• תַפרִיט
  • תַפרִיט

17 מסלולי טיול לעצמאיים באבו דאבי

דף הבית » 17 מסלולי טיול לעצמאיים באבו דאבי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 6 דקות

מאמר זה נכתב בעזרתו של מומחה שגר באיחוד האמירויות בעל הכרות וניסיון פיזי מלא של התרבות, ההיסטוריה, מלונות, מסעדות, אטרקציות הטובים ביותר וכל הסודות שידועים למקומיים.

אם אתם מומחים בתכנון מסלולי טיול באבו דאבי, יש כלי שיעזור לכם לבצע אלפי שירותי תיירות באבו דאבי (סיורים, כניסות לאטרקציות, תחבורה, מועדונים ועוד)

אפשר לעזור לכם לתכנן את המסלול שלכם באבו דאבי בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.  עם מידע, מקצועיות ותחושת חופש מוחלטת, דברים שיאפשרו לכם להתמכר לפנטזיות שלכם וליהנות מטיול מושלם לאיחוד האמירויות הערביות ובפרט, לעיר הבירה אבו דאבי (Abu Dhabi). בין אם אתם מעוניינים בטיול לכל המשפחה, טיול נינוח או טיול שמשלב בתוכו את כל האטרקציות המרכזיות של אבו דאבי

פרטו את כל המדינות/ הערים שאתם רוצים לבקר
עם מי אתם נוסעים? כמה ימים? ומה אתם רוצים לראות ולעשות?
שלום וברוכים הבאים לאתר tiulim.net (להלן: "האתר").

אנו עוזרים למשתמשים למצוא את המידע שהם צריכים בשביל לתכנן את הטיולים שלהם בארץ ובחו"ל, מספקים טיפים לצרכנות נכונה, וממליצים על אטרקציות, פעילויות ומוצרים לטיול ולבית. עם זאת, חשוב להדגיש שאיננו סוכנות טיולים או חברת טיולים ואנו איננו מפעילים או מספקים את האטרקציות, הפעילויות או המוצרים שאותם אנו מציגים ומקדמים באתר. כאשר אתם מזמינים כרטיס כניסה, פעילות, סיור, ייעוץ לקראת טיול, ציוד או כל מוצר או שירות אחר, אתם עושים זאת ישירות מול הספק, שהוא גורם צד-שלישי.

התנאים הבאים תקפים לגבי כל השירותים והמוצרים המופיעים באתר tiulim.net. אנא קראו אותם בעיון. השימוש באתר הוא למעשה הסכמתכם לתנאי השימוש הבאים ואתם כבולים להסכם זה. אם אינכם מסכימים לכל התנאים, אסור לכם להשתמש בשירותים המוצעים באתר.

הקדמה:
תנאי השימוש הללו, יחד עם מדיניות הפרטיות (ביחד "תנאי השימוש"), מבהירים את התנאים שבהם אתר tiulim.net ("האתר", "אנו", "אנחנו", "שלנו", "מפעיל האתר") פועל ומציע שירותים ומוצרים ("השירותים", "המוצרים") דרך האתר בכתובת tiulim.net, דרך התקשרויות באימייל, דרך התקשרויות בטלפון או דרך התקשרויות ברשתות החברתיות. כשאנחנו מציינים "אתם", אנו מתייחסים לכל אדם שנכנס לאתר או משתמש בשירותים או במוצרים שאליהם אנחנו מפנים. אתר tiulim.net הוא לא סוכנות או חברת טיולים ולא ספק של סיורים, פעילויות, מוצרים או שירותים אחרים. כשאתם מזמינים ומשלמים, אתם עושים זאת ישירות מול גורמי צד-שלישי. אין האתר אחראי על איכות השירותים או המוצרים או על כל עוגמת נפש, פציעה או מוות כתוצאה מהשימוש בשירותים או במוצרים.
אם ברצונכם ליצור קשר עם צוות האתר, אנא צרו קשר דרך דף צור קשר שלנו.
אנו עשויים לעדכן או לשנות את התנאים הללו מדי פעם, ואתם מבינים שהשימוש שלכם באתר ובשירותים הוא למעשה הסכמתם לתנאי השימוש המעודכנים. אנו נציין את התאריך האחרון שבו עודכנו התנאים בראש עמוד זה, והתנאים המעודכנים ייכנסו לתוקף מרגע הכנסתם לדף. זו אחריותכם לחזור אל הדף ולהתעדכן בתנאים החדשים מפעם לפעם.
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.
גיל השימוש:
כל המידע והתוכן הקיים באתר מיועד לבני 18 ומעלה. איננו מתירים שימוש באתר ובשירותים הניתנים בו למי שלא מלאו לו 18.

מדיניות הפרטיות:
אנו עושים הכול על מנת לשמור על פרטיותכם. הסכמתכם לתנאי השימוש הללו מהווה גם הסכמה למדיניות הפרטיות. אנא קראו את מדיניות הפרטיות למידע נוסף.

כתב ויתור:
אנו פועלים בתכניות שותפים שונות ("תכניות שותפים") ועם שותפים שונים ("יועצי טיולים", "מתכנני טיולים", "מדריכי טיולים" ו/או כדומה) על מנת להפנות אתכם לשירותים ומוצרים הקשורים לתחום התיירות והפנאי. השירותים והמוצרים של שותפים אלה מקודמים ומפורסמים באתר שלנו ובתמורה, אנו מקבלים עמלה בכל פעם שאתם לוחצים על הקישור או רוכשים מוצרים או שירותים דרך הקישור או דרך שירותי התיווך שלנו. שירותי התיווך נעשים ללא עלות. העמלה ניתנת לנו ללא תוספת מחיר עבורכם.
אנו ממליצים על מוצרים, שירותים, יועצים ומדריכים ועושים כל מאמץ על מנת לשמור על מידע עדכני בקשר למה שאתם מספקים ולמחירים, אך אין לקחת את ההמלצה שלנו כהצהרה שהמידע שאנחנו מספקים הוא העדכני ביותר. עליכם לוודא שהמידע הוא עדכני ונכון לפני שאתם רוכשים כל שירות או מוצר המופיע באתר.
השימוש באתרי צד שלישי:
1.1 האתר כולל קישורים לאתרי צד-שלישי לנוחיותכם. עם חלק מהאתרים אנו פועלים בתכנית שותפים על ידי פרסום השירותים או המוצרים שלהם באתר שלנו. עם זאת, אנו איננו הבעלים של האתרים הללו ואנו לא שולטים בהם. ברגע שאתם לוחצים על קישור לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, תנאי השימוש שלנו אינם תקפים עליכם. יש לקרוא את תנאי השימוש של האתר שאליו אתם נכנסים.

1.2 אתם מסכימים שאיננו אחראים על העדכניות של התוכן או על המידע המוצג באתרי צד שלישי. אתם מודעים לכך שכל הסיכונים הכרוכים בשימוש באתרי צד-שלישי אלה הם קשורים אך ורק לכם ולגורם צד שלישי. אנו לא נישא באחריות על נזקים או כל עוגמת נפש כתוצאה מהשימוש באתרי צד שלישי.

תוכן האתר:
כל התוכן הקיים באתר נכתב על ידי צוות האתר או על ידי יוצרים, ששלחו את התוכן לצוות האתר. היוצרים התחייבו כי המידע ששלחו הוא יצירתם המקורית ושהתוכן מכיל מידע עדכני לרגע הכתיבה. התוכן שנשלח על ידי היוצרים הוא באחריותכם המלאה בלבד.
צוות האתר מתחייב כי התוכן שנכתב על ידנו הוא עדכני לרגע הכתיבה. איננו אחראים על כל עוגמת נפש מכל סוג שהיא שעלולה להיווצר כתוצאה מקריאת התוכן שלנו. ייתכן כי ייפלו שגיאות בתוכן האתר, שלא בזדון, ואנו נדאג לתקן שגיאות אלה ברגע שייוודע לנו עליהן. על כן, על אחריותכם לוודא שהתוכן עדכני בשעת הקריאה שלכם ולבדוק בעצמכם את השירותים והמוצרים שעליהם אנחנו ממליצים.
אין לעשות שימוש בכל מידע הקיים באתר tiulim.net ללא אישור מנהל האתר. ניתן להדפיס את הפוסטים הקיימים באתר ולעשות בהם שימוש אישי בלבד.
אתם מסכימים שלא להעתיק, לשכפל, לגנוב, לשנות, לפרסם, להציג, להפיץ, לייצר מחדש, להעביר או למכור כל חלק מהתוכן שלנו ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אתם מסכימים למלא אחר חוקי זכויות היוצרים ותהיו אחראים על כל הפרה של זכויות יוצרים בהתאם לתנאים אלה.
צוות האתר רשאי לפרסם את האתר בכל מדיה שהיא, לרבות באתר, בדברי דפוס, לרבות בעיתונים, מגזינים, כתבי-עת, ספרים וכיו”ב, במדיות דיגיטליות, לרבות באתרי אינטרנט נוספים, בארכיבים דיגיטאליים ובשירותים הניתנים ברשתות תקשורת, לרבות תקשורת חוטית, אל-חוטית, סלולארית, כבלים לווין ועוד.
מילוי טפסים באתר:
באתר ישנם מספר טפסים ליצירת קשר ולהזמנת שירותי תיווך. חלק מהטפסים מופעלים על ידי חברת Typeform, שבונה טפסים אינטראקטיביים, וחלק על ידי Contact Form 7. המידע שאתם מכניסים בטפסים מועבר אל צוות האתר. כאשר אתם יוצרים קשר לקבלת שירות תיווך למציאת יועצי טיולים או מדריכי טיולים, אנו עשויים להעביר ליועצ/ת הטיולים או מדריכ/ת הטיולים הרלוונטיים את שמכם ומטרת הפנייה שלכם כדי שתקבלו שירות טוב יותר ואנו נקבל את העמלה המגיעה לנו. במקרים מסוימים, כמו במילוי טופס להזמנת קרוז, הפרטים שאתם ממלאים בטופס מועברים באופן אוטומטי לספק השירות כדי שספק השירות יצור איתכם קשר ישירות.
אנו עשויים לשתף את הטפסים שלנו גם ברשתות החברתיות או דרך פלטפורמות אחרות, כמו אימייל או ניוזלטר. במקרה הזה, כל התנאים המצוינים בתנאי השימוש תקפים גם לטפסים הממולאים שלא ישירות דרך האתר.
אתם מתחייבים שהפרטים שאתם מוסרים דרך הטפסים הם פרטים אמיתיים ונכונים.
אבטחת מידע:
מפעיל האתר מיישם באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי מפעיל האתר, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, מפעיל האתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

מידע ליוצרים:
כל המעוניין יכול לשלוח פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר לצוות האתר ולבקש לפרסם את התוכן שלהם באתר. צוות האתר רשאי לבחור שלא לפרסם פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר, באם אלה לא עומדים בסטנדרטים של הפרסום באתר.
יוצרים השולחים תוכן לפרסום באתר מתחייבים כי המידע ששלחו הוא עדכני ומידע מקורי שלהם. לצוות האתר יש את הזכות המלאה לשנות את הנוסח או להוסיף מידע בהתאם לנדרש עם הערות מצידה.
אם אתם מעוניינים להסיר תוכן שנכתב על ידכם מהאתר, אנא שילחו לנו בקשה במייל ואנו נסיר אותו בהקדם.
קריאה ואישור של תנאי השימוש הללו מהווה את הסכמתם לצוות האתר לפרסם את התוכן שלכם באתר tiulim.net.
הסרת אחריות:
כל התוכן, המידע, המוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר הינם "כפי שהם" ו"כפי שהם זמינים" ללא כל מצג או התחייבות מכל סוג שהוא. אין אנו אחראים על דיוק או תקינות המידע הקיים באתר. אין אנו מתחייבים שהאתר יפעל או יפעל כדי לעמוד בציפיות או בדרישות שלכם או שהמידע שמוצג יהיה שלם, עדכני או נטול שגיאות. צוות האתר מתנער מכל אחריות, משתמעת או מפורשת, במלוא המידה המותרת על פי חוק.

הגבלת האחריות:
אתם מסכימים שבכל מצב שהוא, אנו או כל מי שהינו חלק מצוות האתר, לא נהיה אחראים על כל נזק ישיר, עקיף, משני, תוצאתי, שקשור להוגנות, ענישתי או כל נזק אחר כתוצאה מהשימוש שלכם באתר.
אתם מסכימים שהשימוש שלכם באתר הוא על אחריותכם בלבד ושאתם אחראים לבדוק את עדכניות ואמינות התוכן המוצג לכם.
שיפוי:
אתם מסכימים לשפות ולשמור על צוות האתר ו/או כל אדם אחר העובד איתנו מפני כל נזקים, הפסדים, תביעות, דרישות, פעולות, הליכים או פסקי דין, לרבות עלויות, הוצאות ושכר טרחת עורכי דין ("התחייבויות") שיוטלו עלינו כתוצאה מ-א) פעולות שנעשו על ידכם או על ידי נציגים מטעמכם; ב) כל הפעולות שלכם הקשורות לשימוש באתר או לשירותים שאליהם הוא מפנה; ג) עבירה על חוקים על ידכם; או ד) פעולות המפרות את תנאי השימוש של אתר זה על ידכם; ה) פגיעה בזכויות היוצרים של תכנים באתר. אנו נודיע לכם מראש באם יישלחו לנו איזה שהם התחייבויות ואנו שומרים על זכותנו לבקש את השיפוי והפיצוי שלכם. אתם תשתפו פעולה בצורה מלאה ואם תידרשו לכך, תספקו לנו כל עזרה הנדרשת לנו ללא כל עלות, על מנת שנוכל להגן על טענותינו.

ויתור על פעולות ייצוגיות:
אתם מסכימים שכל טענה או וויכוח העולה כתוצאה מההסכם הזה ייפתר בינינו לבינכם. אתם מסכימים שלא להפעיל פעולות ייצוגיות כנגדנו.

ההסכם השלם:
תנאי השימוש הללו יחד עם מדיניות הפרטיות וכתב הוויתור מהווים את ההסכם השלם ביניכם לבין צוות האתר. הסכם זה הוא מעל לכל התקשרות שנעשתה בינינו לבינכם בכל דרך אחרת, בין אם בכתב, בעל-פה או דרך אמצעים מקוונים.

בר הפרדה:
אם הוראה כלשהי בתנאי השימוש הללו נחשבת על ידי בית המשפט, הרשות הרגולטורית או בעל סמכות שיפוט מוסמכת כהוראה פסולה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כזו תיחשב כאילו הושמטה מהסכם זה. שאר ההסכם הזה נשאר בתוקף.

שינויים:
צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות לשנות לפי ראות עיניו וללא התראה מוקדמת את א) תנאי השימוש הללו; ב) תוכן האתר והשירותים שאנו מציגים בו; ג) לסיים את פעילות האתר בכל זמן. כל שינוי בתנאים הללו ייכנס לתוקף באופן מידי. אתם מסכימים לעבור על תנאי השימוש וכל מדיניות אחרת המופיעה באתר על בסיס קבוע כדי לבדוק אם קיימים שינויים. אתם מסכימים שכל שינוי יהיה תקף לגביכם אם אתם בוחרים להמשיך ולהשתמש באתר.

הכרה בהסכם:
כאשר אתם משתמשים באתר, אתם מכירים בהסכם ומתחייבים לתנאי השימוש.

לוח הזמנים שיוכן עבורכם על-ידי מומחים יכלול:

רשימה של האטרקציות המומלצות לכל יום, בסדר אופטימלי.

מרחק ומשך הליכה בין אטרקציה לאטרקציה.

זמני שהייה מומלצים בכל אטרקציה.

טיפים להשגת כרטיסים מראש לאטרקציות ולחלקם איך להמנע מתורים ארוכים.

המלצות לחברת הזמנות לטיסה איכותית. שנותנת שרות לאמדוקס (כלי של סוכני נסיעות)

המלצה למלונות איכות במיקום מרכזי

התאור במאמר זה הוא רעיוני, ללא פרוט על כל אטרקציה (עם טיפים שיחסכו אלפי שקלים בטיול אחד), ללא מסלול הליכה אופטימלי (שחוסך זמן וכסף).

מסלולי טיול של יום אחד באבו דאבי:

אם אתם עוברים באבו דאבי בטיסת קונקשיין או שמסיבה כלשהי יש לכם רק יום אחד לבלות בעיר הבירה של איחוד האמירויות, הנה לכם כמה אופציות למסלולי טיול של יום אחד באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי ביום אחד:

בקרו בכל האטרקציות המרכזיות של אבו דאבי ביום אחד. התחילו במסגד המפואר על שם שייח’ זאיד והמשיכו לסיבוב בפארק הציבורי הגדול, אום אל אמרט. תיהנו מארוחת צהרים ממרפסת התצפית הגבוהה באבו דאבי והמשיכו לביקור בכפר המורשת של אבו דאבי ובמצודה העתיקה ביותר בעיר. סיימו את היום בביקור במוזיאון הלובר של אבו דאבי.

לראות כמה שיותר אטרקציות ביום אחד באבו דאבי:

הפיקו את המירב מיום אחד באבו דאבי. מסלול הטיול עמוס במקומות לראות ולבקר, אך מתוכנן היטב, כך שלא תסיימו את היום כשאתם מדי מותשים. בקרו במוזיאון הלובר של אבו דאבי, המשיכו למצודה העתיקה ביותר בעיר וחיזרו אחורה בזמן בכפר המורשת של אבו דאבי. תיהנו מארוחת צהריים עם תצפית מרהיבה על העיר ובקרו במוזיאון נוסף, המוקדש לשייח’ זאיד, שהקים את העיר. נשמו קצת אוויר בפארק הציבורי הנרחב של אבו דאבי והמשיכו לביקור באתר הנצחה מרגש ובמסגד המפואר, שנקרא על שמו של שייח’ זאיד. בערב, התרשמו מגשר שייח’ זאיד, שידוע בזכות התאורה המרהיבה שלו.

אבו דאבי בתכנית קלילה של יום אחד:

תיהנו מיום טיול רגוע באבו דאבי ובקרו בכמה מהאטרקציות המרכזיות שיש לעיר להציע. התחילו את היום במסגד המפואר על שם שייח’ זאיד והמשיכו לסיבוב רגוע בפארק הציבורי הגדול של אבו דאבי, שבו גנים בוטניים יפהפיים. בקרו בכפר המורשת של אבו דאבי, שם תלמדו על ההתיישבות שהייתה כאן לפני עידן הנפט, ועצרו להתרשם מהמצודה העתיקה ביותר בעיר. סיימו את היום עם קפה ומאפה ותצפית מופלאה על כל אבו דאבי.

אבו דאבי ביום אחד למשפחות עם ילדים:

באבו דאבי יש שפע דברים לעשות עם הילדים. אם יש לכם רק יום טיול אחד, אתם יכולים להתחיל אותו בעולם הפרארי של אבו דאבי, שמוקדש כולו לרכב הפרארי וכולל בתחומו את רכבת ההרים המהירה בעולם. בחלק השני של היום, תיהנו מהמתקנים הכיפיים והרטובים שנמצאים בעולם המים של יאס.

מסלולי טיול של יומיים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי ביומיים:

עם יומיים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול הטיול שלכם גם בילוי מהנה על חוף הים, ביקור בגן החיות של איחוד האמירויות, וכמה שעות מהנות בעולם הפרארי, אחד מפארקי השעשועים המרשימים באבו דאבי, שמוקדש כולו לרכב הפרארי וכולל בין היתר גם את רכבת ההרים המהירה ביותר בעולם. בערב, תוכלו ללכת ולהתרשם מגשר שייח’ זאיד, שידוע בזכות התאורה המרהיבה שלו.

לראות כמה שיותר אטרקציות ביומיים באבו דאבי:

הוציאו כמה שיותר מהיומיים שלכם באבו דאבי. בנוסף ליום שכבר הצגנו לכם, עם יומיים תוכלו להכניס גם ביקור בבית החולים לבזים של אבו דאבי, שם תלמדו אודות העופות המרשימים הללו. בקרו גם במוזיאון הרכבים הלאומי של האמירויות והרחיקו אל אחת מהמצודות העתיקות והגדולות באזור, מצודת אאל ג’האילי, שנמצאת בעיר הסמוכה לאבו דאבי. בקרו גם בפארק עצום ממדים, שבו תוכלו ליהנות מטבילה במעיינות חמים. אם יישאר לכם זמן, חיזרו לאבו דאבי ובקרו גם בגן החיות של האמירויות.

אבו דאבי בתכנית קלילה של יומיים:

עם יומיים באבו דאבי, תוכלו ליהנות מטיול רגוע עוד יותר. בנוסף ליום שכבר הצגנו לכם, ביום הטיול השני תוכלו לבקר בבית החולים לבזים של אבו דאבי וללמוד אודות היצורים המופלאים הללו. תיהנו מצהריים בעולם הפרארי של אבו דאבי, שמוקדש כולו לרכב הפרארי, וסיימו את היום על חוף הים באי יאס.

אבו דאבי ביומיים למשפחות עם ילדים:

עם יומיים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול הטיול המשפחתי שלכם כמה שעות מהנות על חוף הים של אבו דאבי. בקרו גם בכפר המורשת של אבו דאבי, שם תוכלו לקחת את הילדים שלכם חזרה בזמן אל התקופה שלפני מציאת הנפט באמירויות. סיימו עם תצפית מרהיבה על העיר, ממרפסת התצפית הגבוהה באבו דאבי.

מסלולי טיול של שלושה ימים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי בשלושה ימים:

עם שלושה ימים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול שלכם גם ביקור בבית החולים לבזים של אבו דאבי ובמוזיאון הרכבים הלאומי של האמירויות. הרחיקו אל מחוץ לגבולות העיר אבו דאבי אל העיר השכנה ובקרו במצודה אאל ג’האילי ובפארק גרין מובהזארה, שבו מעיינות חמים וטבע עוצר נשימה. זה מתווסף ליומיים האחרים, שכוללים בין היתר ביקור במסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, בכפר המורשת של אבו דאבי, במוזיאון הלובר של אבו דאבי, בילוי על חוף הים וכמה שעות של כיף בעולם הפרארי.

אבו דאבי בתכנית קלילה של שלושה ימים:

עם שלושה ימים נינוחים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול שלכם שייט בקיאקים בפארק הלאומי של המנגרובים, ביקור במוזיאון הלובר של אבו דאבי ובמרכז המתקדם לתרבות, מנרט אאל סאאדיאט. את היום סיימו על חוף הים של האי סאאדיאט. אלו מתווספים ליומיים האחרים, שכוללים בין היתר את המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, כפר המורשת של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על אבו דאבי, בית החולים לבזים ועולם הפרארי.

אבו דאבי בשלושה ימים למשפחות עם ילדים:

עם שלושה ימים באבו דאבי, תוכלו להוסיף למסלול הטיול המשפחתי שלכם כמה שעות מהנות בפארק האחים וורנר, שכולו מלא במתקנים מהנים לכל המשפחה, ובילוי בפארק הציבורי הגדול של אבו דאבי, אום אל אמרט, שבו שלל אטרקציות וגן בוטני מרהיב. כל אלו מתווספים ליומיים האחרים, שכוללים בין היתר את עולם הפרארי, עולם המים, חוף הים של אבו דאבי, כפר המורשת ותצפית מרהיבה על העיר.

מסלולי טיול של ארבעה ימים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי בארבעה ימים:

אם אתם נמצאים ארבעה ימים באבו דאבי ורוצים לבקר באטרקציות המרכזיות שבה, ביום הרביעי אתם יכולים לבקר במרכז זאיד, המוקדש להיסטוריה של אבו דאבי, ובגלריה לאמנות מודרנית אתיאד. תוכלו ליהנות גם משייט בקיאקים בפארק הלאומי של המנגרובים. כל זה מתווסף לאטרקציות נוספות, שתראו במהלך שלושת הימים האחרים שלכם באבו דאבי, ביניהן המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, מוזיאון הלובר של אבו דאבי, עולם הפרארי, בית החולים לבזים של אבו דאבי וחופי הים.

אבו דאבי בתכנית קלילה של ארבעה ימים:

עם ארבעה ימים, אתם ללא ספק יכולים ליהנות מחופשה מהנה ורגועה במיוחד באבו דאבי. תוכלו להוסיף למסלול שלכם ביקור במרכז זאיד, המתרכז בדמותו של מייסד העיר אך מספר דרכו גם את סיפורה של אבו דאבי. תכניסו גם כמה שעות מהנות על חוף הים וטיול בשוק המרכזי המקורה של אבו דאבי. כל זה מתווסף לשלושה ימים נוספים של אטרקציות, שכוללות בין היתר את המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, כפר המורשת של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על העיר, בית החולים לבזים, עולם הפרארי, שייט בקיאקים בפארק הלאומי של המנגרובים וחופי הים של אבו דאבי.

אבו דאבי בארבעה ימים למשפחות עם ילדים:

עם ארבעה ימים באבו דאבי, תוכלו לספק לילדים שלכם ארבעה ימים רצופים בכיף ובהנאה צרופה, שכן אבו דאבי מלאה באטרקציות לילדים. ביום הרביעי תוכלו לבקר במסגד המפואר על שם השייח’ זאיד, בבית החולים לבזים ובמצודה אאל ג’האילי, שנמצאת מחוץ לתחומי אבו דאבי. כל זה מתווסף לשלושה ימים כיפיים, הכוללים בין היתר את עולם הפרארי, עולם המים, עולם האחים וורנר, כפר המורשת של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על העיר וחופי הים של אבו דאבי.

מסלולי טיול של חמישה ימים באבו דאבי:

המיטב של אבו דאבי בחמישה ימים:

עם חמישה ימים באבו דאבי, יש לכם שפע זמן לראות את האטרקציות המובילות של העיר. ביום הטיול החמישי אתם יכולים להגיע אל האי יאס וליהנות מיום שלם בפארק עולם האחים וורנר ובעולם המים של יאס. זה מתווסף לארבעה ימים מלאים באטרקציות מרכזיות של אבו דאבי, ביניהן המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, מוזיאון הלובר של אבו דאבי, תצפית מרהיבה על העיר, כפר המורשת של אבו דאבי, בית החולים לבזים, עולם הפרארי וחופי הים של אבו דאבי.

אבו דאבי בתכנית קלילה של חמישה ימים:

עם חמישה ימים באבו דאבי, אתם יכולים לקחת את המסלול ברוגע ובאיטיות וליהנות מכל רגע. תשוטטו בגן החיות היפהפה של האמירויות, תיהנו מכמה שעות מהנות בעולם האחים וורנר ותספגו קצת שמש על חוף הים של האי יאס. את כל זה תוסיפו לארבעה ימים רגועים, שכוללים מגוון אטרקציות מהנות, ביניהן המסגד המפואר על שם שייח’ זאיד, כפר המורשת, תצפית מרהיבה על העיר, בית חולים לבזים, הפארק הלאומי של המנגרובים, מוזיאונים מרתקים וחופי ים יפהפיים ונעימים במיוחד.

אבו דאבי בחמישה ימים למשפחות עם ילדים:

אם הילדים אוהבים בעלי חיים, תוכלו לקחת אותם לגן החיות של האמירויות ולפארק הלאומי של המנגרובים, שם נמצאות שפע של ציפורים. זה מתווסף לארבעה ימים מלאים באטרקציות לכל המשפחה, ביניהן עולם הפרארי, עולם המים, עולם האחים וורנר, כפר המורשת, תצפית מרהיבה על העיר, בית החולים לבזים, וחופי הים המרהיבים של אבו דאבי.

20 מסלולי טיול לעצמאיים בדואבי

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.