שיתוף פעולה בנושא מדיה ויזואלית בתיירות


אנחנו שמחים לבשר, כי אתר השוואת מחירים ודירוגי מקומות לינה בעולם hotels-seeker.com הסורק מעל 350 אתרי הזמנות עם 350,000 מקומות לינה, החל לתת שרות חדש באתר של סיורים ווירטואליים בסרטי וידאו, תמונות  ועוד על מלונות ואטרקציות ב- 220 מדינות בעולם. המידע החזותי הוא ברמה הגבוהה היותר וזאת בזכות הסכם ושיתוף פעולה האתר המעולה בתחום המדיה החזותית בתחום התיירות iceportal.com . כל תיירן אשר מעוניין להציג האטרקציה שלו באתר hotels-seeker.com מוזמן ללחוץ על כפתור בקשה להצטרפות שנמצא בסרגל העליון  

 מצורף דוגמא לכלים החזותיים של מלון מסויים בקנקון, מקסיקו: http://iceportal.com/brochures/ice/brochure.aspx?did=5177&brochureid=247

וידיאו, 360, תמונות ברמת גימור HD

 

למה כדאי לך להיות איתנו?

אתר hotels-sseker.com חשוף ל-120 מיליון גולשים פוטנציאלים ב-26 שפות של האתר

אתר hotels-sseker.com שוקד להכניס כל הזמן כלים חכמים ולשפרם. כמו למשל: חווית משתמש, בינה מלאכותית ומכשירים חדשים וייחודיים שאינם נמצאים בשום אתרי השוואות ואפילו באתרי הזמנות (ומכאן היחוד שלנו), על-מנת לתת למטייל את הדבר הכי טוב, כדי שיוכל לבחור לו את המלון המתאים לכל סוגי דרישותיו.

אתר hotels-sseker.com שומר על אובייקטיביות מלאה. אין חסויות, אין פרסומות ואין חלונות קופצים. ונותן לתחרות החופשית לנצח.

אתרiceportal.com  נחשב למוביל בתחומו ונותן שרות בתחום התיירות לפייסבוק, גוגל ולרשתות המובילים בתחום במלונאות (את הלוגוים של אותם חברות ניתן לראות בבאנר הראשון של האתר, כולל הלוגו של hotels-seeker.com)

 

מהו פורטל ICE&HOTELS-SEEKER ?

פורטל ICE&HOTELS-SEEKER מסייע ללקוחות לייצר, לנהל ולהפיץ אובייקטים חזותיים עשירים ליותר מ-11 מיליון מבקרים ייחודיים בחודש באלפי אתרים בעולם בתשע שפות. לפורטל ICE&HOTELS-SEEKER יש הפקה מבית שמתמחה בצילום אדריכלי בהפרדה גבוהה, סיורים וירטואליים של 360 מעלות (הדמיה פנורמית), הזרמת וידאו בהפרדה גבוהה, תכניות אינטרנט וספרים אלקטרוניים.

 

כיצד משתמשים ספקים בפורטל ICE&HOTELS-SEEKER ?

כיום, חומרי מכירות האינטרנט בתחום הנסיעות כוללים עזרים חזותיים עשירים (סיורים וירטואליים על מסך מלא בהפרדה גבוהה וב-360 מעלות, תכניות אינטרנט, קטעי וידאו, גרפיקה, תרשימי קומות מפות, ועוד). על מנת לספק את התוכן שלך לאלפי ערוצי הפצה, כל אחד עם דרישות טכניות שונות משלו, יש צורך בפורטל המרת תוכן אינטרנטי . פורטל ICE&HOTELS-SEEKER מספק את הממשק החיוני הנדרש כדי לסייע לצרכנים לראות את האובייקטים החזותיים המצוינים שלך באלפי אתרי תיירות, כולל סוכנויות נסיעות מקוונות (OTA), מנועי חיפוש, רשתות חברתיות ופלטפורמות סלולריות.

  • מחקרים מאמתים שמדיה עשירה (וידאו, סיורים וירטואליים, ותכניות אינטרנט), כחלק מאסטרטגיית השיווק של בית מלון, מגדילה את שיעור ההמרה, מייצרת החזרת השקעה משמעותית, והעלויות הרבה יותר קטנות מעלויות יוזמות שיווק אחרות.
  • שילוב יעיל של מדיה עשירה מאפשר לצרכנים לחקור נכסים בצורה טובה יותר מפני שהם מתעסקים, מתבדרים, ומתחנכים במהלך חווית הקניות והרכישה.
  • התקדמויות טכנולוגית אפשרו לפורטל ICE&HOTELS-SEEKER לבצע זינוק של דורות בפריסת חבילת השירותים הנוכחית לרבות סיורים וירטואליים של 360 מעלות בהפרדה גבוהה על מסך מלא.
  • מקרי מבחן מראים כי מדיה עשירה באתרי תיירות צד שלישי מגבירה את התנועה לאתרי הספקים בשיעור של 6.5 עד 13 אחוזים, וכי אותו תוכן באתר הלקוח מעלה את שיעור המרת הצפיות להזמנות בכ-8 אחוזים.

הצגה חזותית – "החוברת" של פורטל ICE&HOTELS-SEEKER נועדה לניווט פשוט וקל ומאפשרת גם לספקים וגם לערוצי ההפצה להציג את התוכן בכל גודל, מסגרת, ומיתוג שהם רוצים. הפעלת כל אובייקט חזותי יכולה להיות מוצגת במסך מלא כפי שמודגם להלן בצד שמאל ואפשרויות ניווט שונות הכוללות תמונות, קטעי וידאו, סיורים וירטואליים של 360 מעלות בהפרדה גבוהה, מידע, מפות, ואפשרויות שיתוף זמינות.

היכן מפיץ פורטל ICE&HOTELS-SEEKER את התוכן שלך ?

פורטל ICE מפיץ אובייקטים חזותיים לאלפי אתרי תיירות כולל סוכנויות נסיעות מקוונות (OTA), מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, פלטפורמות סלולריות, ועוד, שמגיעים למיליוני צופים ייחודיים בחודש !

 

האם פורטל ICE&HOTELS-SEEKER מספק שירותי הפקה ?

כן, פורטל ICE&HOTELS-SEEKER מסייע בחלק ניכר מצרכי ההפקה שלך, כולל: צילום מקצועי, סיורים וירטואליים של 360 מעלות בהפרדה גבוהה, סרטוני וידאו, תכניות אינטרנט וספרים אלקטרוניים. כל הזכויות, לכל התכנים המיוצרים על ידי פורטל ICE&HOTELS-SEEKER, הן בבעלות הלקוח באופן קבוע.

 

צילום

צוות הצילום המקצועי הביתי של פורטל ICE&HOTELS-SEEKER מצלם בשטח כדי לספק ללקוחות תמונות דיגיטליות ברזולוציה גבוהה לפרסום באינטרנט ולדפוס. התמונות עוברות עיבוד דיגיטלי במשרדי החברה ומותאמת באמצעות פוטושופ לשימוש למטרות הדפסה ולאינטרנט. התמונות יכולות להינתן במספר רב של פורמטים (TIFF, JPEG, PNG, GIF, PSD, ועוד).

סיורים וירטואליים של 360 מעלות בהפרדה גבוהה

צוות הצילום המקצועי הביתי של פורטל ICE&HOTELS-SEEKER מצלם בשטח כדי לספק ללקוחות סיורים וירטואליים של 360 מעלות בהפרדה גבוהה על מסך מלא – מה שמכונה גם בתור תמונות פנורמיות. הסיורים האינטראקטיביים הללו נותנים לצרכנים, בכל המקום, "מבט" מלא על הנכס שלך.

סרטונים

פורטל ICE&HOTELS-SEEKER נעזר בצוות צילום וידאו מקצועי שמצלם בשטח במטרה לייצר ולערוך קטעי וידאו שמניעים ומרגשים את הצופים. סרטוני הווידאו יכולים לכלול תסריט מותאם אישית, קריין או קריינית, מוזיקה, אפקטים קוליים, מנחה\כישרון, אלמנטים מיוחדים של הפקה וחבילות גרפיקה כדי לשפר את חוויית הצופה.

תכניות אינטרנט

מצרפי תמונה שיוצרים סרטוני וידאו מדהימים עם מוזיקה, קריינות וגרפיקה שמפרסמים באתר שלך, באלפי אתרי תיירות וברשתות חברתיות ברחבי העולם. אגב, תכניות האינטרנט של פורטל ICE&HOTELS-SEEKER הן מאוד חסכוניות ויעילות בתור אמצעי ליצירת מצגת מדיה עשירה עם תמונות מסורתיות המסופקות על ידי הלקוח או כאלה שנוצרו על ידי הצלמים המקצועיים של פורטל ICE.

ספרים אלקטרוניים

הספרים האלקטרוניים של פורטל ICE&HOTELS-SEEKER הם הטובים ביותר בשוק ! הספרים האלקטרוניים שלנו תוכננו כדי שהמשתמשים יוכלו לנווט ולהציג בקלות עלונים ברזולוציה גבוהה על כל מחשב. הספרים האלקטרוניים האינטראקטיביים הללו, ברזולוציה גבוהה, עוזרים להחיות את החוברות המסורתיות בצורה שלא הייתה קיימת בעבר. יצירת, הפקת, אחסון ומשלוח הספרים האלקטרוניים עשויים להשתנות מפרויקט לפרויקט בהתאם לחומרים הזמינים ו\או כמות הקלט היצירתי הנדרשת.

 

בכבוד רב

HTTP://HOTELS-SEEKER.COM

[email protected]

 

הודעות תיירותיות לעיתונות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים