5 רמקולים ניידים מובילים לשימוש מחוץ לבית

אם אתם אוהבים לשמוע מוזיקה עם חברים, רמקול נייד יכול לשדרג לכם כל אירוע. עם רמקולים ניידים, אתם לא צריכים להסתמך על הרמקולים של הסמארטפונים שלכם, אלא יכולים ליהנות מאיכות שמע נהדרת דרך רמקול חיצוני. אם אתם מתלבטים איזה רמקול נייד לרכוש – הכנו עבורכם רשימה של חמישה רמקולים ניידים מובילים ומומלצים לשימוש מחוץ לבית:

הרמקול הנייד הקומפקטי של Xiaomi:

אם אתם מחפשים אחר רמקול נייד קומפקטי במיוחד, הרמקול הנייד של Xiaomi יכול להתאים לכם. המוצר הקטנטן הזה שוקל רק 0.06 קילוגרם ומגיע עם חוט גמיש, המאפשר לקשור אותו לתיק, למפתחות או לאופניים שלכם. אומנם הוא לא מספק את צלילי הבאס הטובים ביותר, אבל האיכות שלו טובה גם כשמגבירים את המוזיקה לווליום גבוה ומצוין לשימוש מחוץ לבית. הוא פועל עם גרסת Bluetooth 4.0.

רכשו את הרמקול הנייד והקומפקטי של Xiaomi

הרמקול הנייד של HOPESTAR A6:

אם אתם מחפשים אחר רמקול נייד, שיספק לכם הנאה לאורך כל שעות המסיבה – כדאי לכם להכיר את הרמקול הנייד של HOPESTAR A6. הרמקול הנייד הזה מחזיק בסוללה בעלת מטען עצום של 6000mAh. אם תרצו, תוכלו להשתמש ברמקול הזה לאורך כל היום מבלי שתצטרכו לעצור ולהטעין אותו. תוכלו להשתמש בסוללה גם כדי להטעין מכשירים נוספים שיש לכם, כמו את הסמארטפון. הוא גם חסין במידה מסוימת למים ומגיע עם רצועה נוחה לנשיאה, כך שיהיה לכם קל לקחת אותו ממקום למקום. הוא פועל עם גרסת Bluetooth 4.2.

רכשו את הרמקול הנייד של HOPESTAR A6 בבנגוד

רכשו את הרמקול הנייד של HOPESTAR A6 בעליאקספרס

הרמקול הנייד של Tronsmart Element Force+:

אם אתם מתכוונים להשתמש ברמקול הנייד שלכם בקרבת מים, יכול להיות ששווה לכם לרכוש רמקול נייד שהעמידות שלו במים היא גבוהה. הרמקול הנייד של Tronsmart Element Force+ עונה על הקריטריונים ומסוגל להתמודד עם כמות גדולה יחסית של מים.

רכשו את הרמקול הנייד של Tronsmart Element Force+ בבנגגוד

רכשו את הרמקול הנייד של Tronsmart Element Force+ בעליאקספרס

הרמקול הנייד של BlitzWolf BW-WA2:

אם אתם מחפשים אחר רמקול נייד, שיספק לכם חוויית שמע עוצמתית במיוחד – הרמקול הנייד של BlitzWolf BW-WA2 יכול להיות האופציה המושלמת בשבילכם. הוא גם עמיד בפני מים ובעל סוללה עוצמתית במיוחד, כך שתוכלו להשתמש בו בתור מטען נייד לסמארטפון שלכם במקרה הצורך.

רכשו את הרמקול הנייד של BlitzWolf BW-WA2 בבנגוד

רכשו את הרמקול הנייד של BlitzWolf BW-WA2 בעליאקספרס

הרמקול הנייד של ZEALOT S32:

הם אתם מחפשים אחר רמקול נייד, שהוא גם קומפקטי, גם בעל חיי סוללה ארוכים וגם בעל עיצוב מגניב – הרמקול הנייד של ZEALOT S32 בהחלט יכול להתאים לכם. הרמקול הנייד מגיע במגוון עיצובים צבעוניים ועם חוט, שמאפשר לכם לשאת איתכם את הרמקול בקלות לכל מקום. הוא פועל עם גרסת Bluetooth 5.0.

רכשו את הרמקול הנייד של ZEALOT S32 בבנגגוד

רכשו את הרמקול הנייד של ZEALOT S32 בעליאקסספרס

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד רמקול נייד

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים