• תַפרִיט
  • תַפרִיט

17 מסלולי טיול לעצמאיים באבו דאבי

דף הבית » 17 מסלולי טיול לעצמאיים באבו דאבי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 6 דקות

מאמר זה נכתב בעזרתו של מומחה שגר באיחוד האמירויות בעל הכרות וניסיון פיזי מלא של התרבות, ההיסטוריה, מלונות, מסעדות, אטרקציות הטובים ביותר וכל הסודות שידועים למקומיים.

אם אתם מומחים בתכנון מסלולי טיול באבו דאבי, יש כלי שיעזור לכם לבצע אלפי שירותי תיירות באבו דאבי (סיורים, כניסות לאטרקציות, תחבורה, מועדונים ועוד)

אפשר לעזור לכם לתכנן את המסלול שלכם באבו דאבי בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.  עם מידע, מקצועיות ותחושת חופש מוחלטת, דברים שיאפשרו לכם להתמכר לפנטזיות שלכם וליהנות מטיול מושלם לאיחוד האמירויות הערביות ובפרט, לעיר הבירה אבו דאבי (Abu Dhabi). בין אם אתם מעוניינים בטיול לכל המשפחה, טיול נינוח או טיול שמשלב בתוכו את כל האטרקציות המרכזיות של אבו דאבי

לוח הזמנים שיוכן עבורכם על-ידי מומחים יכלול:

רשימה של האטרקציות המומלצות לכל יום, בסדר אופטימלי.

מרחק ומשך הליכה בין אטרקציה לאטרקציה.

זמני שהייה מומלצים בכל אטרקציה.

טיפים להשגת כרטיסים מראש לאטרקציות ולחלקם איך להמנע מתורים ארוכים.

המלצות לחברת הזמנות לטיסה איכותית. שנותנת שרות לאמדוקס (כלי של סוכני נסיעות)

המלצה למלונות איכות במיקום מרכזי

התאור במאמר זה הוא רעיוני, ללא פרוט על כל אטרקציה (עם טיפים שיחסכו אלפי שקלים בטיול אחד), ללא מסלול הליכה אופטימלי (שחוסך זמן וכסף).

מסלולי טיול של יום אחד באבו דאבי:

אם אתם עוברים באבו דאבי בטיסת קונקשיין או שמסיבה כלשהי יש לכם רק יום אחד לבלות בעיר הבירה של איחוד האמירויות, הנה לכם כמה אופציות למסלולי טיול של יום אחד באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי ביום אחד:

בקרו בכל האטרקציות המרכזיות של אבו דאבי ביום אחד. התחילו במסגד המפואר על שם שייח’ זאיד והמשיכו לסיבוב בפארק הציבורי הגדול, אום אל אמרט. תיהנו מארוחת צהרים ממרפסת התצפית הגבוהה באבו דאבי והמשיכו לביקור בכפר המורשת של אבו דאבי ובמצודה העתיקה ביותר בעיר. סיימו את היום בביקור במוזיאון הלובר של אבו דאבי.

לראות כמה שיותר אטרקציות ביום אחד באבו דאבי:

הפיקו את המירב מיום אחד באבו דאבי. מסלול הטיול עמוס במקומות לראות ולבקר, אך מתוכנן היטב, כך שלא תסיימו את היום כשאתם מדי מותשים. בקרו במוזיאון הלובר של אבו דאבי, המשיכו למצודה העתיקה ביותר בעיר וחיזרו אחורה בזמן בכפר המורשת של אבו דאבי. תיהנו מארוחת צהריים עם תצפית מרהיבה על העיר ובקרו במוזיאון נוסף, המוקדש לשייח’ זאיד, שהקים את העיר. נשמו קצת אוויר בפארק הציבורי הנרחב של אבו דאבי והמשיכו לביקור באתר הנצחה מרגש ובמסגד המפואר, שנקרא על שמו של שייח’ זאיד. בערב, התרשמו מגשר שייח’ זאיד, שידוע בזכות התאורה המרהיבה שלו.

אבו דאבי בתכנית קלילה של יום אחד:

תיהנו מיום טיול רגוע באבו דאבי ובקרו בכמה מהאטרקציות המרכזיות שיש לעיר להציע. התחילו את היום במסגד המפואר על שם שייח’ זאיד והמשיכו לסיבוב רגוע בפארק הציבורי הגדול של אבו דאבי, שבו גנים בוטניים יפהפיים. בקרו בכפר המורשת של אבו דאבי, שם תלמדו על ההתיישבות שהייתה כאן לפני עידן הנפט, ועצרו להתרשם מהמצודה העתיקה ביותר בעיר. סיימו את היום עם קפה ומאפה ותצפית מופלאה על כל אבו דאבי.

אבו דאבי ביום אחד למשפחות עם ילדים:

באבו דאבי יש שפע דברים לעשות עם הילדים. אם יש לכם רק יום טיול אחד, אתם יכולים להתחיל אותו בעולם הפרארי של אבו דאבי, שמוקדש כולו לרכב הפרארי וכולל בתחומו את רכבת ההרים המהירה בעולם. בחלק השני של היום, תיהנו מהמתקנים הכיפיים והרטובים שנמצאים בעולם המים של יאס.

מסלולי טיול של יומיים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי ביומיים:

עם יומיים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול הטיול שלכם גם בילוי מהנה על חוף הים, ביקור בגן החיות של איחוד האמירויות, וכמה שעות מהנות בעולם הפרארי, אחד מפארקי השעשועים המרשימים באבו דאבי, שמוקדש כולו לרכב הפרארי וכולל בין היתר גם את רכבת ההרים המהירה ביותר בעולם. בערב, תוכלו ללכת ולהתרשם מגשר שייח’ זאיד, שידוע בזכות התאורה המרהיבה שלו.

לראות כמה שיותר אטרקציות ביומיים באבו דאבי:

הוציאו כמה שיותר מהיומיים שלכם באבו דאבי. בנוסף ליום שכבר הצגנו לכם, עם יומיים תוכלו להכניס גם ביקור בבית החולים לבזים של אבו דאבי, שם תלמדו אודות העופות המרשימים הללו. בקרו גם במוזיאון הרכבים הלאומי של האמירויות והרחיקו אל אחת מהמצודות העתיקות והגדולות באזור, מצודת אאל ג’האילי, שנמצאת בעיר הסמוכה לאבו דאבי. בקרו גם בפארק עצום ממדים, שבו תוכלו ליהנות מטבילה במעיינות חמים. אם יישאר לכם זמן, חיזרו לאבו דאבי ובקרו גם בגן החיות של האמירויות.

אבו דאבי בתכנית קלילה של יומיים:

עם יומיים באבו דאבי, תוכלו ליהנות מטיול רגוע עוד יותר. בנוסף ליום שכבר הצגנו לכם, ביום הטיול השני תוכלו לבקר בבית החולים לבזים של אבו דאבי וללמוד אודות היצורים המופלאים הללו. תיהנו מצהריים בעולם הפרארי של אבו דאבי, שמוקדש כולו לרכב הפרארי, וסיימו את היום על חוף הים באי יאס.

אבו דאבי ביומיים למשפחות עם ילדים:

עם יומיים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול הטיול המשפחתי שלכם כמה שעות מהנות על חוף הים של אבו דאבי. בקרו גם בכפר המורשת של אבו דאבי, שם תוכלו לקחת את הילדים שלכם חזרה בזמן אל התקופה שלפני מציאת הנפט באמירויות. סיימו עם תצפית מרהיבה על העיר, ממרפסת התצפית הגבוהה באבו דאבי.

מסלולי טיול של שלושה ימים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי בשלושה ימים:

עם שלושה ימים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול שלכם גם ביקור בבית החולים לבזים של אבו דאבי ובמוזיאון הרכבים הלאומי של האמירויות. הרחיקו אל מחוץ לגבולות העיר אבו דאבי אל העיר השכנה ובקרו במצודה אאל ג’האילי ובפארק גרין מובהזארה, שבו מעיינות חמים וטבע עוצר נשימה. זה מתווסף ליומיים האחרים, שכוללים בין היתר ביקור במסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, בכפר המורשת של אבו דאבי, במוזיאון הלובר של אבו דאבי, בילוי על חוף הים וכמה שעות של כיף בעולם הפרארי.

אבו דאבי בתכנית קלילה של שלושה ימים:

עם שלושה ימים נינוחים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול שלכם שייט בקיאקים בפארק הלאומי של המנגרובים, ביקור במוזיאון הלובר של אבו דאבי ובמרכז המתקדם לתרבות, מנרט אאל סאאדיאט. את היום סיימו על חוף הים של האי סאאדיאט. אלו מתווספים ליומיים האחרים, שכוללים בין היתר את המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, כפר המורשת של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על אבו דאבי, בית החולים לבזים ועולם הפרארי.

אבו דאבי בשלושה ימים למשפחות עם ילדים:

עם שלושה ימים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול הטיול המשפחתי שלכם כמה שעות מהנות בפארק האחים וורנר, שכולו מלא במתקנים מהנים לכל המשפחה, ובילוי בפארק הציבורי הגדול של אבו דאבי, אום אל אמרט, שבו שלל אטרקציות וגן בוטני מרהיב. כל אלו מתווספים ליומיים האחרים, שכוללים בין היתר את עולם הפרארי, עולם המים, חוף הים של אבו דאבי, כפר המורשת ותצפית מרהיבה על העיר.

מסלולי טיול של ארבעה ימים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי בארבעה ימים:

אם אתם נמצאים ארבעה ימים באבו דאבי ורוצים לבקר באטרקציות המרכזיות שבה, ביום הרביעי אתם יכולים לבקר במרכז זאיד, המוקדש להיסטוריה של אבו דאבי, ובגלריה לאמנות מודרנית אתיאד. תוכלו ליהנות גם משייט בקיאקים בפארק הלאומי של המנגרובים. כל זה מתווסף לאטרקציות נוספות, שתראו במהלך שלושת הימים האחרים שלכם באבו דאבי, ביניהן המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, מוזיאון הלובר של אבו דאבי, עולם הפרארי, בית החולים לבזים של אבו דאבי וחופי הים.

אבו דאבי בתכנית קלילה של ארבעה ימים:

עם ארבעה ימים, אתם ללא ספק יכולים ליהנות מחופשה מהנה ורגועה במיוחד באבו דאבי. תוכלו להוסיף למסלול שלכם ביקור במרכז זאיד, המתרכז בדמותו של מייסד העיר אך מספר דרכו גם את סיפורה של אבו דאבי. תכניסו גם כמה שעות מהנות על חוף הים וטיול בשוק המרכזי המקורה של אבו דאבי. כל זה מתווסף לשלושה ימים נוספים של אטרקציות, שכוללות בין היתר את המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, כפר המורשת של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על העיר, בית החולים לבזים, עולם הפרארי, שייט בקיאקים בפארק הלאומי של המנגרובים וחופי הים של אבו דאבי.

אבו דאבי בארבעה ימים למשפחות עם ילדים:

עם ארבעה ימים באבו דאבי, תוכלו לספק לילדים שלכם ארבעה ימים רצופים בכיף ובהנאה צרופה, שכן אבו דאבי מלאה באטרקציות לילדים. ביום הרביעי תוכלו לבקר במסגד המפואר על שם השייח’ זאיד, בבית החולים לבזים ובמצודה אאל ג’האילי, שנמצאת מחוץ לתחומי אבו דאבי. כל זה מתווסף לשלושה ימים כיפיים, הכוללים בין היתר את עולם הפרארי, עולם המים, עולם האחים וורנר, כפר המורשת של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על העיר וחופי הים של אבו דאבי.

מסלולי טיול של חמישה ימים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי בחמישה ימים:

עם חמישה ימים באבו דאבי, יש לכם שפע זמן לראות את האטרקציות המובילות של העיר. ביום הטיול החמישי אתם יכולים להגיע אל האי יאס וליהנות מיום שלם בפארק עולם האחים וורנר ובעולם המים של יאס. זה מתווסף לארבעה ימים מלאים באטרקציות מרכזיות של אבו דאבי, ביניהן המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, מוזיאון הלובר של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על העיר, כפר המורשת של אבו דאבי, בית החולים לבזים, עולם הפרארי וחופי הים של אבו דאבי.

אבו דאבי בתכנית קלילה של חמישה ימים:

עם חמישה ימים באבו דאבי, אתם יכולים לקחת את המסלול ברוגע ובאיטיות וליהנות מכל רגע. תשוטטו בגן החיות היפהפה של האמירויות, תיהנו מכמה שעות מהנות בעולם האחים וורנר ותספגו קצת שמש על חוף הים של האי יאס. את כל זה תוסיפו לארבעה ימים רגועים, שכוללים מגוון אטרקציות מהנות, ביניהן המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, כפר המורשת, תצפית מרהיבה על העיר, בית חולים לבזים, הפארק הלאומי של המנגרובים, מוזיאונים מרתקים וחופי ים יפהפיים ונעימים במיוחד.

אבו דאבי בחמישה ימים למשפחות עם ילדים:

אם הילדים אוהבים בעלי חיים, תוכלו לקחת אותם לגן החיות של האמירויות ולפארק הלאומי של המנגרובים, שם נמצאות שפע של ציפורים. זה מתווסף לארבעה ימים מלאים באטרקציות לכל המשפחה, ביניהן עולם הפרארי, עולם המים, עולם האחים וורנר, כפר המורשת, תצפית מרהיבה על העיר, בית החולים לבזים, וחופי הים המרהיבים של אבו דאבי.

20 מסלולי טיול לעצמאיים בדואבי

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.