רשת CNN העולמית מציגה: "In 24 Hours" – בואנוס איירס


במרכזו של הפרק השלישי: בואנוס איירס

התכנית החדשה של רשתCNN  העולמית – "In 24 Hours", מבקרת בכל פרק בעיר שוקקת אחרת ברחבי העולם ומציעה תכנית לבילוי יום בלתי נשכח, עשיר בחוויות ופעילויות.

במרכזו של הפרק השלישי תוצג העיר בואנוס איירס. הבירה הארגנטינאית, מציעה למבקרים בה עושר תרבותי והיסטורי, מהזריחה לשקיעה ואל תוך הלילה, "ב-24 שעות" לוקחת את הצופים למקומות שרק מעטי מעט נחשפו אליהם בעבר.

ג'יימס וויליאמס פותח את היום בבית קפה מפורסם בבואנוס איירס, "קפה טורטוני" שמאז שנת 1858 ידוע כמקום הבילוי של האליטה המקומית. לאחר ארוחת הבוקר, וויליאמס לוקח סיור הליקופטר פרטי הישר אל תוך מועדון מגרש הפולו הטוב ביותר בארגנטינה, "פואסטו ויאחו".
שם, וויליאמס זוכה לשיעור פולו מהמאמן סנטיאגו דה אסטרדה, אודות המחשק הפופולארי ביותר במדינה.

לאחר מכן, ממשיך וויליאמס לסיור מחתרתי באתר הארכיאולוגיה האורבנית "אל זניון", שם נחשף להיסטוריה הנחבאת והסודית של העיר. "ב-24 שעות" צוללת אל תוך חלק מהמיתוסים והסודות של תושבי העבר של בואנוס איירס, בעזרת האיש שגילה את האתר- חורחה אקשטיין.

יין הוא עסק רציני בארגנטינה. קשה למצוא מקום יוקרתי יותר לטעימות יין מאשר באחד הגנים היפים ביותר במרכז בואנוס איירס, "פלאסיו דוהאו". הסומלייה נטליה אסקודרו מדריכה את וויליאמס אודות ההבדלים העדינים בין הטעמים של היינות השונים. ממש לפני שהוא יוצא לחוות את חיי הלילה של בואנוס איירס, וויליאמס הולך ל"סלון ברלין", לתספורת וגילוח קלאסיים כאשר אחד הלקוחות הקבועים של המספרה, פרנסיסקו דה אורגיזה, מספר לוויליאמס על התפתחות הטרנדים בארגנטינה.

לקראת ערב, נפגש וויליאמס עם עיתונאית האופנה סופי אלורלדה, לחוויה קולינרית אקסקלוסיבית במסעדת טארקינו, בניהולו של השף הידוע דנטה ליפורסה.

במהלך הפרק יוצגו טיפים תיירותיים משחקן הפולו הנערץ במדינה, איגנסיו "נאצ'ו" פיגרס, משחקני הפולו המצליחים בעולם ומפרזנטור של חברת האופנה ראלף לורן.

ג'ימס וויליאמס, מנחה הסדרה, כתב ומגיש ברשת CNN  העולמית המתגורר בניו יורק. וויליאמס החל את דרכו המקצועית ברשת בשנת 2010, כאשר עבד במערכת של התכנית הכלכלית הנחשבת "Quest Means Business", בהגשת ריצ'ארד קווסט, המנחה והפרשן הכלכלי הבכיר של הרשת. מאוחר יותר, הפך למפיק ומגיש בתכנית"CNN Business Traveller".

התכנית תשודר במועדים הבאים:

יום רביעי 3.2.16 בשעות: 12:30 ו-19:30
יום שבת 6.2.16 בשעות: 08:30 ו-21:30
יום ראשון 7.2.16 בשעה: 15:30
יום שבת 13.2.16 בשעה: 14:30
יום ראשון 14.2.16 בשעה 19:30

מסלול טיול פרטי למטייל בבואינוס איירס

ארגנטינה הודעות תיירותיות לעיתונות CNN, בואנוס איירס

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות