• תַפרִיט
  • תַפרִיט

שרות מ \ ל שדה התעופה באמצעות חברת הסעות בינלאומית

דף הבית » שרות מ \ ל שדה התעופה באמצעות חברת הסעות בינלאומית

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

הסעות משדה התעופה

כשאתם מתכננים חופשה בחו”ל כדאי להזמין מראש הסעה משדה התעופה אל בית המלון שלכם. אם תמתינו לרגע האחרון ותתחילו לחפש מונית בנמל התעופה, אתם עלולים להמתין זמן רב למונית מתאימה שתסכים לקחת אתכם למלון, להיתקל בבעיות בלתי צפויות או בקשיי תקשורת, ובעיקר – לשלם מחיר גבוה יותר מהמחיר האמיתי של מונית משדה התעופה ליעד. חיפוש מונית בשדה התעופה גם כרוך בלחץ רב, ואם היו בעיות עם ההסעה משדה התעופה, לא יהיה לכם אל מי לבוא בטענות.

מכל הסיבות הללו מומלץ להזמין מראש מונית משדה התעופה בחו”ל למלון שלכם, וגם חזרה. ניתן לעשות זאת באמצעות שירות הסעות בינלאומי, המתמחה בשירותי הסעה משדה התעופה לבית המלון עבור תיירים ברחבי העולם מאז שנת 2010. דרך שירות הסעת בינלאומי תוכלו להזמין מונית משדה התעופה מראש/יותר מ -550 שדות תעופה ב -90 מדינות. הנהג יפגוש אתכם בנמל התעופה כשהוא נושא שלט עם השם שלכם וייקח אתכם ישירות ליעדכם, ללא שום לחץ, דאגות והתמקחויות, במחיר שקוף והוגן שנקבע מראש לפי מחירון עוד לפני שהמראתם לחופשה.

השתמשו במנוע החיפוש של קיוויטקסי :

איך עובד שירות הזמנת הסעות לשדה התעופה בחו”ל:
1. ביחרו את מסלול ההסעה
באמצעות השימוש בקופסת החיפוש תוכלו לבחור את נמל התעופה ממנו אתם מעוניינים להזמין הסעה למלון, עיר בעולם בה אתם מעוניינים להזמין מונית או תחנה ספציפית כמו שם בית המלון שלכם אם אתם מעוניינים להזמין ממנו מונית לשדה התעופה. אם אתם לא מוצאים את היעד המבוקש, אפשר להגיש בקשה לחברה להצעת מחיר לפי מסלול נסיעה בין כתובות ספציפיות

2. הזמינו מונית בחו”ל אונליין
מלאו את התאריך המבוקש להזמנת מונית משדה התעופה, את שעת האיסוף, את מספר הטיסה שלכם, את כתובת בית המלון או המקום שאליו עליכם להגיע, והשלימו פרטים נוספים על המסלול כמו עצירות ביניים והערות נוספות. לאחר שמילאתם את כל הפרטים, כולל שמכם, תוכלו לבצע את התשלום אונליין באמצעות כרטיס אשראי וההזמנה תאושר ע”י חברת ההסעות.

3. נהג המונית יפגוש אתכם בנקודת האיסוף
נהג מונית של התחנה המקומית המורשית שעובדת עם קיוויטקסי  יפגוש אתכם במקום ובשעה המיועדת. תוכלו לזהות בקלות את הנהג שיחכה לכם בטרמינל הטיסות הנכנסות כשהוא מחזיק שלט עם שמכם. הנהג יסייע לכם עם נשיאת המזוודות וידאג שתגיעו למקום יעדכם בצורה הנוחה ביותר – קיוויטקסי  הוא שירות מומלץ שצבר ניסיון ומוניטין בהסעות משדה התעופה עבור תיירים רבים ברחבי העולם והם מקפידים לעבוד עם נהגי הסעותברמה גבוהה בלבד. מחיר הנסיעה כבר נקבע מראש ושולם בעת ההזמנה כך שאתם אפילו לא חייבים להמיר מט”ח בשדה התעופה אם יש לכם יורו או דולר שאתם יכולים להמיר במלון למטבע המקומי.

הזמנת מונית לשדה התעופה
כאשר אתם מתכננים חופשה בחו”ל, ועל אחת כמה וכמה אם אתם מתכננים חופשה בחו”ל עם ילדים, מלבד הזמנת כרטיסי הטיסה והזמנת בית מלון, אם אתם לא מזמינים השכרת רכב לשדה התעופה, כדאי לתכנן מראש את ההסעה מנמל התעופה לבית המלון שלכם במדינה הזרה בה אתם מבקרים. בד”כ כדי להגיע משדה התעופה למלון יש שתי אפשרויות: או לעלות על אוטובוס או לקחת מונית. שתי האופציות אפשריות, אבל אם תיקחו מונית עם נהג מקומי מאילו שמחכים בשדה התעופה לתיירים המחיר שתידרשו לשלם יהיה כנראה גבוה מאוד יחסית למה שהיו משלמים מקומיים שמכירים את המחירים האמיתיים שלהסעות.

בעיה נוספת כאשר מדובר בטיולי משפחות לחו”ל הוא שבהסעות שמחכות בשדה התעופה בד”כ אין כסא ילדים או בוסטר בשירות הסעות מ/אל נמל התעופה ניתן להזמין זאת מראש). אוטובוס הוא דרך זולה יותר אבל אם אתם טסים לטיול משפחות בחו”ל יכול להיות מאוד קשה לעלות על אוטובוס עם הילדים והמזוודות לנסיעה ארוכה אחרי הטיסה. בארץ זרה, אתם גם מסתכנים בכך שלא תמצאו את האוטובוס המתאים או שתעלו על קו האוטובוס הנכון בכיוון הלא נכון, או אפילו בכך שלא תצליחו למצוא את תחנת האוטובוס ותסתבכו בהליכה ארוכה עם המזוודות במקום לא מוכר.

החופשה שלכם תתחיל בצורה הרבה יותר קלה אם תזמינו מונית לשדה התעופה מראש. בשביל לספק שירות זה לתיירים ברחבי העולם הוקם שירות הסעות מ/אל נמל התעופה. כל שעליכם לעשות כדי להזמין הסעה מנמל התעופה למלון מראש הוא לבחור מסלול ואת סוג הרכב שברצונכם לנסוע בו, לספק את פרטיכם האישיים ולבצע את התשלום מראש. הנהג ימתין לכם בשעה שבחרתם ותוכלו להגיע בנחת אל יעדכם. אחרי הכל, אתם נוסעים לחופשה, מותר להתפנק!

לשירות הסעה פרטי משדה התעופה למלון יש יתרונות חשובים רבים על פני שירות ההסעות הקבוצתי הכלול בחבילות נופש סטנדרטיות המוזמנות דרך סוכנויות נסיעות:

אם תזמינו מונית לשדה התעופה לא תצטרכו להמתין לתיירים אחרים בנמל התעופה במשך שעות עד שיסיימו לאסוף את המזוודות האחרונות של כל הקבוצה. לא תצטרכו לבזבז זמן חופשה יקר באוטובוס עם תיירים אחרים כדי להגיע למלונות שלהם שמפוזרים בדרך – הנסיעה בין מלון למלון עשויה לקחת שעות במקרים מסויימים. אם תזמינו שירות הסעה אישי, תגיעו ישירות לבית המלון כדי לנוח לאחר הטיסה ולהתחיל בחופשה לה חיכיתם.

הסעות אישיות הן כמובן הרבה יותר נוחות מאשר הסעות בקבוצה, בעיקר אם אתם טסים לחו”ל עם ילדים או בקבוצת חברים או טיול משפחות. עם זאת, הסעה משדה התעופה לא תעלה לכם הרבה יותר מנסיעה קבוצתית אם התשלום מתחלק בין כל הנוסעים.

סוגי הסעות משדה התעופה
הרכבים של קיוויטקסי  ביותר מ -550 שדות תעופה ב -90 מדינות, מחולקים לעשרה קטגוריות שונות – מרכבים אקונומיים (מכוניות משפחתיות בגודל קטן) ועד מיניבוסים המסוגלים להושיב 19 נוסעים. אם אתם טסים לחו”ל עם ילדים, תוכלו להזמין מושב ילדים מראש והנהג יתקין אותו לפני הנסיעה.הרכבים של קיוויטקסי מחולקים לשמונה קטגוריות שונות – מרכבים אקונומיים (מכוניות משפחתיות בגודל קטן) ועד מיניבוסים המסוגלים להושיב 19 נוסעים. אם אתם טסים לחו”ל עם ילדים, תוכלו להזמין מושב ילדים מראש והנהג יתקין אותו לפני הנסיעה.

– 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם