ ב-50 חדריו ויפתח באמצע מרץ וישנה את שמו למלון ‘רימונים סיטי סנטר ירושלים’.

מלון ‘שני’ כולל כיום 50 חדרים הפרושים על פני 4 קומות ובמסגרת המעבר למותג רשת מלונות רימונים, משקיעה פורת ניהול מלונות כ-11 מיליון ₪ בתהליך שיפוץ משמעותי הכולל בניית 2 קומות נוספות ובהן 50 חדרים, שיפוץ ובניית אולמות כנסים ושיפוץ החדרים הקיימים, תהליך הצפוי להסתיים באמצע חודש מרץ. כמנכ”ל מלון רימונים סיטי סנטר ירושלים החדש התמנה השבוע אחיקם רמות, לאחר שניהל בעבר במשך עשרות שנים מספר מלונות וכפרי נופש ביניהם מלון חוף דקלים בגוש קטיף, המלון בקיבוץ חפץ חיים ומלון ‘כינר-גליל’ על שפת הכנרת.

המלון נמצא במיקום אטרקטיבי במרכזה של העיר, בין רחוב שמאי להלל וייתן מענה למחסור הגובר בחדרי אירוח בירושלים עקב התיירות הנכנסת הגואה בעיר.

מהנהלת הרשת נמסר כי פורת ניהול מלונות תחדש בתקופה הקרובה גם את ‘מועדון הרימון’– מועדון הלקוחות הוותיק של רשת מלונות רימונים בו הושקעו בעבר מיליוני שקלים, שיחובר למועדון הלקוחות של רשת מלונות אוליב וייפתח מחדש עם הטבות מיוחדות במלונות הרשתות ובאתרי תיירות נוספים, הנחות ומתנות ללקוחות הקיימים והחדשים.


263,669 פעילויות בלמעלה מ 600 יעדים במחירים מיוחדים Viator

חדשות בתיירות , ,

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות