שילוב הופעה או אירוע ספורט בעת החופשה בחו"ל

אתר טיקטינגו , מציע הנחה לגולשי אתר "יאיר טיולים" מידע מקיף וגם מכירה של כרטיסי כניסה לכ-50,000 אירועי ספורט מרכזיים (כדורגל, כדורסל, מירוצי מכוניות, טניס וספורט אמריקאי) וכן למאות רבות של הופעות ופסטיבלים שונים ברחבי העולם בכל רגע נתון. החברה פועלת מאז 2006.

לחץ כאן, על מנת לראות את כל האירועים וההופעות

לחץ כאן, על מנת לראות את כל האירועים וההופעות

מידע

לאתר מנועי חיפוש ייחודים לאיתור אירועים עפ"י מיקום או עפ"י הקבוצה/אמן וכן בחיפוש חופשי של מונחים קשורים לעולם הספורט לדוגמה חיפוש לפי שם טורניר שיוביל לרשימת האירועים גם אם הם מתקיימים בארצות שונות.

מנוע החיפוש עפ"י מיקום אידיאלי לכל מי שנוסע ליעד מסוים ומעוניין לדעת אלו אירועים מתקיימים בעיר היעד. ניתן למצוא באתר גם אירועים בערים סמוכות לעיר החיפוש הראשית ועד למרחק של 150 ק"מ ממנה.

באתר מידע רב לגבי אופן ההושבה באצטדיון, דרכי ההגעה למקום, מפה, אופן אספקת הכרטיסים וכן מחירי כרטיסי כניסה בקטגוריות שונות ובמחירים תחרותיים.

אם מועד קיומו של אירוע טרם נקבע סופית, כמו למשל שיבוץ של משחק כדורגל במחזור משחקים, האתר מציין באופן ברור ומודגש מהו המועד המוקדם ביותר והמאוחר ביותר שבו האירוע יתקיים. זהו כלי עזר חשוב בתכנון השהיה שלכם בעיר האירוע. תוכלו למצוא את הסימון כדגלון "לא סופי" וכן את הפירוט בדף האירוע שבו מפורטים גם מחירי הכרטיסים בקטגוריות השונות.

צוות התוכן של החברה עוקב באופן שוטף אחר אלפי האירועים השונים המופיעים באתר החברה בכל זמן נתון לצורך עדכון מועדים ושעות סופיים.

מחירים

טיקטינגו עושה כל מאמץ לספק לכם את המחירים התחרותיים ביותר ולצורך זה עובדת ישירות עם קבוצות רבות, מפיצים מורשים (ככל הניתן) וכן עם עשרות ספקים בדוקים ואמינים.

שרות וזמינות

אנו זמינים עבורכם שעות רבות ביממה: ניתן לשוחח עם מוקד ההזמנות הטלפוני שלנו בימים:

יום א 9:00 – 19:00

ימים ב-ה 9:00 – 23:00

יום ו 9:00 – 17:00

כמו כן עומד לשרות הלקוחות בעיר האירוע קו טלפון המאוייש באופן שוטף על ידי כונן (כולל שבתות וחגים). המספר מצורף לכל אישור הזמנה.

למה לבחור בנו?

אנו קיימים מ-2006 ולמדנו במשך הזמן להכיר היטב את האמנות שבמכירת כרטיסים לספורט והופעות ברחבי העולם. אנחנו ממשיכים ללמוד ולהשתפר ככל ששוק הכרטיסים העולמי מתפתח ומשתנה. בדף זה ננסה להעלות מספר נושאים שעולים שוב ושוב מצד לקוחותינו בתהליך הרכישה, מתוך תקווה שבסוף התהליך תרגישו בטחון לקנות את כרטיס חלומותיכם אצלנו.

האם ניתן לסמוך עלינו?

התשובה היא חד משמעית: כן. אנו נבחרים שוב ושוב כספקים של לקוחות עסקיים גדולים וחשובים שלא היו בוחרים בנו אלמלא היינו אמינים ב-100%. לדוגמה, מיילס & מור, מועדון הלקוחות הגדול באירופה מתחום התיירות, שיש לו 20 מליון חברים מתוך מועדוני הנוסע המתמיד של לופטהנזה ועוד 13 חברות תעופה אירופיות. ביחד הקמנו אתר משותף לאפשר ללקוחות מיילס & מור לממש או לצבור מיילים בכל רכישה של כרטיסים אצלנו. תהיו בטוחים שנבדקנו היטב לפני שנבחרנו כספק המוביל של המועדון.

האם תקבלו את הכרטיסים?

זוהי שאלה בעלת חשיבות עליונה בעולמנו. תשובתנו היא שנעשה פשוט הכל לאשר לכם כל רכישה. אחרי שאישרנו את הרכישה אנו נספק את הכרטיסים גם אם יגרם לנו הפסד כספי. לעיתים רחוקות קורה שאנו משלמים על הכרטיסים יותר ממה שלקוחותינו שילמו וזה בסדר. לא נגבה מכם שקל נוסף אם זה מה שקרה.
תבדקו את תנאי האחריות והשירות של אתרים ברשת: במקרים רבים כתוב – החזר כספי מובטח במקרה של אי אספקה, והכוונה היא ש-100% מכספכם אכן יוחזר, אבל מה הטעם בהחזר אם נתקעתם בחו"ל ללא הכרטיס? לכן אנו מציעים 150% החזר כספי במקרה של אי אספקה של כרטיס שאושר. כך שתהיו בטוחים שעדיף לנו פשוט להשיג לכם את הכרטיס! אגב, זה קרה בדיוק פעמיים במהלך השנתיים האחרונות ויותר מ-30,000 כרטיסים שסופקו….אנחנו תמיד מספקים כרטיסים שאושרו, בכל מחיר.-

קשר ישיר ואישי

יש לנו מגוון שיטות להיות עימכם בקשר. דרך האתר שלנו, בטלפון, במייל, בפייסבוק.
עם השלמת ההזמנה תקבלו מאיתנו הודעה אוטומטית לדוא"ל שמאשרת שהזמנתכם נקלטה. מאוחר יותר תקבלו דוא"ל אישי מאחד מנציגי השירות שלנו המאשר את הרכישה, מספק מידע מלא לגבי אופן קבלת הכרטיסים או כל פרט אחר. מרגע זה תוכלו להיות בקשר אישי עם אותו נציג.

ואם משהו בלתי צפוי קורה?

אנו גאים בשירות הצמוד שאנו מעניקים ללקוחותינו. במסגרת אישור הרכישה תקבלו מאיתנו מספר טלפון חירום שזמין לכם 7 ימים בשבוע, בין 9 בבוקר ל-11 בלילה. נבקש מכם לצלצל למספר זה בכל מקרה בו תזדקקו לסיוע. ככל שנדע מוקדם יותר מה מטריד אתכם כך גם נצליח לספק לכם תשובה יעילה תוך זמן קצר.

מחיר תחרותי? כן!!!

בנוסף לאמינות ולהגינות בהן אנו נוהגים, אנו גם שומרים על מחירים תחרותיים לאורך כל הדרך. חשוב לנו להציג מחירים כדאיים, ואנו עושים מאמצים לשפר את ההיצע שלנו. מנהל הרכש שלנו נמצא בחיפוש מתמיד אחר ספקים אמינים נוספים. המטרה: להגדיל את היצע הכרטיסים ולשפר את המחירים באתר עבור לקוחותינו. על מנת לשמור על רמת השירות הגבוהה שלנו כל ספקינו חתומים על חוזה שמחייב אותנו לתנאי השירות שלנו.

מגוון האירועים

באתר מעודכנים מדי שנה מעל ל-50,000 אירועי ספורט ועוד אלפי הופעות וקונצרטים בכל רגע נתון. לרוב האירועים המוצגים באתר יש כרטיסים שניתן לרכוש דרכנו.

לוח הזמנים של האירוע

מנהל התוכן שלנו עוקב ומעדכן כל שינוי בלוחות הזמנים של הליגות הכדורגל הבכירות המוצגות באתר. אם אתם מתכננים רכישת כרטיסים ולוח הזמנים עדיין לא נקבע, תמצאו בדף האירוע מידע מפורט לגבי טווח הזמנים – המועד המוקדם ביותר והמאוחר ביותר שבו יתקיים האירוע. בעזרת מידע שימושי זה תוכלו לתכנן בבטחה את יתר פרטי הנסיעה ובעיקר לתכנן את הטיסה והשהות במלון.
כיצד תבררו מהו השיבוץ הסופי של האירוע? אתם יכולים לבדוק מעת לעת באתר. בכל מקרה, שירות חדשני שהוספנו מעדכן את רוכשי הכרטיסים במידה ויום או שעת האירוע משתנים. השירות זמין לרוכשים בקניה מקוונת (אונליין) בלבד.

אפשרויות החיפוש

אנו מציעים אפשרויות חיפוש מגוונות בבסיס הנתונים הענק שלנו: חפשו לפי יעדי ותאריכי הנסיעה שלכם, לפי קבוצה אהודה או אמן אהוב, לפי ליגה, או צירוף של כמה פרמטרים. אנו משתדלים שיהיה לכם קל למצוא את המידע שאתם מחפשים.

רכישה בטוחה

ניהול הרכישה באתר שלנו תואם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת המידע האישי ופרטי כרטיס האשראי שלכם. תקן הרכישה המאובטחת (PCI, Payment Card Industry) מבטיח שהפרטים האישיים שאתם מכניסים לטופס ההזמנה ישמרו מכל משמר. We are doing all we can to keep your data safe and secure.

מה לגבי רכישה באתרים אחרים?

באתרים אחרים כמעט תמיד תעבדו מול מוכר אנונימי. אנו מבטיחים לכם שירות מלא ואספקה בטוחה. באתרים אחרים יבטיחו לכם החזר כספי במקרה של אי אספקה. החזר כספי זה ממש לא פתרון מספק כשמדובר בנסיעה לחו"ל שהושקע בה הרבה מעבר לעלות הכרטיס לאירוע. עדיף לקנות ממי שמתחייב לספק את הכרטיס.

שאלות ותשובות

כללי

איך אפשר להשיג אתכם?

אחרי שהזמנתם כרטיסים אתם יכולים להשיג אותנו תמיד בטלפון שירות הלקוחות שמצורף לכל אישור ומספרו 0545-898899. מספר זה הוא לשימוש לקוחות שהשלימו את הרכישה וזקוקים לעזרה נוספת מכל סוג, במיוחד אם אתם כבר בעיר האירוע. כך שאתם יכולים להירגע וליהנות בנסיעה – אנחנו תמיד זמינים עבורכם. חשוב מאד להודיע לנו על כל תקלה בכרטיס עצמו או באופן המשלוח או האיסוף עוד לפני האירוע. אם אתם לפני רכישה ורוצים מידע נוסף צלצלו למספר שירות הלקוחות המופיע באתר

-.

מה קורה כאשר מועד המשחק איננו סופי או כאשר אירוע מבוטל או נדחה?

מפעילת אתר טיקטינגו, חברת Sports Events 365 מתחזקת באופן שוטף את בסיס הנתונים הגדול בעולם לאירועי ספורט. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבסיס נתונים זה הינו מועד המשחק. בליגות אירופיות רבות נקבע מועד המשחק הסופי רק שבועות ספורים לפני קיומו וזאת על פי החלטות הגופים המשדרים. כדי שתוכלו לתכנן את הנסיעה זמן מספיק מראש, הוספנו לכל משחק שמועדו איננו סופי הסבר נוסף. היכנסו לדף האירוע ותמצאו את טווח הזמן האפשרי לקיום האירוע מן היום והשעה המוקדמים ביותר ועד היום והשעה המאוחרים ביותר, שבהם עשוי המשחק להיות משובץ על פי כללי הליגה. אנו ממליצים לתכנן את הנסיעה בהתאם וכן להמשיך ולעקוב דרך האתר אם נקבע מועד סופי למשחק. במקרה של ביטול או דחיית מועד משחק מטעמים אשר אינם בשליטתנו – נעשה כמיטב יכולתנו לסייע. במקרה של דחיית מועד אירוע, תוכלו להשתמש בכרטיסים שברשותכם על מנת להשתתף במועד הנדחה. במידה ולא תוכלו להשתתף באירוע במועד הנדחה, נאפשר לכם להעלות את הכרטיסים שרכשתם למכירה באתר שלנו (המכירה כפופה לתשלום עמלה). במקרה של ביטול אירוע – נפנה למארגני האירוע ונבקש החזר כספי, אשר לרוב מאושר ע"י המארגנים.

משלוח

כיצד מקבלים את הכרטיסים?

לרוב האירועים וביניהם משחקי הכדורגל באירופה, האספקה נעשית בעיר האירוע, בדרך כלל באחד משני אופנים: אספקה למלון או לכתובת אחרת בעיר האירוע, ערב לפני המשחק. אספקה באיצטדיון או בקרבתו ביום האירוע. לחלקן הגדול של ההופעות, לספורט אמריקאי, למרוצי פורמולה 1 ולמרוצי אופנועים ניתן לקבל את הכרטיסים בארץ בתוספת תשלום עבור המשלוח ובמידה ונותר מספיק זמן עד לאירוע. הוראות מפורטות לגבי האיסוף יישלחו אליכם מספר ימים לפני נסיעתכם. ניתן לרוב לתאם איסוף כרטיסים מיוחד לפי צרכי הלקוח – אנא פנו לנציג השירות עם דרישתכם או פרטו אותה בטופס ההזמנה. חשוב לציין כי אספקה למלון כרוכה לעיתים בתשלום נוסף, ובמקרה כזה הדבר יצויין באתר, בטופס ההזמנה.

האם כדאי להודיע למלון שאני אמור לקבל כרטיסים?

חובתך להודיע למלון שאתם מצפים למעטפה (מבלי לתת הסברים על תכולתה), וכן לוודא שכרטיסי הכניסה למשחק וההזמנה למלון בוצעו על אותו שם. עליכם לוודא שבמלון מסכימים לחתום על המעטפה, גם אם היא תגיע לפני מועד הגעתכם למלון. מומלץ מאד שהמלון יאשר בכתב את הסמכתו לעשות זאת. אם לא אישרו – מומלץ שתעברו למלון אחר. חברתנו לא תהיה אחראית במקרה ולא תקבלו את הכרטיסים כתוצאה מכך שהמלון סרב לחתום על המעטפה.

לא נתאכסן במלון בעיר האירוע, אך בעת הזמנת הכרטיס האפשרות היחידה המוצעת היא משלוח למלון בעיר האירוע. מה עושים?

קרוב לוודאי שנוכל לספק פתרון חלופי, בדרך כלל באמצעות מתן כתובת לאיסוף הכרטיסים במלון מרכזי, או נקודת איסוף מרכזית, בעיר האירוע. סיכוי גבוה שנוכל לסייע במיוחד בערים בהן אנו מנהלים את פעילותינו העיקרית, ובהן: ברצלונה, מדריד, לונדון, מנצ'סטר, מינכן ופריז. לשם כך, אנא השלם את ההזמנה באתר וציין בשדה "הערות" בדף הראשון של טופס הרכישה: "לא אשהה במלון בעיר האירוע". לאחר קבלת בקשתך ניצור עימך קשר ונציע פתרון חלופי. שים לב, בכל מקרה, דמי המשלוח ישולמו עבור שליחת הכרטיסים למקום האיסוף החלופי שיקבע.

הזמנה ותשלום

אפשר להזמין כרטיסים אם אין לנו עדיין מלון?

בוודאי. אם אין לכם עדיין מלון מומלץ בכל זאת להזמין כרטיסים. תוכלו להעביר את הפרטי המלון מאוחר יותר. על מנת להבטיח מסירת כרטיסים ללא תקלות יש לספק לנו את פרטי המלון לא יאוחר משבוע ימים לפני מועד האירוע. נציגי שירות הלקוחות שלנו יצרו עימכם קשר לאחר שהכרטיסים יאושרו.

מדוע המחיר אותו שילמתי שונה מהערך הנקוב על הכרטיס?
טיקטינגו פועל בשוק המכונה "שוק משני" של כרטיסים. שוק זה פעיל במיוחד באירועי שיא להם לא ניתן עוד להשיג כרטיסים. במקרה כזה כרטיס הכניסה הופך למוצר עליו חלים כללי שוק של היצע וביקוש ובהתאם מחירו משתנה. ברוב המכריע של המקרים גם אנו חייבים לשלם מחיר העולה משמעותית על הערך הנקוב בכדי להשיג את הכרטיס עבורכם. אנו עושים כל מאמץ בכדי להביא לכם את המחירים התחרותיים ביותר בשוק תוך צמצום הרווח שלנו למינימום, על מנת לשמור על מחירים תחרותיים.

איך קונים חבילת נסיעה?

חבילת נסיעה כוללת בדרך כלל כרטיס כניסה למשחק, טיסה ומלון. חשוב לציין כי מחיר החבילה משתנה בהתאם לשינוי במחירי השוק של טיסות, מלונות וכרטיסי הכניסה. במידה ותרצו להזמין חבילה נבדוק עבורכם את מחירה המעודכן כדי לאפשר לכם לקבל את המחירים התחרותיים ביותר. כמו כן, ניתן להתאים את החבילות לפי בקשתכם, לקצר או להאריך את השהיה, לשדרג את דרגת המלון והכרטיס המצורף וכדומה.

רכשתי כרטיסים ישירות באתר, מה קורה עכשיו?

מיד לאחר הרכישה תקבל דוא"ל אוטומטי המאשר כי קיבלנו את הזמנתך באמצעות האתר והתחלנו בתהליך הטיפול בה. בתוך שעות ספורות ולא יאוחר מיום העסקים הבא תקבל דוא"ל המאשר באופן סופי את הרכישה.

באילו אמצעי התשלום ניתן להשתמש לשם הזמנת כרטיסים?

ככלל, ההזמנה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי. אנו סולקים את כל מותגי האשראי הקיימים אך רכישת כרטיסים באמצעות אמריקן אקספרס אפשרית רק במידה ומטבע התשלום הנבחר יהיה שקל או דולר (מטעמים הקשורים בהנחיות של חברת ישראכרט הסולקת את כרטיסי אמריקן אקספרס בישראל). בחלקו העליון של האתר ניתן לבחור את מטבע התשלום המבוקש. בשנת 2012 טיקטינגו הוסמכה לתקן PCI המחמיר, לפיו החברה עומדת בתקנים המחמירים ביותר של שמירה על פרטי האשראי של לקוחותיה. ניתן גם לשלם לנו גם באמצעות העברה בנקאית, אך יש לקחת בחשבון כי אישור עבור העברה זו יכול להתקבל מהבנק תוך שלושה ימי עסקים, במהלכם עלול מחיר הכרטיס המבוקש להשתנות, או שהכרטיס עלול לאזול מהמלאי. במידה והינכם מעוניינים בדרך תשלום זו, אנא פנו לצוות המכירות שלנו על מנת לברר האם ניתן לשמור עבורכם את הכרטיסים המבוקשים עד להמצאת האישור עבור העברה. לטובת תשלום באמצעות פייפל – (PayPal) אנא צור קשר עם צוות המכירות שלנו.

ישיבה

האם אני ושותפי לנסיעה נוכל לשבת יחד באיצטדיון?
אלא אם כן מצויין אחרת כל זוג יישב יחד. אם תרצו לשבת בקבוצות גדולות יותר, של שלושה ומעלה, אנא ציינו זאת במפורש בהזמנה באתר או בפני צוות שירות הלקוחות שלנו. לא תמיד נוכל להבטיח זאת אולם נעשה כל מאמץ לסייע. *שים לב כי באצטדיונים שונים כגון "קאמפ נואו" ישיבה ביחד מוגדרת כישיבה במושבים הצמודים לאורך, לרוחב או באלכסון.

היכן בדיוק אשב באיצטדיון?

במחירון האתר תמצאו פירוט הכרטיסים המוצעים לכל אירוע וכן קטגוריות ישיבה שונות ברמות מחיר מגוונות. אנו מנסים תמיד לתת את מירב המידע האפשרי אשר מצוי בידינו. במקרים מסוימים המידע המקובל בשוק לגבי הקטגוריות השונות הינו כדלקמן: לאורך המגרש – כרטיסים למושבים הממוקמים לאורכו של המגרש, בין העיקולים שמעל לדגל הקרן. מאחורי השער – כרטיסים הממוקמים מאחורי השערים. טבעת ראשונה, טבעות אחרות (שניה, שלישית, רביעית) – לאיצטדיונים רבים מספר יציעים בגבהים שונים. הטבעת הראשונה הינה היציע הקרוב ביותר למגרש. הטבעות האחרות נמצאות מעל הטבעת הראשונה בהתאמה. כאשר לא מצוין מספר הטבעת הכרטיסים עשויים להיות לכל טבעת שהיא בהתאם לקטגוריה. לאורך המגרש בין רחבות ה-16 – כרטיסים למושבים הממוקמים בחלק המרכזי של הקטגוריה. כרטיסים אלו קיימים רק לחלק מהאיצטדיונים. שימו לב: יציעי אוהדי הקבוצה הביתית ואוהדי הקבוצה האורחת – אם לא מצוין אחרת באופן מפורש, כל הכרטיסים הינם ליציעים בהם יושבים אוהדי הקבוצה הביתית. במידה והכרטיסים הם ליציע אוהדי הקבוצה האורחת הדבר יצוין במפורש בשם הכרטיס. מיקום הגבול בין "אורך המגרש" לבין "מאחורי השער" משתנה מאיצטדיון לאיצטדיון והוא נתון להחלטת המארגנים ו/או הנהלת האיצטדיון.

לאתר טיולים אין מעורבות כספית, זהו שרות לגולשים.
על כל בעייה יש לפנות לשרות לקוחות של האתר.
חובתכך של המטייל לפני הזמנה ללחוץ כאן > לתקנון של חברת טיקטינגו, תנאי שימוש

אחרים ספורט ובריאות מומלצים בעולם קופונים ומבצעים בתיירות תרבות, אמנות ובידור בעולם אירועי ספורט בעולם, אירועים, הופעות, ספורט

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות