צרכנות ותיירות

ספר מומלץ: שייט תענוגות בקריביים, אלסקה ואירופה

ספינת תענוגות - צילמה סיגלית בר

ספינת תענוגות - צילמה סיגלית בר

 
קרוז הוא הדרך הנוחה, הבטוחה, המענגת והמשתלמת ביותר לצאת לחופשה ביעדים קסומים. זו החופשה בה תקבלו את התמורה הגבוהה ביותר לכספכם. 
 
אוניות הקרוזים כיום הן גם בית מלון ענקי צף עם שירות מעולה וגם מרכז בידור מגוון עם שפע אטרקציות, בריכות, מופעים, מועדונים, קזינו ומסעדות איכותיות וגם כלי התחבורה שמביא אתכם למגוון יעדים ללא צורך בטיסות, נסיעות מתישות ופריקת ואריזת מזוודות.
 
שייט תענוגות באוניות הקרוזים הגדולות מתאים לכל אחד: החל מזוגות בירח דבש, משפחות עם ילדים בכל הגילאים (כולל קטנטנים ובני נוער) ועד זוגות החוגגים את חתונות הזהב והכסף שלהם. חופשה זו מתאימה למטייל הסקרן והנמרץ המעוניין לראות ולחוות יעדים שונים וגם למי שמחפש שלווה ונופש.  
 
מגוון החברות המציעות קרוזים רב ביותר וההבדלים בין החברות השונות ואפילו האוניות השונות של אותה חברה עצומים, גם היצע המסלולים והיעדים אדיר. ספר זה נועד בראש ובראשונה לסייע בבחירת החברה, האונייה והמסלול המתאימים לכם ביותר מבין שפע האפשרויות הקיימות בקריביים, באלסקה ובאירופה. 
 
בספר עיצות מועילות שיעזרו לכם לחסוך כסף רב: מתי והיכן להזמין את הקרוז? באילו חדרים לבחור? אילו סיורים בנמלים להזמין ומאיזו חברה? היכן ניתן לטייל באופן עצמאי? תמצאו כאן תשובות לשאלות רבות בהן אתם מתלבטים: מה המיקום האופטימלי של החדר? מה לארוז? מתי להגיע לנמל? היכן לשכור רכב לאחר השייט?
 
בספר מידע רב על היעדים הפופולאריים בקריביים ובאלסקה הכולל פירוט האטרקציות העיקריות, החופים היפים ביותר, הסיורים המקומיים, הקניות ועוד ועוד. 
 
גם מי שמתכנן חופשה בקריביים/ באלסקה ללא קרוז יוכל להעזר רבות במדריך זה. 
 
בנוסף מפורטים נמלי המוצא של הקרוזים במסלולים השונים, דרכי ההגעה אליהם, היכן להתגורר בהם ומה כדאי לעשות ולראות בהם לפני או אחרי השייט. 
 
 
המחברת: סיגלית בר, חובבת קרוזים שהתנסתה בהפלגות רבות ומגוונות בכל רחבי העולם. סיגלית היא סוכנת נסיעות ויועצת טיולים. מחברת מדריכי טיולים לארה"ב, הוואי, בלגיה ואוסטריה. בעלת האתר: www.bartravel.com.
 
סיגלית עוסקת בעיקר בתכנון אישי ומפורט של טיולים ברחבי העולם ובעלת ידע רב ונסיון ביעוץ לאלפי לקוחות. דוא"ל:  bartravel@gmail.com.
Exit mobile version