שואבי וואקום הטובים בעלות לתועלת

ניקיון הבית הוא אחת המשימות החשובות ביותר בחיי היומיום שלנו. אנו עשויים להשתמש בשיטות, טכניקות שונות ולשנות את זמנינו, אך דבר אחד בטוח כי יש צורך לשאוב את הרצפה. שואב האבק הוא בשום אופן לא המצאה מודרנית. זה קרה בתחילת המאה ה -20 ומאז מצא את דרכו כמעט לכל בית.

לפני שש שנים גיליתי את חברת Dreame Technology וקניתי את שואב השני שיצא מתחת ידם. הוא היחידי שהחזיק מעמד עד היום .המוצרים של הובר וריצ'רד מרפי ואפילו בוש לא החזיקו ונתנו כאלה תוצאות מעולות. מאז, החברה החלה לייmר שואבים רובוטים ובהצלחה מרובה.

מוצרי Dreame Technology מתחרים בעלות לתועלת מול כל שואבי Irobot ו – Dyson הטובים אבל מאאאאד יקרים.

יש שיאמרו לכם לקנות שיאומי שהיא חברת האם של Dreame Technology

 

מדריך לקניית שואב אבק

 

איפה קונים שואב אבק וואקום?

אני נתקל המון פעמים בשאלה הזו. ואלה המקומות שמומלצים בגלל שהם משווקים מורשים ועם אחריות

שואבי אבק וואקום Dreame Technology בעליאקספרס –  באתר הרשמי. יש להוסיף מע"מ

שואבי אבק וואקום Dreame Technology בבנגגוד. אתר רשמי ומשווק רשמי. יש תוכנית ביטוח החזק מע"מ אם יגבה

שואבי אבק וואקום Dreame Technology ב KSP שיואמי היא חברת האם של Dreame Technology

שואבי אבק וואקום Dreame Technology בלאסטפרייס משאבות עומדות

שואבי אבק וואקום Dreame Technology בלאסטפרייס רובוטים

 

תרגום מידע הלקוח מאתר החברה

חברת Dreame Technology , שהוקמה בשנת 2015, היא חברה חדשנית עם החזון "לשפר את איכות החיים של משתמשים גלובליים". החברה מתמקדת במכשירי ניקוי יוקרתיים על ידי מינוף טכנולוגיות אסטרודינמיקה. בסוף 2017, Dreame הצטרפה לרשת האקולוגית של Xiaomi, ככוח המניע והמפעל המוביל של מכשירי ניקוי ביתיים חכמים.

ה-"חנון"

המנכ"ל והמייסד, מר יו האו, למד מכניקת נוזלים חישובית באוניברסיטת צינגואהואה. הוא אהב להמציא דברים מילדותו. בגיל 12 המציא את "מעגל הבקרה הכפולה", שממנו מקורו חלומו על הטכנולוגיה. בשנת 2009, השיק פרויקט מחקר בחלל בשם "סדנת סקיי" באוניברסיטת צינגואהואה, ומושך תשומת לב והשקעה מחברת בואינג. "סדנת סקיי" הייתה מרחב ההאקרים המוקדם ביותר בסין, וכיום הוא צוות הטכנולוגיה המוביל של סטודנטים באוניברסיטת צינגואהואה.

המנכ"ל והמייסד DREAME, מר יו האו

 

יו האו החליט להקים עסק משלו בשנת 2015, תוך ניצול טכנולוגיות אסטרודינמיות עם דברים טריוויאליים בחיים. מאז שינה Dreame לחלוטין את תעשיית הניקוי הביתי.

מכיוון שמדעי התעופה והחלל הם טכנולוגיית הליבה, חברת Dreame Technology בנתה צוות מחקר ופיתוח בהייטק וצוות מוצרים. צוות המו"פ מהווה עד 80% מהצוות, עם עדיפות בטיפול בבעיות טכניות מרכזיות. היא מובלת על ידי חברי צוות המו"פ לשעבר של אוניברסיטת צינגואהואה, כולל מומחים שעבדו בעבר על פרויקט שנז'ו 6.

חידושים וטכנולוגיות

לאחר שנים של עבודה ומחקר, Dreame Technology המציא שורה של המצאות ליבה ויותר מ -150 פטנטים ליבתיים, כגון מנוע במהירות גבוהה, ראיית מכונה חד-עינית, SLAM (לוקליזציה ומיפוי בו זמנית) והפרדת ציקלון, ביניהן מספר פטנטים נמצאים בעמדה מובילה עולמית.

 

חברת Dreame Technology מתחדשת כל העת בתחום הניקיון החכם ויישום טכנולוגיות מתקדמות על שואבי אבק אלחוטיים, שואבי רובוטים ועוד, ובונה בהדרגה את קו המוצרים של Dreame. במהלך הייצור, דרימה מאמצת 3 קווי ייצור כדי להבטיח תפוקה שנתית של מיליון יחידות, המסוגלת לקבל הזמנות ODM מרובות קטגוריות.

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד dream technology, שואבי וואקום

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות