• תַפרִיט
  • תַפרִיט

5 אביזרים שיכולים לשדרג את חווייתך בפסטיבלי הקיץ

דף הבית » 5 אביזרים שיכולים לשדרג את חווייתך בפסטיבלי הקיץ

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

הכנו עבורכם רשימה של 5 אביזרים שיוכלו לשדרג לכם את חוויית הקמפינג בשטח.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

קרדיט לתמונה ראשית Pexels   Pixabay

אם אתם אוהבים פסטיבלי מוזיקה, אתם וודאי יודעים שישנם פסטיבלים חווייתיים במיוחד, שנמשכים על פני מספר ימים ומציעים למשתתפים בהם להישאר ללון באוהלים בשטח. כדי להוציא את המיטב מעונת הפסטיבלים שלכם, הכנו עבורכם רשימה של 5 אביזרים שיוכלו לשדרג לכם את חוויית הקמפינג בשטח.

תיק עזרה ראשונה:

כנראה שמארגני הפסטיבל ידאגו להציב במקום חובש, אבל תמיד טוב להצטייד בתיק עזרה ראשונה. כך, לא תצטרכו לרוץ לחובש בגלל כל חתך קטן. ישנם תיקים קטנים וקלים במיוחד, כך שאתם לא צריכים לחשוש שהוא יהווה עליכם מעמסה. אם אתם מגיעים לפסטיבל בקבוצה, תוכלו להסתפק בתיק עזרה ראשונה אחד לכולכם.

תיק עזרה ראשונה בבנגגוד

תיק עזרה ראשונה באמזון

תיק עזרה ראשונה בעליאקספרס

פנס לד:

נכון, אתם יכולים להפעיל את הפנס של הסמארטפון שלכם, אבל אם אתם רוצים לשמור על הסוללה שלכם וגם ליהנות מאור עוצמתי יותר, עדיף לכם להצטייד בפנס לד נפרד. עם פנס לד תוכלו לראות את כל מה שקורה בתוך האוהל שלכם, גם אחרי החשיכה, ולא תהיה לכם שום בעיה להתחיל לחפש משהו בתיק באמצע הלילה.

תבחרו בפנס הלד המתאים עבורכם בבנגוד

פנסי לד בעליאקספרס

פנסי לד באמזון

מטען נייד:

כנראה שיהיה לכם הרבה מה לעשות מלבד לשחק עם הסמארטפון שלכם, אבל אם בכל זאת אתם רוצים להבטיח שהסוללה שלכם לא תיגמר באמצע הפסטיבל – כדאי להצטייד במטען נייד. כך, תוכלו להשתמש בסמארטפון שלכם ללא חשש, לצלם תמונות של האירוע וכמובן, להתקשר לבני המשפחה כדי לעדכן שהכול בסדר איתכם.

מטען נייד איכותי בבנגגוד

מטען נייד איכותי באמזון

אם אתם רוצים ליהנות עם האלכוהול האהוב שלכם, אתם יכולים להכניס אותו לבקבוק כיס קומפקטי וקל-משקל ולקחת אותו איתכם לפסטיבל. בכל פעם שתתחשק לכם לגימה, תוכלו להוציא את הבקבוק מהכיס וליהנות מהמשקה האהוב עליכם.

מטען נייד:

מגוון בקבוקי כיס שווים בבנגגוד.

מגוון בקבוקי כיס שווים באמזון.

נרתיק עמיד\חסין מים

אם אתם מתכננים לצאת לפסטיבל כשמתוכנן לרדת גשם, יכול להיות שיעזור לכם להצטייד בנרתיק עמיד למים. כך, תוכלו להיות בטוחים שהפריטים החשובים לכם יישארו יבשים בזמן שאתם מבלים בגשם.

תבדקו איזה נרתיק עמיד למים יכול להתאים לכם בבנגגוד.

נרתיק עמיד למים בעליאקספרס

 

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם