• תַפרִיט
  • תַפרִיט

הפלגות נופש, שייט (קרוזים) במחירי מבצע והנחות – לגולשי אתר טיולים.נט

טוען אירועים

« כל האירועים

הפלגות נופש, שייט (קרוזים) במחירי מבצע והנחות – לגולשי אתר טיולים.נט

יציאה לקרוז יכולה להיות חופשה מצוינת לזוגות ולמשפחות. אין צורך לתכנן נסיעות בתוך היעד, לחפש מסעדות מומלצות או להזמין בתי מלון, פנסיון מלא, בריכות, ג’אקוזי, קזינו, הופעות, תיאטרון, מוסיקה חיה. בקיצור, הכול נמצא על האונייה. אז… מחפשים קרוזים במבצע? הגעתם למקום הנכון.

הצהרה: אתר טיולים.נט איננו סוכן נסיעות/קרוזים ואינו אחראי על התשלום והשרות של סוכני הקרוזים או לאתרים שאליהם בקשתכם הופנתה. המידע ו/או הרשום באתר אינו מהווה ייעוץ ו/או תחליף לו ואינו חסין מטעויות והשמטות.

גילוי נאות: האתר משמש כאפילייט (שותפות) לחברות, שלדעתנו הם הכי טובות הרגע זה. העמלה שמתקבלת משמשת לתחזוקה ושיפור האתר. העמלה אינה פוגעת בעלות ההזמנה.

מחובתכם לבדוק לוויזה ו/או רישיון בתוקף של 6 חודשים מסיום הטיול ויש לקבוע טיסה בהקדם האפשרי.

מבצעים קבוצתיים בקיץ 2024 – עשו בדיקה והשוואה לפני כן. מומלץ!!!

המבצעים הם לחדרים זוגיים (עד גמר המלאי למבצע) פנימיים או חלון או מרפסות (חיצוניות או לשדרה פנימית) עם מספר חדר מובטח (לא גרנטי) וכוללים את כל המיסים, צ’ופרים (אם יש). לא כולל טיפים (למעט סלבריטי שאתם פטורים). מומלץ להזמין שנה מראש עם אפשרות ביטול ללא קנס (ברגע זה) כי אז מקבלים את החדר הכי טוב באותו רגע.

למי ששולח בקשה במייל יקבל סרטון או תמונות מהצעה של אחד הסוכנים עם רישיון וותק. יש לשלוח שם מלא, ווטסאפ, מייל, שם המסלול, תאריך ההפלגה ושם האונייה לכתובת המייל הבא.tiptopttrips@gmail.com ואם יתאים לנוסע הסוכן יצור קשר.

להרחבות נוספות: למה כדאי להזמין קרוז דרך סוכן/יועץ קרוזים?

מחירי בנק חדרים

בנק חדרים. זה מלאי חדרים מוגבל שנמכרים בתנאים מצוינים (מחירים מעולים ולפעמים גם צ’ופרים לקידום) רק בתחילת שיווק ההפלגה מחשבונו האישי של כל סוכן. במחיר שנרכש ושמור עד היום 120-160 לפני ההפלגה שאז הסוכן מחויב להחזיר את החדרים שלא נמכרו (ואז המחיר יהיה שונה באופן מהותי)

יש אפשרות גם להזמין מלאי בנק חדרים לאחר יום ההשקה אבל המחירים עלולים להיות שונים (לפי החלטת החברה)

בשנה יש כ 40,000 הפלגות בעשרות חברות, זה ברור ומובן שאין מבצעי בנק חדרים לכל הפלגה ולכל חברה. המבצעים נבחרים על ידי הסוכנים בפינצטה (לפי כדאיות כלכלית) ונקנים עם השקת ההפלגה מחשבון האישי של הסוכנים והמחיר שמור שלהם עד היום 160- 120 לפני ההפלגה שזהו מועד הזמן להחזיר לחברת ההפלגה את החדרים שלא נמכרו.

ישנם מספר מבצעים שהם יכולים לבוא בנפרד ו/או בשילוב

מבצעים קבוצתיים ששם אך ורק לחדר עם שני נוסעים (בלבד) יש לעשות מול סוכן נסיעות (ולא אתר) שקנה כמויות חדרים, עם אפשרות ביטול עד יום התשלום האחרון ובלי קנסות.

יש מבצעים קבוצתיים עם הבטחת חדר (מיקום ובסיפון – מספר חדר). מופיעים בהצעה שמקבלים מהסוכן

יש מבצעים קבוצתיים שיש בתוכם תוכנית גרנטי (שמבטיחים רק קטגוריה או שידרוג למעלה ולא מיקום וסיפון). טוב למהמרים. פעם מיקום מצוין ופעם מיקום גרוע (עניין של מלאי ומזל).

יש גם מבצעי NRD (ששם לא מחזירים את דמי קדימה. נכון, הם זולים ומצוינים אך ורק למי שבטוח במיליון אחוז שהוא יוצא. יש לציין, שלפעמים עשויים להיות חדרים טובים במחירים זולים שיהיה שווה לספוג את דמי הקדימה ששולמו.

ישנם מבצעים שמפורסמים עבור מספר סוכנים עם רישיון בקבוצות הפייסבוק השונות. כרגע יש “מחירים בלעדיים עם רויאל קריביאן Royal Caribbean”, “מחירים בלעדיים עם נורוויג’ן קרוז ליין – Norwegian Cruise Line”, “מחירים בלעדיים עם סלבריטי קרוזס Celebrity Cruises”. “שייט נהרות בטיולים מאורגנים עם מדריך מלווה“. בעתיד אם יהיו עוד חברות שסוכנים ירצו לצרף, נוסיף.

ייעוץ לקרוז (הפלגות נופש) זה כאן! – זוהי קבוצת מידע למגוון רחב של תכנים על קרוזים

מעוניינים?

חפשו בקבוצות השונות ו/או בצעו שאילתה.

המחירים נכונים לרגע הפרסום ויכולים להשתנות ללא כל התראה. המחיר הקובע הוא מתי שהזמנת. וכדי להבטיח מספר חדרו/או קטגוריה זה רק אחרי ששילמתם מקדמה.

נמלי העגינה עלולים להשתנות בהתאם לשינויי מזג אוויר או סיבות אחרות ללא כל התראה מראש.

המחירים הקבוצתיים הינם לחדר זוגי, בתפוסה מלאה ואינם כוללים ביטוח, טיפים באניה, טיסות או העברות.

כל שינוי, תשלום ויעוץ מחובתכם לבצע אך ורק מול הסוכן שסגר עבורכם.

מחובתכם לשלם את התשלום הסופי כפי שקבוע בחוזה. אחרי הזמן החדר נמחק ועובר לחברת הקרוזים.

אתרי עזר שיחסכו לכם הרבה מאד זמן וכסף

סיורי חופים

סיורי חופים ברמה גבוהה עם 12 איש במחירים אטרקטיביים ביותר מחברה שיש לה מגילת זכויות הנוסע (היחידה שמגנה על הנוסע)

הסעות בכל העולם, למלונות, לקרוזים

הסעות בכל העולם, למלונות, לקרוזים – מעל 100,000 הצעות בכל העולם.

באיזה אתר יש את הטיסות במחירים הכי משתלמים? וגם מקבלים קאשבק

מלונות מומלצים ליד טרמינלים בעולם מחברת אחות של בוקינג

בחרו את הציון 8 ומעלה באזור הכי נוח לכם. יש להזמין לפחות יום אחד לפני הקרוז

מלונות מומלצים ליד טרמינלים בעולם

מומלץ לקרוא ולעיין במאמר חשוב איך להזמין מלון בזול? הטריק הסודי של אתר טיולים.נט

14/05/2023 @ 08:00 28/02/2025 @ 17:00


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם