• תַפרִיט
  • תַפרִיט

תחקיר: מי האתרים הטובים ביותר להזמנת לינות?

דף הבית » תחקיר: מי האתרים הטובים ביותר להזמנת לינות?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 7 דקות

כמו באתרים שמזמינים בהם כרטיסי טיסה זולים באינטרנט, לא חסרים מקורות זמינים כשצריך להזמין חדר בבית מלון זול. החל ממנועי החיפוש metasearch ששולחים אתכם לאתרי החברה לביצוע הזמנות בסוכנויות נסיעות מקוונות, ועד לאתרים המשולבים של בתי מלון, האפשרויות להזמנות באתרי האינטרנט, הן עצומות. אולם, כשעורכים חיפוש אחר בתי מלון, ההחלטה בין איזה אתרים צריך לערוך השוואה, אמורה להיות תלויה בתדירות שהם מציעים את המבצעים הטובים ביותר, בעדיפויות שלכם ואיך מסננים את תוצאות החיפוש.

אתרי האינטרנט לצורך השוואת מחירים בעת הזמנת בתי מלון

בדרך כלל, האסטרטגיה הכוללת לתכנון נסיעות, היא לערוך השוואת מחירים ממקורות רבים, כולל אתרי בתי המלון עצמם, שלפעמים יכולים להציע מבצעים שלא מופיעים באתרים של צד שלישי, או שמציעים את אותם מחירים כמו באתרי צד שלישי, אך ללא העלויות בדמי ההזמנה. אתרי בתי המלון יכולים גם להציע חבילות מבצעים – הכוללות תוספות על האירוח וכו’ – מה שאינו מופיע באתרים של צד שלישי. והפתעה יש למלונות אלו דפים סודיים שלא נמצאים במנגנון החיפוש בגלל שהם מוגדרים NOFOLLOW  ושם המחיירים זולים יותר ( בדוק, מניסיון אישי )

השורה התחתונה, שבין אם אתם מחפשים באתר בית המלון על פי הרשימה שלהלן, או דרך מנוע חיפוש מועדף שלכם, יש לבדוק תמיד גם את האתר עצמו של בית המלון, או להתקשר למחלקת ההזמנות שלו, כדי לוודא שאתם באמת מקבלים את המבצע הטוב ביותר של המלון.

אם אתם מנסים להבין איך לחפש בצורה הטובה ביותר בתי מלון זולים, ראשית, ערכו חיפוש על פי הרשימה הזאת, המכילה את אתרי החיפוש הטובים ביותר, וללא סדר מסויים. לאחר מכן, גללו למטה, כדי לקרוא לעומק את התיאור המתומצת של כל אחד מהם.

אין שום רשימה של אתרי הזמנות של בתי מלון שיכולה למצות זאת טוב יותר, אך הרשימה שלהלן מייצגת שילוב של בתי המלון האהודים ביותר על האנשים והמשלבים בתוכם כמה אפשרויות חיפוש חדשות יותר, שיתכן ואינכם יודעים עליהם.

כל האתרים הללו עמדו היטב במבחנים, הן מבחינת המחירים לאותם תאריכים והן מבחינת היעדים, והם היו די עקביים בין אתר לאתר. אולם, התנודתיות בתוצאות יכולה להשתנות, וזאת בהתאם ליעדים שאתם מחפשים, ועד כמה זמן מראש אתם מחפשים את המבצעים הטובים ביותר וכן מבחינת התקופה בשנה שבה אתם רוצים לנסוע (כלומר, בעונת השיא לעומת העונות שהן יותר בשפל).

כשלוקחים זאת בחשבון, להלן אתרי ההזמנות הטובים ביותר לעריכת השוואות מחירים לנסיעתכם הבאה, וזאת בתוספת המאפיין הבולט ביותר שנמצא אצל כל אחד מהם.

בכל אתר כתבתי הערות מאד חשובות שאנשים לא מודעים להם ושיעשו לכם סדר בהבנה. לאמינות המידע על החברות כנסו לתשקיפים ל החברה או לאתר החברה ותגלו שרובם שייכים ל 2 קגלומטים ששולטים על 80% מהתעשיה של הזמנות לינות מקוונות.

Travel zoo

אחד מאתרי ההזמנות לבתי מלון הטובים ביותר לדילים של הדקה האחרונה ושל “המבצעים החמים,”. תיאורי המחירים החמים של Travelzoo, כוללים כל כך הרבה פרטים על הנכס , כך שאתם יכולים להיות בטוחים יותר שלא תגיעו בסופו של דבר לנכס רעוע.

החיסכון במחיר משתנה, תלוי ביעד, אך “המחירים החמים” הם הרבה יותר תחרותיים באופן עקבי, מאשר מחירים  הסטנדרטיים, שלא תמיד עורכים את ההשוואה הטובה ביותר מבחינת המחירים, לעומת אתרי הזמנות לבתי מלון אחרים.  אמנם ללקוחות מבחינת Travelzoo , יש “תמיכה של 24/7”,.

המאפיין הבולט: ה”תעריפים החמים” ישימו אתכם בבית מלון נוח, וגם אם הוא לא ארבעה כוכבים, הוא יהיה במחיר של מלון שני כוכבים.

הערה: אחד האתרים האהובים עלי 

HotelsCombined

HotelsCombined הוא אחד מאתרי ההשואות ( ואינו אתר הזמנות ) לבתי מלון הטובים ביותר, זהו כלי עזר למטא-חיפוש, המחפש אחר מגוון נרחב של מקורות, כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר של בתי המלון, כולל סוכניות מקוונות, כמו גם אחר אתרי בתי המלון עצמם. תוצאות החיפוש כוללים אפשרויות רבות מאותו מקור, ומאפשרים לכם לערוך השוואה בין סוגי החדרים השונים (למשל, “Queen bed”, לעומת “החדר שנבחר בעת ההזמנה”).

אפשר גם לזפזף בין מחירי בתי המלון שכוללים, או מדירים את המיסים. HotelsCombined כוללת גם הרבה מאד בתי מלון בשדות תעופה בראש התוצאות, ואפשרות לחשב את הפרשי המחיר הכוללים של הטיול כולו, במקום לגבי המחיר ללילה הנפוץ יותר. אף אחד מהדברים הללו אינו מהווה בעיה בפני עצמה, אך זה יוצר תהליך השוואת מחירים מסובך יותר, כשרוב אתרי המלונות האחרים מציגים רק את התעריפים ללילה.

המאפיין הבולט: כמות התוצאות הכוללת, הופכת את האתר הזה למקום טוב כדי להתחיל בו את החיפוש אחר בתי מלון, אך הקפידו לבדוק את המחירים והאפשרויות כשאתם מגיעים לבית המלון שהזמנתם באתר, כדי לוודא שהם אכן תואמים.

 הערה : ישנו אתר HOTELS-SEEKER שמבוסס על המנוע של הוטלסקומביינד שבתוכו יש פיתוח מעניין. בגלל שהוא בודק את אתרי השוואות שסורק את את אתרי ההזמנות. לאחר שהזרמתם את כל הדרישות שלכם תקבלו רשימה של אתרים והמלצות עם מחיר ממוינים.

אבל כאן יש הפתעה .

בדרך כלל אתר ההזמנות הראשון אמור להיות זול כי רשום מחיר הכי זול, אז ממש לא. מסתבר שהמלונות השניים והשלשיים שנכנסים לאתר שלהם ברוב המיקרים זולים יותר משמעותית מהמחירים של הקודמים לו. הדבר נובע מכלי שמנצל את המרגלים שנשתלו לכם באתר ומוצא מחיר זול יותר. מעניין אה!!!

בעברבגלל שיטה זאת, בדקתי על מלון בוטיק מרכזי בליסבון המחיר שהוצע לאותו חדר, לאותו תאריך ולאותו מספר לילות, כולל ארוחת בוקר ואם אפשרות לביטול. בבוקינג: 8000 שקל ל-7 לילות ודרך אתר זה מצאתי ב3900 שקל לאותם 7 לילות. ושצילצלתי למלון סידרו לי גם הסעה .

עכשיו, תשפטו

Agoda

Agoda  כאתר הזמנות לבתי מלון, בעבר התמקד באסיה, כשאותה התמקדות בולטת בעמוד הבית, היכן שאפשר לראות נכסים במזרח, בצורה מובלטת.

אולם כעת, אחרי ש- Agoda הגיעה גם לארה”ב, היא מספקת חוויית חיפוש אחרת של בתי מלון, הכוללת כמה מאתרי המלונות הטובים ביותר ברשימה הזאת. יש אפילו מקרים שבהם Agoda הציעה מבצעים על בתי מלון טובים יותר ממתחרותיה, כולל תוצאת חיפוש של מלון אחד שבו עלות ההזמנה הכוללת היתה בפחות ב-200$ מאשר על אותו מלון באתר מתחרה (בלי קוד קופון).

אל תצפו לאותו סוג של תוצאה כל פעם, אך זה מראה ש-Agoda, כמו כל שאר אתרי ההזמנות האחרים, שווה בדיקה, כדי לחפש אחר המבצעים הטובים ביותר של בתי המלון.

המאפיין הבולט: מבחר טוב של מקומות לינה הממוקמים במקומות טובים, ועם מחירים שהם טובים יותר באותה סביבה.

מומלץ להשתמש הצעות שלו שמופיעים בהוטלסקומביינד ואו הוטל סייקר, בגלל טריקי טריק שיפורט

Booking

כל עוד אתם רוצים להשאיר את כל האפשרויות פתוחות עבורכם, Booking מביאה את תוצאות החיפוש המעודכנות ביותר, וללא הפסקה, והיא כוללת תערובת מגוונת של בתי מלון, דירות ומוטלים/אכסניות. אולם, בין אם זה דבר טוב או רע, זה תלוי לחלוטין בהעדפות שלכם. אם למשל אינכם אוהבים מוטלים/אכסניות, תצטרכו לסנן אותם בתוצאות החיפוש, מה שיוצר שלב נוסף שאתרי הזמנת בתי מלון אחרים אינם מציעים. כלומר, ש-Booking מציעה משהו שמתאים לכל אחד, ומנוע החיפוש הנוח שלה, מציג את העלות הכוללת בחזית (למעט מיסים), שכמו ה-HotelsCombined , עוזר מאד לערוך את ההשוואה בין מחירי בתי המלון הזולים. מעצם כך שיכולים לראות את העלות הכוללת של בית המלון מיד מול עיניכם, עוזרת להחליט במהירות איזה בתי מלון מתאימים לתקציב שלכם.

המאפיין הבולט: המגוון הקיים מבחינת כל סוגי הנכסים המוצעים בתוצאות החיפוש. Booking.com היא אתר חיפוש טוב לבתי מלון, וזאת בדירוג נרחב של תקציבים.

הערה חשובה : Booking הינו אתר ששיך לפרייסליין לרשותו יש מאות אתרי הזמנות, שיעני מתחרים על אותו דבר אבל ניזונים מאותו מקור מידע. לאחרונה יש תביעות באוסטרליה, ובמדינות האיחוד על הטעיית צרכנים בשיטות למינהם. לשיקולכם. בעבר כתבתי מאמר עם דוגמאות.

Kayak

כמו האתר לחיפוש טיסות שלו, אתר החיפוש לבתי מלון של Kayak , מציע ממשק נקי וקל לשימוש, ועם מסננים זמינים רבים. כמו כן, הוא מציג מחירי אתרי הזמנות אחרים לבתי מלון, כך שאתם יכולים לערוך השוואה בין כולם במקום אחד. אולם, תוצאות המחיר של בית המלון הראשון, הן בדרך כלל גבוהות יותר, מאשר המחירים הטובים יותר שמופיעים לאחר מכן ברשימה, למעט באם אתם עושים סינון מיוחד על פי מחיר.

תוצאות חיפוש בתי המלון של Kayak ממוינות בצורה אוטומטית, וזאת על פי הגורם המעורפל של “מה שמומלץ”, מה שגם נכון לגבי רבים מאתרי ההזמנות של בתי מלון אחרים. בדרך כלל, המחירים הגבוהים יותר מופיעים קודם, ותוך כדי גילול התוצאות, זה לפעמים מוביל למחירים שהם הרבה יותר גבוהים מאשר אופציות ברות השוואה של בתי מלון אחרים.

קשה לראות איך זה יכול להועיל, ובמיוחד אם מנועי החיפוש אחר בתי מלון, אמורים לעזור לכם למצוא את המחירים הטובים ביותר להזמנה של בתי מלון. המראה המינימלי של האתר הוא נחמד, אך יש לו חיסרון: האפשרות למיון על פי מחיר הוא קשה, וזהו תחום אפור של תפריט שנפתח שקשה למצוא בראש הרשימה. Kayak מציגה אפשרויות חזקות והשוואות מחירים, כל עוד אתם רוצים, או מוכנים לבחור ולמיין על פי מחירים.

המאפיין הבולט: ממשק נקי, וקל לשימוש. הוא גם אחד מהאפליקציות הטובות ביותר שאפשר להוריד לטלפון. 

הערה חשובה :  Kayak הינו אתר ששיך לבוקינג וניזון מאותו מנוע רק בתצוגה אחרת.

Expedia

לחברה יש עוד  כמה אתרים זהים במגוון הצבעים והגופנים, קשה למצוא הרבה הבדל בין אותם  אתרי ההזמנות לבתי מלון מהדור הקודם. Expedia כל האתרים נמצאים בעלות של Expedia . וכולם משתמשים באותה תוכנית פריסה, ועם שינויים מינוריים. עם זאת, יש לציין שתוצאות החיפוש אחר בתי מלון, כן משתנות קלות. התוצאות המובילות שנבחנו בכל אחד מהאתרים, הניבו את אותן תוצאות על פני אותם אתרי ההזמנות הללו, ורק הסדר ברשימת בתי המלון בהמשך, השתנה.

המחירים כמובן היו אותו הדבר, מאחר וכולם מבית היוצר של Expedia. מנועי החיפוש הללו המצויינים לבתי מלון, אך אינם שונים כל כך מ-Hotels Travelocity,  Orbitz . יש בהם אפשרויות בחירה רבות, המחירים בדרך כלל טובים, אך לא תמיד מצויינים (כמו בכל אתר הזמנות של בית מלון) ויש להם מסנני חיפוש מועילים. מה שאפשר לברך עליו, הוא על אתרי בתי המלון המוזלים.

יש לשים לב למבצעים שאותם אתרים של בתי מלון מציעים ולגבי ההצעות שהן לזמן מוגבל, כשאיזה מבין שלושת אתרי החיפוש הללו, סביר שינצחו משמעותית את מתחריהם.

המאפיין הבולט: האמינות. Expedia, Travelocity, & Orbitz הם אתרי ההזמנות לבתי מלון, ותוכלו למצוא בהם בצורה מהימנה את מה שאתם צריכים, וזאת במחירים הטובים סבירים  ובטרחה מינימלית. פשוט הקפידו להשוות את המחירים עם אתרי הזמנות שלא שייכים למשפחת Expedia.

Hotels

Hotels  עוזר לכם למצוא את מבצעי בתי המלון הטובים ביותר דרך מסננים רבים והמאפשרים לכם לצמצם את החיפוש. התוצאות הראשונות של האתר נוטות להציג מאזן טוב של בתי מלון במחירים נמוכים וגבוהים יותר, ובעיקר סביב מרכזי הערים, שזה מה שרוב הנוסעים רוצים במנוע חיפוש של בתי מלון – וזה לקבל רשימה איתנה ומלוטשת, עם אפשרויות של מיקומים טובים.

המחירים היו שווי ערך מבחינת ה-OTAs האחרים. החיסרון הוא שתוצאות החיפוש, הניבו גם הרבה מאד בתי מלון בתחום האפור שכבר היו “מלאים לחלוטין,” מה שלא שירת את מטרת הלקוחות, ורק יצר בהילות, שיש למהר ולהזמין בגלל שחלק מהמלונות כבר היו מלאים. כמו אתרים רבים וזולים של בתי מלון בימים אלה, Hotels.com כוללת הרבה נכסים שהם אינם בתי מלון, כולל דירות לשהייה, בתי הארחה וצימרים (מיטה + ארוחת בוקר).

המאפיין הבולט: Hotels מציע יותר מסנני חיפוש מאשר רוב הנוסעים יכולים אפילו להשתמש בהם, אך בכל מקרה, נחמד שיש אותם.

הערה חשובה :  Hotels הינו אתר ששיך לאקסספדיה וניזון מאותו מנוע רק בתצוגה אחרת.

Google

מנוע החיפוש אחר בתי מלון של גוגל, פועל פשוט בכך שמקלידים את מילת החיפוש “בתי מלון ב:___ (להכניס את שם העיר כאן)”,  (hotels in ) וזאת באתר Google.com.

אפשר גם לגשת ישירות ל: Google Hotels page. התכונה הזאת משלבת גם את מפות גוגל (Google Maps), שזה דבר שונה מאד מכל אתרי ההזמנות האחרות לבתי מלון הרשומים דלעיל.

בגוגל, מיקומי בתי המלון מצויינים על  במפה, ולא על פי שמם, או כל מאפיין מזהה אחר. משם, כלי החיפוש לבתי מלון של גוגל, בלי מחירים , ומציע לפנות לאתר המלון, שזה מה שמטא-חיפוש אמור להיות. בסך הכל, אין זה מפתיע שגוגל מציעה מנוע חיפוש עוצמתי ופשוט לנוסעים שאינם רוצים את כל היבטי המכירה הקשים .

המאפיין הבולט: המיקום בדרך כלל הוא החשוב, כשבוחרים את בית המלון, והשילוב הזה של מפות גוגל – ובאמצעות לווין ותצפית על הרחוב – נותנת לכם סיבה טובה וקלה בחיפוש אחר בית מלון כרצונכם.

 

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות