• תַפרִיט
  • תַפרִיט

4 מטענים אלחוטיים מומלצים לסמארטפון

דף הבית » 4 מטענים אלחוטיים מומלצים לסמארטפון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

היום אנו משתמשים בסמארטפונים שלנו כמעט בכל מקום ובכל זמן. אחד מהחידושים של השנים האחרונות הוא המטען האלחוטי, שמאפשר להטעין את הסמארטפון ללא צורך בחיבורו לשקע החשמל. במקום לחבר את המכשיר לחשמל, פשוט תוכלו להניח אותו על המטען האלחוטי ולחכות שהסוללה שלו תיטען. כך, לא תצטרכו להסתבך עם כבלים מיותרים.

הטעינה האלחוטית מתבצעת על ידי מעבר של אנרגיה בין המטען האלחוטי למכשיר הנייד שלכם, זאת באמצעות שני סלילים נעים. האחד נמצא בתוך המטען האלחוטי. כאשר אתם מחברים את המטען האלחוטי לחשמל, נוצר שדה אלקטרו-מגנטי, שמסוגל להטעין את הסוללה במכשיר הנייד שלכם.

לפני שאנחנו ניגשים להמלצות, כדאי גם לדעת כמה דברים לגבי מהירות הטעינה של המטענים האלחוטיים. רוב המטענים האלחוטיים מגיעים למהירות טעינה מקסימלית של 10 וואט (W). ישנם גם מטענים שמגיעים עד ל-15 וואט. חשוב לשים לב שאתם לא משאירים את הסמאטרפון שלכם על המטען האלחוטי לאחר שהוא הגיע לטעינה המקסימלית שלו, שכן זה עלול לפגוע בחיי הסוללה לאורך זמן. מומלץ גם להניח את הסמארטפון שלכם על המטען האלחוטי כשהוא ללא כל כיסוי, כדי שהטעינה תהיה אפקטיבית ומהירה יותר.

איך לבחור ולקנות את המטען האלחוטי הטוב ביותר

תיכנסו ותבדקו בעליאקספרס את המחיר של המטענים האלחוטים האחרים של Baseus

ועכשיו, הנה המטענים האלחוטיים המומלצים להטענה נוחה של הסמארטפון וזה נכון לשנת 2020

מטען אלחוטי BlitzWolf BW-FWC7:

המטען האלחוטי הזה מאפשר טעינה נוחה ומגיע בעיצוב פשוט ואלגנטי. הוא מגיע עד ל-15 וואט, כך שהטעינה שלו מהירה במיוחד. הוא גם מצויד בשלל תכונות, שמבטיחות שימוש בטיחותי, כגון הגנה מפני התחממות יתר והגנה מפני מתח חשמלי גבוה מדי. אם תניחו עליו בטעות את המפתחות שלכם, מטבעות או כרטיס אשראי, המטען מיד יזהה, יהבהב וישהה את הטעינה. ועוד פיצ’ר נהדר – המטען האלחוטי מפסיק את הטעינה ברגע שהוא מזהה שהסמארטפון שלכם טעון ומוכן לשימוש. כך, לא יקרה מצב שחיי הסוללה יתקצרו לאורך זמן.

תבדקו בבנגגוד אם מטען אלחוטי BlitzWolf BW-FWC7 מתאים לכם

תבדקו בעליאקספרס את מטען האלחוטי BlitzWolf BW-FWC7

מטען אלחוטי Bakeey -20W:

המטען האלחוטי הזה מגיע בתור מעמד, כך שאתם יכולים להניח את הסמארטפון שלכם על המעמד ולהשתמש בו בנוחות בזמן שהוא בטעינה. יש לו גם עוצמת טעינה אדירה ויכול להגיע עד ל-20 וואט, כך שמהירות הטעינה שלו היא מהירה ביותר.

תרכשו את המטען האלחוטי של Bakeey -20W ותהינו מטעינה מהירה במיוחד

מטען אלחוטי Baseus 10W:

המטען הזה אומנם מגיע עד ל-10 וואט, אך זהו הסטנדרט ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהסמארטפון שלכם ייטען במהירות רבה. תוך חצי שעה, הסוללה של הסמארטפון שלכם כבר תיטען ל-80%. כשהסמארטפון שלכם יסיים את הטעינה שלו, המטען האלחוטי יפסיק את פעילותו באופן אוטומטי, כך שאין לכם סיבה לדאוג שהסוללה תיפגע. וכן, יש לו גם כמה תכונות נוספות, שמאפשרות לכם לשמור על בטיחות בעת שימוש במטען.

תיכנסו ותבדקו בבנגגוד את המחיר של המטען האלחוטי Baseus 10W

מטען אלחוטי של סמסונג:

אם אתם מחפשים אחר מטען אלחוטי זול יחסית, המטען האלחוטי של סמסונג הוא מהזולים ביותר בשוק. הוא גם מספק מהירות טעינה סטנדרטית ומגן על המכשיר שלכם מפני סכנות שונות, שעלולות לקרות במהלך ההטענה.

תבדקו עוד פרטים על המטען האלחוטי של סמסונג


שינוי גודל גופנים
ניגודיות