• תַפרִיט
  • תַפרִיט
תיק נסיעות למושב רכב

תיקי נסיעות למושב ילד ברכב

דף הבית » תיקי נסיעות למושב ילד ברכב

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

תיק נסיעות למושב רכב – הופך את הנסיעה לקלה יותר וחוסך כסף. מנשא מושב רכב חדש משופר עבור נמל התעופה – הגנו על מושבי הרכב והטיולון של ילדכם מפני לכלוך ונזק. תרמיל מרופד לנשיאה קלה.

  לקנייה > תיק נסיעות למושב ילד ברכב, באמזון

  • תיקים משופרים חדשים עם תפרים נוספים. הוציאו את הלחץ מהנסיעות עם ילדים קטנים – קחו אתכם את מושב הרכב שלכם לפעוט, אבל דעו שהוא מוגן. מגן מושב הרכב שלנו הוא בצבע בהיר לזיהוי קל ומתקפל לתוך נרתיק קומפקטי כדי להיכנס אל תיק היד שלכם. תיק טיולון XL למטוס יתאים לרוב המותגים הגדולים של מושב רכב נייד, מושב רכב ניתן להמרה וטיולון קל משקל.
  • ילדים בטוחים ומאושרים יותר – עם תיקי הנסיעות למושב הרכב שלנו, תוכלו לקחת אתכם את מושב הרכב של ילדכם בכל פעם שתטיילו, ובכך תחסכו כסף ולעולם לא תצטרכו לדאוג לבטיחות הרכב. כיסויים אלו למושב הרכב ותיקים לתינוק להפקדה בשער עמידים במים כדי להגן על מושב המכונית שלך.
  • שחררו את הידיים שלכם כדי להשגיח על התינוק שלכם – נותן לכם אפשרויות נשיאה נוספות בסגנון תיק גב כולל שתי רצועות כתף מרופדות או שימוש בידית המחוזקת. ניתן יכול לשאת את תיקי התינוק שלכם ומוצרי תינוקות אחרים בו זמנית. עיצוב ארגונומי כך שמושב הרכב של התינוק שלכם נוח לנשיאה דרך שדה התעופה.
  • חסכו כסף על ידי הגנה על מושב הרכב היקר שלכם – תיק נסיעות למושב הרכב לשימוש אינטנסיבי, עמיד ועמיד בפני קריעה עם סגירת שרוך ודש מעל הפתח כדי להבטיח שמנשא מושב הרכב לא ייפתח או ייפגע בעת העברה. אידאלי עבור מטען שהופקד. מומלץ כתיק אחסון למושב הרכב כדי לשמור על מושב התינוק שלכם נקי.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות