צעדת הגלבוע 20-21.3.2020

 

צילום: צחי רייזל

מועצה אזורית הגלבוע תקיים בפעם ה- 54 את צעדת הגלבוע, שהפכה כבר למסורת לאומית ובין-לאומית, ומושכת אליה רבבות משתתפים מהארץ ומחו"ל, הנהנים לשלב פעילות גופנית עם נופי הטבע הקסומים של עמק-חרוד ופריחת האביב של הגלבוע. השנה תתקיים הצעדה בתאריכים 20.3.2020 – 21.3.2020 (ימים שישי ושבת) בשלושה מסלולים שונים:

  • מסלול משפחתי – 6 ק"מ
  • מסלול עממי – 10 ק"מ
  • מסלול בינלאומי עבור תושבים ואורחים – 20 ק"מ בכל יום

מסלולי ההליכה, בדרגות קושי שונות, יהיו בתוך משעולים ציוריים ויכללו נקודות תצפית הצופות לנוף פנורמי מהיפים בישראל. כצעד שיפור וייעול, מעדכנים השנה בגלבוע על פתיחת מכירה מוקדמת של כרטיסים, דבר המאפשר לאלפי הצועדים להבטיח כעת את השתתפות. כמיטב המסורת ולצד המסלולים, ייהנו המבקרים משלל אטרקציות וחוויות לכל המשפחה שיתקיימו  בגן הלאומי מעיין-חרוד, לרבות הפנינג, הפעלות ופעילויות לילדים, דוכני יצירה ודוכני מזון.

צעדת הגלבוע מתקיימת ברצף מאז שנת 1966 והפכה זה מכבר לאבן שואבת למשפחות ויחידים מכל רחבי הארץ וגם מחו"ל, הודות למסלולי ההליכה המרהיבים המשקיפים על אוצרות הטבע הנדירים של עמק חרוד והרי הגלבוע.

ההתכנסות לצעדה היא בגן הלאומי מעיין חרוד, ומשם יצאו הסעות ללא תשלום אל המסלולים השונים. במעיין-חרוד גם יתקיים טקס הסיום בהשתתפות ראש מוא"ז הגלבוע, עובד נור.

השאטלים לצעדה יצאו  ביום שישי בין השעות 06:30 עד 09:00 וביום שבת בין השעות: 06:30- 11:00.

מחיר: 40 ש"ח למשתתף (מגיל 3), 30 ש"ח לקבוצות מאורגנות, 25 ש"ח לתושבי הגלבוע. כל משתתף המסיים את המסלול יקבל תעודה ומדליה וכן יחולקו גביעים לקבוצות.

לפרטים נוספיםאתר או בעמוד הפייסבוק של המועצה, או באתר  המועצה

קטגוריות: אירועים.תגיות: צעדת הגלבוע 2020.

מחפשים נותני שרותי תיירות מהטובים בעולם

Viator

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים