• תַפרִיט
  • תַפרִיט

תיירות עב”מים – יש דבר כזה: סיורים עם מומחי עב”מים

דף הבית » תיירות עב”מים – יש דבר כזה: סיורים עם מומחי עב”מים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

 –

כתבה וערכה : נטלי שוחט

לאוהדי הז’אנר או לאנשים שרוצים להכיר פן נוסף – שונה, אחר, מרתק – בתיירות העולמית, סדרת כתבות על אתרים שכל חובב עב”מים מושבע חייב להכיר ברחבי העולם, ורצוי – גם לבקר בהם בהזדמנות

בכתבה הראשונה הבאתי בפניכם שלושה אתרי קאלט עולמיים המקושרים עם נושא העב”מים:   רוזוול (ארה”ב), קווי נסקה (פרו) ופומה-פונקו (בוליביה). אתם מוזמנים להיכנס שוב ולהיזכר..

הפעם אחבר אתכם לפן מעט שונה ולאתרים המתרכזים בארצות הברית בלבד. אם בפעם הקודמת קיבלתם רקע על שלושה אתרים מפורסמים שם תוכלו לבקר בהזדמנות , הפעם ממש נבקר באתרים שהיו בהם, על פי התקשורת והשמועות, נחיתות וביקורים של עב”מים. נעשה זאת באמצעות סיורים מודרכים על ידי אנשים המומחים לדבר, כולל, במקרים מסוימים, אנשים שטוענים כי היו להם מפגשים של ממש.

אני מתרגשת, הפעם זה הדבר האמיתי. אז בואו נתחיל:

רוזוול, ניו-מקסיקו (Roswell, New Mexico)

נכון, כבר היינו שם בסיור הקודם, אך הפעם, כאמור, מוצע לכם סיור מודרך אל כל מה שקשור ל”תקרית רוזוול” המפורסמת משנת 1947. החברה שעושה את הסיורים נקראת TOP SECRET, והנה קישור לאתר המתאר את הסיור עצמו: http://www.roswellufotours.com/

בסיור זה תקבלו הסבר מעב”מולוג מומחה בשם דניס בלתזאר על הסיפור האמיתי שסביב הטיוח של “תקרית רוזוול”, הסיפור הראשון שפורסם והפיח רוח חיים בנושא שלם שנקרא עב”מים וחייזרים. הסיור אורך כשעתיים ובו תטיילו בכ- 20 אתרים הקשורים לתקרית: בעיר רוזוול עצמה, בשדה התעופה הצבאי הישן של העיר שבו שהתה יחידת המפציצים העילית 509, בבניין 84 שבו, על פי עדויות, אפסנו בתחילה את גופות החייזרים שכביכול התרסקו בתקרית, בביתם של כמה עדים מיד ראשונה, באתרי ההתרסקות עצמה. כמובן שתוך כדי הסיור תכירו קצת את ההיסטוריה של העיר עצמה, על הארכיטקטורה הייחודית שלה, וגם תתקלו במק’דונלד היחיד בעולם בצורת צלחת מעופפת…

בעלות, ויש לתאמו 48 שעות מראש.

סיורי עב”מים פלוס בסדונה, אריזונה

כאן מוצעים לכם שלושה סוגי סיורים מרתקים ומסתוריים ע”י חברה בשם Encounter Sedona. הסיורים מודרכים ע”י בעלת החברה, קים קרלסברג ( Kim Karlsberg) צלמת, סופרת ואחת שחוותה מפגשים מן הסוג השלישי (טוענת שחוותה, בין השאר, חטיפה ע”י חייזרים).

אתם יכולים לבחור בין שלושה סוגי סיורים:

סיור א’: סיור לילה, תצפית על שמי הלילה של סדונה, בו תצוידו במכשירים משוכללים לראיית לילה

הסיור ייקח אתכם ל”אתרים לוהטים” שבהם נצפו עב”מים לרוב, וכן תסופר לכם האמת לגבי ריבוי העב”מים באזור. על פי הכתוב בפרטי הסיור, מובטח לראות עב”מים בכל סיור (בדרך כלל בין 25 ל- 100 כלים לא מזוהים בכל סיור!!), וכן להתפעל משמי סדונה המופלאים ומרובי הכוכבים. קים מסבירה ונותנת פרמטרים כיצד ניתן להבחין בין עב”מ לבין כלי שאינו כזה.

פרטים נוספים תוכלו לראות בקישור לסיור:  www.SedonaUFOSkyTours.com.

בתשלום, אורך הסיור: שעה וחצי; יש לתאם מראש ולבוא עם לבוש חם. לא מתאים לילדים קטנים.

סיור ב’ : ערב עם כדורי אור ושאר יצורים בין ממדיים

הפעם לא מדובר בעב”מים, אלא בתופעה מיוחדת אחרת. קים, הצלמת, מתמחה בצילום תופעות בין ממדיות כמו יצורי אור, יצורים ביו ממדיים, יצורי פלזמה ועוד תופעות טבע מיוחדות, מרהיבות ומסתוריות, שלא ניתן לראותן בעין רגילה. השילוב שבין יכולותיה הטכניות ליכולת התקשור שלה מאפשר להיפגש עם תופעות מיוחדות אלה. בסיור זה קים נותנת סקירה על התופעות המיוחדות, ואז מציידת כל אורח במצלמה כדי שיוכל בעצמו לתעד תופעות אלה. לאחר הכנה זו, קים לוקחת את המסיירים למקומות מיוחדים שבהם ניתן ללכוד בעין המצלמה את היצורים המיוחדים הללו. בסיום הסיור כל אורח מצויד בדיסק עם החוויה שחווה והצילומים שצילם.

בתשלום, הסיור אורך כשעה וחצי עלות: יש לתאם מראש ולבוא עם לבוש חם.

=

סיור ג’: החוויה הפרא – נורמלית המושלמת והקסומה

בסיור ערב זה תחוו את חווית המערבולת (ה-vortex) ותבקרו בכמה אתרים מדהימים שאינם ידועים למטייל הרגיל באזור. השיא שלו: סיור באזור חוות ברדשו ( Bradshaw Ranch ) הנחשבת לשער בין ממדי עוצמתי. מסתבר שעשרות ספרים נכתבו אודות אותה חוה מיוחדת!! ומסתבר גם שכנראה, מסיבות של סודיות וכדומה, החווה שייכת לממשלה, והרשויות אינן מאפשרות להיכנס לתוכה!! כנראה שיש מה להסתיר…

שם באזור תוכלו לצפות ולצלם תופעות כמו כדורי אור ויצורים בין ממדיים, וכן תבצעו תצפית על עב”מים באתרים “חמים”.  קים, שחוותה כאמור קשר עם חוצנים, וחווה קשר עמוק עם כל נושא האנרגיה, מצאה קשרים ו”ורידים” של אנרגיה המקיפים את החווה ואינם מחייבים כניסה לחווה עצמה על מנת לחוות את התופעות המיוחדות.

ללא קשר לכל אלה, הנוף המדברי של סדונה מרהיב ביופיו!

בתשלם, יקר.  סיור שבין 4-5 שעות, שמתחיל לפני החושך ונמשך עד הלילה. יש להצטייד בבגדים חמים, באוכל, בנייר טואלט ובמים, הסיור כולל הליכה די מרובה, כולל טיפוס סלעים קל.

=

תצפיות עב”מים באזור לאס וגאס וביקור סמוך ל”אזור 51″

כל חובב עב”מים באשר הוא שמע כיצד “אין כזה דבר על המפה, אזור 51”. כולם מכירים את ההכחשה הזו, ובה בעת יודעים שזהו בסיס סודי ביותר הקשור לנושאים כגון הנדסה הפוכה של כלי טייס חוצניים, נחיתות עב”מים ובניית כלי הטייס המשוכללים והסודיים ביותר של צבא ארה”ב
באתר של לאס וגאס http://www.vegas.com/tours/other-las-vegas-tours/area-51-tour/

בתחילת הסיור תחלפו ליד שדה התעופה מקינן, שם מטוסים לא מסומנים לוקחים את העובדים אל ומחוץ למתחם הסודי של אזור 51. בהמשך, הסיור חולף על פני מספר פטרוגליפים אינדיאניים הדומים לחוצנים, וכן בסמוך לגדר נהר יבש, שבו נצפו עב”מים פעמים רבות.

 בהמשך תיהנו מנוף מדברי מרהיב בעודכם נוסעים על דרך שנקראת “כביש החוצנים”    (the “Extraterrestrial Highway”). בדרך תעצרו במסעדה מפורסמת בהקשר זה בשם “המקום הקטן של אל” (the famous Little A’le’ Inn) שבו צולמו סצנות מכמה וכמה סרטי עב”מים. שם תוכלו להצטייד בהמון אינפורמציה על אזור 51, כולל ספר בנושא שנכתב ע”י קצין לשעבר בחיל האוויר האמריקאי ששירת שם.

לאחר ארוחה טובה, ימשיך הסיור וייעצר ב”תיבת הדואר השחורה” שמסמנת את תחילתו של האזור הסודי והסגור כמובן לציבור. כמובן שתיתקלו בצבא של שומרי סף, מצלמות, רכבים ומה לא וכן בשלטים על כך שהגעתם למקום שהוא סודי ביותר.

פרטים על הסיור: הסיור אורך כ- 10 שעות, כולל ארוחת צהרים וכיבוד קל, מים ללא הגבלה, הסיור מתקיים מדי יום. שימו לב: אנשים ממליצים על מדריך ספציפי בשם דין.

 

ניתן להתעניין בטיולים נוספים סביב נושא העב”מים באזור ניו-מקסיקו ואריזונה בחברה שהוזכרה כבר לעיל, Top Secret. אני מצרפת לכאן את האתר שלהם: http://www.topsecrettours.com/                                                                                       

אי שם נמצאת האמת…

אז שתהיה לכם נסיעה טובה ומלאת חוויות! אם נסעתם וחוויתם, אנא ספרו לנו על כך.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם