• תַפרִיט
  • תַפרִיט

אודות אתר טיולים.נט

היי, אנחנו אתר טיולים.נט.

אנחנו אוהבים להיכנס לפרטים הקטנים,

לגלות דברים חדשים,

ולשתף את מה שאנחנו מוצאים עם העולם.

אנשים משקיעים שעות בחיפוש מידע לקראת הטיול שלהם. האתר שלנו נועד להקל על התהליך. במקום שתשקיעו שעות בחיפוש ואולי גם תעשו טעויות בדרך – אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלאגן. עשינו שיעורי בית על מגוון רחב של יעדים בארץ ובעולם, דיברנו עם מומחים ויצרנו מאמרים מפורטים שמספקים את כל המידע שאתם צריכים לקראת הטיול שלכם.

האתר הוקם בשנת 2000 וכיום מנוהל על ידי ליאור קן-לי ויאיר בר זוהר.

האתר מרכז בתוכו למעלה מ-40 שנות ניסיון בטיולים ומידע ותובנות שלא ניתן למצוא במקומות אחרים. כל זה מושך אל האתר מעל ל-50,000 משתמשים יחידים מדי חודש, שנהנים ממספר עצום של מאמרים. האתר מספק מדריכים מפורטים לערים ברחבי העולם, מסלולי טיול מומלצים, סקירות של מלונות, אטרקציות וציוד, מידע על קרוזים ועוד מידע שימושי למטייל. זהו אתר מידענות שמטרתו להקל על המטיילים למצוא את המידע שהם צריכים לקראת הטיול שלהם.

הכירו את צוות האתר

יאיר בר זוהר

יאיר הקים את אתר טיולים.נט בשנת 2000 ועוסק בניהול האתר למעלה מ-20 שנה. יש לו אהבה גדולה לטיולים בארץ ובעולם, השתתף בראיונות טלוויזיוניים רבים לערוצים תקשורתיים שונים ולקח חלק בפרויקטים שונים בתחום התיירות.

ממליץ בטריפאדוויזור וגוגל. נכון ליולי 2019

בתחום אטרקציות בתיירות

ליאור קן-לי

ליאור הצטרפה ליאיר בר זוהר בניהול האתר מאז 2021. לפני כן, שימשה ככתבת ראשית של האתר למעלה מעשור. ליאור היא מורת דרך בישראל, אוהבת טיולים בארץ ובחו”ל וכותבת תוכן בתחום התיירות.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם