• תַפרִיט
  • תַפרִיט
תיק נסיעות למושב רכב

מדריך לבחירה וקנייה של תיק נסיעות איכותי ובטוח למושב ילד ברכב

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של תיק נסיעות איכותי ובטוח למושב ילד ברכב

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

תיקי נסיעה הטוב יותר למושב רכב של תנוקכם (המותג הכי נמכר באמזון) – הפכו את הנסיעה שלכם ואו הטיסה לקלה יותר.

קרדיט לתמונה ראשית ותוכן ל KangoKids AMAZON

תיק חדש ומשופר עם תפירה נוספת, מסיר את הלחץ בנסיעה עם ילדים קטנים – קחו איתכם את כיסא הבטיחות לפעוט ודע שהוא מוגן. כיסויי מושבי המכונית הם בצבעים עזים, קלים לזיהוי ומתקפלים לתוך נרתיק קומפקטי כדי להיכנס לתיק היד שלכם.
ילדים בטוחים ומאושרים יותר – עם תיקי הנסיעה למושב המכונית, אתם יכולים לחסוך כסף על ידי שתיקחו את מושב המכונית של ילדכם איתכם בכל פעם שאתם נוסעים, מבלי לדאוג לבטיחות המכונית. כיסויי מושבים לרכב ושקיות אחסון לתינוק עמידים למים ומגנים על מושב המכונית שלכם.

שמרו את הידיים שלכם חופשיות לטיפול בילדכם – נותן לכם אפשרויות נשיאה נוספות בסגנון תרמיל גב, כולל שתי רצועות כתף מרופדות או שימוש בידיות מחוזקות. אתם יכולים לשאת תיק תינוק ופריטים אחרים לתינוק בו זמנית. מעוצב בצורה ארגונומית, ניתן לשאת את מושב המכונית.

חסכו כסף על ידי הגנה על מושב המכונית היקר שלכם- תיק נסיעה עמיד ועמיד בפני קריעה, עם סגירת שרוך מעל פתח לאבטחת מנשא מושב הבטיחות, כדי שבמהלך ההובלה שלא ייפתח ולא ייפגע. אידיאלי כתיק אחסון לשמירה על ניקיון מושב התינוק.

לקנייה > תיק נסיעות למושב ילד ברכב, באמזון


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם